33 תשובות
וואלה צודקת. היה לו המון כריזמה והוא יכל לשכנע אנשים לעשות כל דבר. אם הוא היה מנצל את זה בשביל, למשל, שלום עולמי, אולי היה היום שלום עולמי.
אם הוא היה בכלל, לא נראה לי שאפשר. הוא ניצל את הכוח שלו לרעה ושטף לאנשים את המוח בשנאה נגד יהודים, תוצאה מזה, השואה.. אבל הוא ניצל את כוחו לרעה וגרם להרבה אנשים לשנוא סתם יהודים, אולי אם הוא היה מנצל את זה לטובה ולא לרעה, גרמניה לא הייתה כל כך נאצית אז
הוא היה פאקינג גאון ובן אדם כאילו שחבל שעשה דברים כאלה
באמת חבל, אני לומדת עליו, היה לו הרבה כוח להשפיע על אנשים וכריזמה, איכשהו היה קשה להתנגד לו. כל העם הלך אחריו, למרות היה באמת טוב אם הוא היה מנצל את זה לטובה במקום לרעה נגד יהודים=\
היטלר היה גאון. הייתה לו כריזמה עצומה ויכולת לסחוף אנשים אחריו. רוב הסיכויים שאם הוא היה מתעל את הגאונות שלו למקומות אחרים גרמניה לא הייתה קורסת והיא הייתה היום המעצמה החזקה בעולם. היטלר היה אחד המנהיגים המשפיעים ביותר בהיסטוריה וללא ספק אחד המנהיגים היותר טובים שהיו לעם הגרמני.
זה שהוא היה דפוק על כל הראש ופסיכי על רצח עם זה משהו אחר.
אבל הוא לגמרי אדם מרשים.
מסכימה
אם הוא לא היה כזה הוא לא היה מצליח לעשות את השואה.
הוא לא היה גאון הוא היה משוגע. בן אדם "גאון" לא היה משמיד 6 מיליון יהודים שלא לדבר על שאר הגזעים שהשמיד כי חשב שהם מלכלכים את "הגזע הטהור"
מונרו צודקת! ואפילו אני חושב שזה בגידה להגיד שהיטלר היה "גאון" תתבישו לכם! הוא רצח את סבא וסבתא שלי!
אנונימי
בן אדם שרצח 65 מיליון אנשים (6 מיליון מתוכם יהודים) ממש לא גאון! תבינו כבר! הוא היה חולה נפש!
אתם פאקינג קוראים לבנאדם שרצח כל כך הרבה אנשים גאון!
אין שום דבר גאוני בזה
תגידו אתם נורמלים?
להגיד על החלאה הנתעב הזה שהוא היה גאון ואדם מרשים ובעל יכולת עצומה?!

הוא רצח מיליוני אנשים! וביניהם 6 מיליון יהודים!

הנבלה הזה לא היה קרוב להיות גאון, הוא היה פסיכופת שבעזרת המחלת נפש שהייתה לו ומרוב שהוא היה "חם" על הרג ורצח הוא הצליח להשפיע על אנשים.
הוא גם לא עלה בזכות דמוקרטיה לשלטון, הוא רצח אנשים שהתמודדו נגדו ושהיה להם פוטנציאל להיבחר.
הוא גרם לכולם ללכת כמו עיוורים אחריו כי הוא גרם להכל להיראות כמו דבר משכנע מאוד למרות שזה היה חולני.
הבן אדם היה פסיכי על כל הראש.
הוא לא היה מתעל את המחלת נפש שלו לשלום כי הוא היה בן אדם שדגל ברצח עם!
ואם ו.. ואם ו.. זה לא נכון לשאול. כי זה לא קרה!

אנונימית
לא אמרתי שהוא היה גאון, היה לו כוח שכנוע וכריזמה, ואני לומדת עליו, מה שאני חושבת עליו עד עכשיו: משוגע! ואנוימי אני מצעטרת, לא אמרתי משהו חיובי עליו, למעשה אני מאוד נגעלת ממנו ועל מה שהוא עשה ליהודים, אני לומדת עליו והוא באמת היה מטורף, הוא שיכנע את האנשים להיות בעדו ושטף להם את המוח, הייתה בו שנאה מאוד גדולה לאלה שלא היו נאצים ויהודים, אלה שלא היו שייכים לגרמניה, ולתורה שלו, תורת הגזע, הוא באמת היה פסיכי וחולה נפש, אפילו כלפי אחיינת שלו גלי ראבל הוא היה רע ובגללו היא התאבדה. אז סליחה, לא הייתי בעדו או אמרתי משהו טוב עליו, הדעות שלי עליו לא טובות אחרי מה שלמדתי וגילתי עליו, זאת אומרת אני יודעת מה הוא עשה ואחרי שאני למדתי את זה, גיליתי עד כמה רשע הוא היה באמת. לא התכוונתי לפגוע בך ובמשפחה שלך, אני לעולם לא אגיד עליו שהוא היה גאון, פשוט כל מה שהוא עשה, לרוע המזל באמת היה די בערמומיות בגרמניה, הוא היה פשוט נחש, ואני מעולם לא התכוונתי לפגוע בך ובמשפחה שלך או בסבתא וסבא שלך שמתו בגלל זה, סורי: (
היטלר היה חולה?
