16 תשובות
צחוקים של החיים, תהנה/י מכל רגע וצריך להתחבר לכולם
בהתחלה קשה אבל אז די בסדר אפשר להגיד התחברתי עם בנות
אני עולה לחטיבה ( (:: תודה לאל שנפטרתי מהכיתה המעצבת שהיתה לי
היה ממש כיף
בעיר שלי אין חטיבה, יש רק יסודי ותיכון (א-ח ואז ט-יב), אני אגיד על השנה הראשונה בתיכון (במקרה הייתה שנה שעברה), הייתה ממש כיפית ובניגוד למה שחשבתי קל מאוד להתחבר לילדים חדשים, כל הזמן עושים צחוקים, אל תדאג, יהיה בסדר.
היא עולה לחטיבה לא לתיכון חח
במילה אחת: סטלה.
בהתחלה קשה הייתה לי רק החברה הכי טובה מהיסודי היו מציקים לי הרבה בנים מהשכבה וצוחקים עלי אבל לאט לאט התחלתי להתעלם ולהכיר יותר ילדים ועכשיו הרבה יותר טוב:)
לי אולי השתי ימים הראשונים היו קשיר כל השאר מושלם אני מאוהבת בתיכון 💕
היה מלחיץ בהתחלה אבל אחרי יומיים כבר מתרגלים ומכירים חברים חדשים וזה ממש כיף:)
אני לא רוצה להרוס פה אבל בחטיבה היא בדרך כלל המקום הכי נורא שיש כי בגילאים הם בשלב של להתבגר אבל הם לא תמימים כבר ויודעים איך לפגוע.. עלי ירדו במשך כל החטיבה לא מאחל את זה לאף אחד ועד היום אני עובד על עצמי במיוחד בביטחון בגלל מה שקרה לי. (עולה לי'ב)
כמו שכולם פה כבר רשמו קצת קשה ביום או ביומיים הראשונים (חח כנראה לכולם) ואחרי זה ממש כיף
היה פשוט סיוט! אני הכי הזנחתי.. תלימודים והחברה.. הייתי עושה טובה שאני מגיעה לבצפר.. כי לא היה חשק כבר ללמוד עם כל הפרחות \שרמוטות\ערסים\פקצות\מורות מגעילות ורעות... אז בקושי למדתי... והיה סיוט.. לא מאחלת לאף אחד!
אנונימיתת
וואו השנה הכי כיפית שהייתה לי בחיים
כל היסודי הייתה לי כיתה מזה מגעילה, ילדים כאל מגעילים, רק ירדו עלי והייתי בוכה כל היום, רק מלא פרחות וערסים, ומכות ואלימות וירידות והשפלות זה כל מה שהיה בכיתה הקודמת שלי.
כשעליתי לכיתה ז שמו אותי בכיתה.. כיתה של חננות. לא הייתי חננה, ההפך הייתי ממש גרועה בלימודים, אבל כל הילדים היו שקטים וביישנים ולמדו טוב והיה להם לב טוב והיו נחמדים אחד לשני, וכל כך קיבלו את כולם.. וככה מצאתי את המקום שלי, וגם עזרו לי להשתפר בלימודים והיום אני בין המצטיינים של השכבה
אנונימית
וואי אני עונה על שאלות לפני חמש שנים לא נראלי את צריך עוד תשןבה חחח
רוב השנה הייתי לבד וירדו עלי והיה לי ממש קשה
אבל בסוף הכרתי מישהי שעכשיו היא חברה ממש טובה שלי ונהיה יותר טוב
אנונימית