19 תשובות
לא o_o יש סיבה שנפרדתי ממנה. המפגרת הזאת
אנונימי
לא. האהבה שלי אל האקסית שלי עברה
לעולם לא...
מה שנאמר, אתם לא מדכאים בכלל אה?

אבל אם תעצרו רגע ותחשבו,

הייתה סיבה מלכתחילה שנהייתם ביחד, שאהבתם אותה, כן היו בה דברים חיוביים שמשכו אתכם.
תכלס? זה לא שהיא השתנתה, פשוט אתם הפסקתם לאהוב את זה.
כן
לא יש סיבה למה שנפרדתי מהמגלולה הזו
אנונימי
emo_girl
באמת את חושבת שהיא לא השתנתה?
אז הזונה הזאת לא הלכה ובגדה בי, אחר כך התחננה שאני אסלח לה, ואז הלכה ובגדה שוב?
כן, ברור, כי היא לא השתנתה.
יש סיבה שהפסקתי את מערכת היחסים הזאת, ויש סיבה שאחרי שנה וחצי סוף סוף שכנעתי את עצמי להפסיק לאהוב את המטומטמת, שאפילו שאחרי שנפרדנו היא לא התקשרה אפילו פעם אחת או ניסתה להצטער.
אנונימי
אני חזרתי אליה
אנונימי יקר, מי כמוני מבינה בבגידות?
החבר הנפלא כול כך שהיה בי, בגד בי פעמיים עם אותה ילדה.

האופי שלו השתנה.
אבל תכלס? בוא נהייה כנים לרגע עם עצמנו:
הוא נשאר אותו בנאדם, פשוט גיליתי בו צדדים חדשים שלא אהבתי.
אני לא יודע אם היא הייתה טיפוס בוגדני מלידה או שזה התפתח אצלה
אני רק יודע שהכרתי אותה מהיסודי, בכיתה י' נעשינו זוג, אותה חברה הכי טובה שאי פעם הייתה לי, ואז בגדה בי. פעם אחת מתוך שכרות, פעם אחת מתוך מודע. ואפילו לא טרחה לנסות להצטער על זה. כשאמרתי לה שזה נגמר, היא אמרה לי "בסדר" חסמה אותי מכל מקום אפשרי והתעלמה ממני.
אנונימי
אני מצטערת בשבילך, באמת.

אבל תחשוב רגע,
היו בה תכונות שאהבת, שמשכו אותה. אתה רוצה להגיד לי שאם זה לא היה קורה הבגידות והייתם נפרדים ללא בגידה או משהו כזה משמעותי, לא היית ממשיך לאהוב את האופי? לא ספיציפית שלה, אלה את האישיות והאופי.

אתה היית ממשיך, כי זה מה שמשך אותך אליה מלכתחילה.
הייתי חוזר אליה, היא כל העולם שלי, חבל שהיא חושבת אותו דבר על מישהו אחר: (
אחרי הבגידה הראשונה שהיא עשתה אותה מתוך שכרות אני ראיתי שהיא השתנתה. התחילה לדבר בגסות, ללבוש דברים לא מכבדים, להסתובב עד מאוחר. היא הייתה נטו ילדה טובה, וזה אחד הדברים שאהבתי בה. תמימה, נחמדה לאחרים. ואז פתאום התחילה לזלזל, לקלל אפילו אותי, לסנן. היא השתנתה ב180 מעלות ועד הבגידה השנייה אני הרגשתי שאני באמת לא מכיר אותה כבר ותכננתי לדבר איתה על זה ובדיוק בזמן הנכון אני מגלה ממישהו ששבועיים לפני היא שוב בגדה. לא משכרות. ממודע, ומרצון שלה. את חושבת אם עבר עליה משהו? גם אני חשבתי. חשבתי שמשהו עובר עליה, ניסיתי המון פעמים לגשת אליה, דיברתי עם ההורים שלה. אני הכרתי את ההורים שלה שנים וגם אותה, אבל אנשים כן משתנים. ואני מודה שלקראת סוף מערכת היחסים הזאת, אני מודה שבאמת הרגשתי שאני כבר לא אוהב אותה כמו קודם כי היא לא אותו בן אדם שהכרתי מילדות והתאהבתי בו. ואני די בטוח שזוגיות או לא זוגיות, בגידה או לא בגידה, היא הייתה עוברת את השלב הזה כך או כך. והיא נשארה ככה עד היום.
לא באתי לנתח את הפרידה שלי ממנה או האם הייתי נשאר איתה או לא. אולי כן, אולי לא. אבל אני כן יודע שאני שמח שהיא יצאה לי מהחיים, אני שמח שאני לא צריך לראות אותה יותר.
אנונימי
אוקיי, היא השתנתה אכן בצורה קיצונית. אבל אני מדברת פה על פרידה רגילה, לא כזאת... אתה אהבת את האופי שלה ועדיין תאהב. אם השתנה לך הטעם, זה סיפור אחר לגמריי.
את מחפשת להגיד שאני עדיין אוהב אותה? כי אני לא. כנראה שהצד הזה תמיד היה בה, והיא פשוט הסתירה אותו. טוב באמת שהיא הוציאה אותו החוצה. ככה יכולתי לדעת שאני לא צריך להיות איתה
ותאמיני לי, דברים כאלה לא נחשבים ל"פרידה לא רגילה". זה קורה הרבה יותר ממה שאת חושבת.
אנונימי
אתה שוכח שאני מזדהה עם הכאב שלך, נכון? שעברתי גם כזאת פרידה?

טוב תרשה לי להיות כנה פה,
אבל תכלס?
אני אהבתי את האופי שלו, כול כך שזה כואב. כנראה שזה לא היה הדדי והיו בו צדדים נוראיים מן הסתם.

אבל תכלס?
הנה אני מחפשת בחור אחר על אותו אופי.
מה אני יכול להגיד פה, אני יודע מה זה פרידות, טובות יותר וטובות פחות, מה שאני למדתי עם הזמן שאתה לא צריך להשוות את עצמך לשאר החברה, זה שזה לא הכי מקובל לחזור לאקסית לפי החברה לא אומר שזה לא נכון, ברור שמה שנאמר קודם נכון, יש סיבה לזה שניפרדתם, ויש סיבה לזה שנהייתם ביחד מלכתחילה, לדעתי אתה צריך להסתכל על כל העניין מהצד ולבחון עם עצמך כמה שאלות, הסיבה שבגללה נפרדתם הייתה משמעותית? היה לך טוב איתה? שניכם מסוגלים לתקן את הבעיה שגרמה לפרידה קודם או לא?
אני מנחש שאתה יודע שאם הסיבה היתה לא משמעותית על כך, היה לך טוב איתה ושניכם יכולים לעבוד כלפי מערכת יחסים טובה יותר אז אין סיבה שבעולם שאומרת שאתה לא צריך לחזור אליה.
מקווה שעזרתי::)
אנונימי