חולה נפש, מטורף, מושגע, כן משהו בו לא היה בסדר, הוא שנא הרבה אנשים שלא התאימו לגזע הארי, רובם היו לא יהודים ויהודים. הכוונה שלי הייתה שהוא איכשהו הצליח לגרום להרבה אנשים שם בעורמה ותחכום עם רוע להאמין לו, אני ראיתי את הסרט היטלר עלית של הרשע, די מתאר אותו, אחרי שראיתי את הכול, דעתי הייתה ונשארה: היטלר הזה מטורף, מרושע, מנוול, חולה נפש, ורוצח ואני לא מבינה איך הם פשוט האמינו בו ותמכו בו, הוא ביטל את הדמורקטיה, חירות, וחופש הביטוי, אנשיו היו פושעים ורוצחים, וזה מסביר למה הם הרגו את יהודים ללא רחמים, היטלר לא האמין במצפון או הגיון בריא של אנושות, להיות אדם, למעשה זה לא היה לו בכלל במיליון, ככה הלכה החירות אז בגרמניה, ואני ממש לא אמרתי שהוא היה גאון, אלא התוכנית שלו להשתלט על גרמניה, פשוט נגיד שהיא מטורפת, וזה הצליח לו, לא נותר מישהו שחשב להתנגד לו או למחות נגדו בכלל, או שהם פחדו או שהם באמת האמינו לו, הוא גם הרג את אנשיו ששאלו את לגבי מה שהוא הבטיח להם אז שעלה לשלטון, מה שנקרא ליל הסכינים הארוכות, הרג את כל מנהיגיs.a שלו ועוד תירץ את זה בתור שהם ניסו להרוג אותו. אני בחיים לא אמרתי עליו משהו טוב -,- פשוט הכול המזימה שלו ותוכניות שלו הצליחו, הוא חשב על הכול, הרוצח. גם על המוות שלו והעלמת ראיות, שנשארו עדיין שם -,- ואנונימי אני באמת מבקשת סליחה, פשוט כל התוכניות שלו קשה לומר את זה, אבל לא התכוונתי לפגוע בך או בסבתא וסבא שלך שמתו שם בגלל זה, מצטערת. ואני לא התכוונתי לבגוד, מה שאני יכולה לומר בתור מי שלומדת את זה, האדם, או לומר המפלצת הזאת יצרה תוכנית של פגיעה ביהודים, השפלתם עד לרצח יהודים, בתכנון מדיוק, מה שאפשר לומר שהוא ידע לחשוב על הכול, החולה הזה וזה לא מתוך התרשמות, פשוט מתוך סלידה ממנו, אני עדיין לא קולטת איך עם שלם הלך אחריו כמו לא יודעת מה, בלי לחשוב או לעשות משהו נגדו, האמת לא נראה שהיה אפשר לעשות משהו נגדו עם כל הנאצים שם. החיילים שלו היו ביורונים ממש, הוא העסיק פושעים ורוצחים שאין בהם מוסר או לב בכלל, אני ממש לא התכוונתי לומר עליו דברים טובים, להפך מזה, כל מה שלמדתי עליו וכל דעותיו עליו היו ונשארו, על דבר אחד, הוא לא אנושי בכלל, אף אחד אנושי בכלל לא היה חושב או עושה דבר כל כך לא שפוי או אנושי בכלל, לדעתי השנאה פשוט עיורה אותו כל כך!
צודקת לגמרי לפי דעתי.
אנונימי
התכוונת אלי? האמת אני לא ממש התרשמתי מזה, לאדם, בעצם היטלר כבר לא אנושי כל כך אחרי מה שהוא עשה ואי אפשר לקרוא אדם או בן אדם על מי שעושה דברים כאלה, טוב בואו נגיד ליצור הזה הייתה ממש הרבה הרבה שנאה, כל כך הרבה שנאה ורוע באדם אחד ותראו למה הוא הפך ולמה הוא הפך את אנשים שם בגרמניה, לחיות אדם, כל גרמניה של אז הייתה כולה בשליטה שלו, כל העם היה עם היטלר, זה מפחיד, היטלר נראה לי כמו איזה נבל מסרטים עם כוח שליטה מוחית ושגעון גדלות או טירוף, האמת אם מישהו היה מעז להתסכל לו בעיניים לא היה רואה שם שום דבר, כלום, חלל ריק, שמלא רק בשנאה ורוע, גם לנאצים לא היו רואים שום דבר, רק שנאה ורוע, אומרים שהעינים הם החלון לנשמה, והנשמה שלו הייתה מלאה בשנאה מסוכנת..
