8 תשובות
לדעתי
בנות שיש להם חצ'קונים שמות מייקאפ כדי להסתיר
ולא בנות ששמות מייקאפ יש להם חצקונים
אם מייקאפ היה הורס את הפרצוף לא היו מייצרים אתזה. אבל אם את קונה מייקאפ תקני רק בסופר פארם ולא במקום אחר כמו (ביוטיקר וכו).
אנונימיתת
זה לא נכון, אם את שמה מייקאפ טוב שלא הורס את הפנים ולפני שאת שמה את שוטפת פנים ושמה קרם פנים וגם בלילה מורידה את המייקאפ ושמה קרם, ומטפחת את הפנים עם מסיכות וכאלה אין סיבה שזה יזיק לפנים.
אבל כשאת מתחילה לשים מייקאפ את כבר לא יכולה להפסיק כי את מכירה את הפנים שלך איזה יפות הן מאופרות ובלי הן אדומות כאלה וזה מכוער.
sv
שואל השאלה:
התכוונתי לזה שבנות ששמות מייקאפ יש להן כבר חצקונים אז הן שמות כדי להסתיר
אנונימית
בעיקרון זה תלויי בסוג העור כי כשאת שמה מייקאפ אז את חוסמת הפרשות שהעור מוציא ואוטמת אותו, אז אם העור שלך שומני אז עדיך שלא
מייקאפ לא אמור להזיק לפנים שלך.
אבל הוא לכלוך ולכן את צריכה בסוף היום לנקות אותו טוב מהפנים. יש מייקאפים כמו אלה של mac שיש בהם חומר שחוסם נקבוביות וזה יכול לגרום לפצעונים- אבל שום דבר לא יקרה כל עוד תורידי אותו בסוף היום ולא תשני איתו.
אני ממליצה על המייקאפים של קליניק, יש מייקאפ לכל סוג עור והם עם רכיבים בריאים לעור וממש לא יהרסו אותו. אבל הם די יקרים. קליניק זו חברה שאפשר למצוא בסופר פארם, המשביר לצרכן, כלבו יהודה ואפריל (לפי מה שאני יודעת, יכול להיות שגם בעוד חנויות).
מייקאפ כן הורס את הפנים
כמה שפחות איפור על הפנים, העור יותר בריא
כששמים מייקאפ אוטמים את העור ואז הוא לא נושם או נושם פחות ובעצם במהלך היום הוא לא יכול לטפל בעצמו כי המייקאפ מפריע ומטעה גם את העור ולא רק את המראה החיצוני.

אבל- אם קונים מייקאפ איכותי, בעיקר מחומרים טבעיים, ולא שמים מייקאפ כבד מדי או יותר מדי, וכן- שוטפים את הפנים לפני+ שמים קרם בסיס ובסוף היום שוטפים את הפנים (תמיד עם סבון) להוריד את המייקאפ, אז ההרס יורד עד לא קיים.

מקווה שעזרתי:)
כן.. ניסיתי מייקאפ טוב לאחרונה כי עור הפנים שלי נעשה גרוע, אז זה עשה אותו יותר גרוע עד ששמתי קרמי לחות על הפנים וזה שיפר את המצב אבל עדיין מכוער על הפנים שלי..
אנונימי