8 תשובות
שלום אנונימית!
אני בת 13 כיום וקיבלתי מחזור בגיל 11 וחצי.
לפי הסברים של המורה בנושאים אלו טווח הגילאים הוא מ-11 עד 15 אם קיבלת לפני זה לא טוב ואם קיבלת אחרי גם זה לא טוב ופונים לרופא אז גיל 13 זה בסדר גמור! וגם הכל קשור בגנים זה תלוי באימך ולרוב גם בסבתא שלך מתי הם קיבלו את המחזור וכך רוב הסיכויים שגם את.
לשאלתך השנייה נוזל זה נקרא הפרשות והוא אמור להיות בצבע שקוף עד לבן (אם זה בצבעים של צהוב וכו" יכולה להיות דלקת) אבל כן זה אומר שבזמן הקרוב תקבלי מחזור כשזה זה יהפוך לצבע קצת חמחם תדעי שבשבוע הבא הוא הזה תקבלי כבר את המחזור.
מקווה שעזרתי..
מונית אלמונית
תראי גם אני עדיין לא קיבלתי מחזור ואני בת 13.5 כל מה שאומרים לך זה שטויות עדיף לקבל מאוחר ככה שתוכלי לגבוהה עוד ועוד כי איך שאת מקבלת מחזור את עולה בגובה כמה ס"מ אז אפשר לקבל מחזור עד גיל 15.5 16 לא יותר מזה מקווה שעזרתי
מריאנלה
שואל השאלה:
תודה חמודה !
אנונימי
שואל השאלה:
תודה חמודות**
עזרתם לי מאוד.!
אנונימי
אני בת עוד מעט 12 ואני עדיין לא קיבלתי מחזור.. ואני לא מומחית או משהו אבל אני יודעת שיש בנות המקבלות את המחזור הראשון בגילאי 17 ! אז.. אין לך מה לדאוג! גם לי יש הפרשות לבנות שקופות כאלה כבר איזה יותר מחצי שנה אז זה אומר שתקבלי מחזור במוקדם או במאוחר!
מקווה שעזרתי!
אנונימית
זה לא נורא כל אחד והגיל שלו..:)
יש כאלו שמקבלות רק בגיל 17 אל תדאגי מאמי..
ד. א.-בהצלחה
היי אני בת 11 שבוע הבא גם לי יש הפרשות גם חומות בערך שנה!.., אני מחכה שזה יתחיל. ועם לא רוצים ל גלות לאמא? מה המרגש?., כבר ילדה אחת מהכיתה שלי כבר קיבלה.
אננונימי123
היי מאמי טווב בואי אני יספר לך משהו: הים בבוקר שאחותי קמה מהמיטה כול המיטה שלה היה דם קיצור שלא נדע מטואמה וה- כול הפיגמה שלה והכול קיצור הכול דם כאילו רצחו אותה וזה ממש מפחיד ניבלנו עד שאמא שלי הבינה שזהה מחזור אחותי בת 11 בכיתה ה' ויש לה מחזור אני בת 12 בכיתה ו' ואין לי מחזור זה לא הכי משהו למרות שגם לי משהו נוזל לבן חום כזה! מקווה שעזרתי עדי!
עדי