היטלר היה גאון אבל גזען, הוא האמין באמונות מטומטמות שבו הגזע הארי שולט והאחרים צריכים למות.
מצחיקים אותי אנשים שחושבים שזה שאומרים על מישהו גאון, זה בהכרח משהו טוב.
תלמדו כבר שהמילה "גאון" לא משתייכת לתכונה טובה ולמעשים טובים,
אז תוציאו כבר מהראש שלכם שזה שאנחנו אומרים שהוא גאון אומר שאנחנו מצדיקים אותו.
זה בערך כמו שאני אגיד "שמחה" ואנשים ישר יקשרו את זה לטוב, אבל שמחה יכולה להיות קשורה גם להנאה מסבל של אחר.
בהסטוריה אף פעם אי אפשר להגיד אם.. חוץ מזה שאת לגמרי לא צודקת.. הוא ניצל מצב.
הוא ניצל את זה שזו הייתה תקופה מאוד קשה לגרמנים והוא ניצל את השנאה והקנאה שלהם. האדם תמיד נכנע לרגש הרע שבו כשהוא במצב קשה.. ולעולם לא יהיה שלום עולמי בעולם כי הטבע של האדם הוא הרסני ותמיד יהיו אנשים שימצאו על מה להילחם... אז.. אל... פשוט אל תדברי שטויות שאת לא מבינה..
אנונימי
האמת שקל להשחית את הלב של האנשים ולגרום לשנוא סתם, זה קל ממש, לא צריך לעשות שום דבר, וזה מה שהיטלר עשה בעצם, הוא רק המציא כמה שמועות ושקרים לא נכונים על יהודים, השתמש בכוח שלו לרעה על אנשים וזהו, החל מרגע זה כל גרמניה הייתה נתונה לו, וזה עצוב, לרוע המזל תמיד זה קל לשנוא מישהו או לפגוע בו או להמציא עליו שקרים שלא נכונים אבל קשה לחשוב רגע אם זה נכון או לא או לתקן את זה, ככה גרמניה הפכה ממדינה דמוקרטית לדיקטטורית מאוד, אז היא הייתה ככה, היום השתנתה, בגרמניה למדו את הלקח שלהם על שנאה ואנטישמיות ופועלים נגד זה, הם יודעים את פשעם ומה שהם עשו אז והם מנסים לתקן את זה, מחיר השנאה זה דבר נורא, אני פשוט לא אוהבת את המילה הזאת שנאה, זה דבר נורא ומכוער, לשנוא מישהו על שום דבר או להמציא עליו שקרים שלא נכונים בכלל, ולפגוע בו, זה דבר מגעיל ולא אנושי או מוסרי בכלל לעשות, להיטלר לא היה לב או אנושיות אז, אני לא חושבת שהוא התחרט על זה, אפילו רגשות אנושים לא היו בכלל אז, הוא בסוף התאבד עם אשתו, היצור הזה פשוט לא שפוי או אנושי בכלל..
אודיה אני מסכימה עם כל מילה ומילה שלך.
היטלר, באמת היה יצור. לא אנושי. חסר רגשות. אפילו מצפון לא היה לו?
איך בכלל הוא הגיע לטירוף שהוא היה נמצא בו?
אנונימית עם סטייל(?)
השאלה שאין לה תשובה, לא היה לו, כי כל הדברים של מוסר ומצפון לא ענינו אותו, הוא האמין שחזק שורד והחלש לא, שאם בעלי החיים עושים את זה, כמו למשל שאריה רודף אחרי הטרף שלו או שחתול רודף אחרי העכבר אז להם מותר, והם צריכים לעשות הכול אבל הכול בשביל להתקדם או לנצח, במובן של אפילו לפגוע באנשים, לדעתי אי אפשר לדעת, כנראה שזה משנאה או רוע, לרוע המזל, אי אפשר להסביר איך אדם או מישהו יכול לשנוא ככה סתם קהילה שלמה של יהודים ועוד לפגוע בהם ברמה ממש נוראית, אני לומדת על זה, יתר על זה שהוא החשיב את הגזע הארי לגזע הכי טוב. ואלה שהיו באמצע, סלבים, אמרקינים וכל זה, נועדו לשרת אותם וזה היה היעוד שלהם לפי תורת הגזע שלו, אז כל מי שמתחת לגזע הארי, נכים, חולים, אתיופים ויהודים, ועוד, היו כלום, נחותים, אחרי שהוא הרג את כל אלה שלא התאימו לתורה שלו, זה הגיע ליהודים ואז הוא קבע חוקים משפילים, אסר עליהם להעניק לילדים שלהם שמות של גרמנים, והשמות היחידים היו רק ישראל ואבהרם ולבנים ולבנות שרה, ועוד. אחרי זה היה את ליל הבודלח, ואז הנאצים טענו שלא היה מתוכנן למרות שהם תיכננו את זה, הצבא שלו מורכב מפושעים ואנשים ללא מוסר, פשוט מחריד איך אדם אחד הופך להיות מפלצת חסרת רחמים וגורם לכל האנשים שם להאמין בזה, אני גם לא מבינה את אשתו, אווה בראון, הייתה לו אז אחיינת והוא הרס את חייה, הוא לא נתן לה לצאת החוצה, להיות עם נהג המוכנית מוריס, לעשות מה שהיא רוצה, והתנהג אליה כאילו היא האסירה שלו, היא לא נהתה מזה, קראו לה גלי ראבל והיא הייתה צעירה, כל חייה נהרסו בגללו והיא התאבדה בגללו או שהרגו אותה, הוא אמר שהוא שומר עליה ומגן עליה אבל עמוק בפנים היא ידעה שהוא לא באמת מגן עליה. היא סלדה ממנו מאוד. אני יכולה להבין את גלי הזאת, איכשהו, היא ידעה מי הוא היה באמת, חבל שהיא התאבדה בגללו, אם היא הייתה חיה עוד זמן אז היא הייתה יכולה לספר לעולם מי הוא היה אז בדיוק. כל חיים שלה נהרסו, אחרי זה הייתה לו עוד אישה, אווה בראון, בוא נגיד שלמרות שהוא לא היה אנושי או שפוי היא אהבה אותו, יכול להיות שהיא הייתה משוגעת, עוד התאבדה יחד איתו, אני ממש לא מבינה את האווה הזאת, איך אפשר לאהוב רוצח שהרג אנשים חפים מפשע שהיו לא יהודים וגם יהודים? אהבה באמת עיורת. והנצאים היו פשוט כמו איזה חיות אדם, זה מפחיד הדבר הזה..
כן.. וחבל שכך:-כ
אנונימית עם סטייל(?)
לדעתי, זה לא נתפס בכלל הדבר הזה, מה היא ראתה בו בכלל? לא היו בו תכונות טובות או לב טוב, חוץ מכריזה, אבל זה כלום, כל הקטע השנאה הזה פשוט מיותר באמת, העולם כולו מתנגן על אותו תקליט שוב ושוב" להאשים את היהודים", לא כי אם מישהו יחלה אז רק ב"אשמת היהודים" או אם ימשהו ימות זה בגללם ועוד דברים טיפשים, יהודים אז לא יכלו לעבוד, לא היו להם אזרחות, לא זכויות, כלום, והראו לי פעם באולפנה סרט שנקרא היהודי הנצחי, האמת לא סרט טוב, כי זה מיוצר על ידי היטלר וחבריו הנאצים, ומה היה בסרט, בואו נגיד ששם מתארים את יהודים, בצורה הכי גרועה כמו מה שקורה היום, שיהודים הם כמו חולדות, וכל זה, נגעלתי מהסרט, טוב באמת אפשר להבין למה הם האמינו לזה כל כך בקלות, שטיפת מוח, אנשים אז לא חשבו בעצמם או ניסו לחשוב שנייה האם זה באמת נכון, השואה זה הדבר הכי נורא שהיה קיים, הסרט היטלר עליתו של הרשע, מתאים ממש להיטלר, עליתו של הרשע, אירוני כמה שהיטלר היה באמת רשע דיקטטור גדול, הדבר הזה פשוט מחריד שאנשים הרגו יהודים בשואה, במחנות השמדה וכל מיני דרכים לא אנושיות, זה לא אנושי בכלל, אמרו לי בהיסטוריה שהייתה להם אולימפדיה במינכן ושעולם שאל אותם שאם זה נכון מה שהם עשו ליהודים שם אז בגרמניה זה נכון אז הנצאים אמרו להם לומר שהכול טוב ובסדר והכול טוב, אפילו התנהגו אליהם יפה כל כך, ליהודים לא הייתה שם ברירה אלא לשקר כי היו תחת האיום של הנצאים, למרות שהם רצו ממש עזרה ושהעולם ידע מזה ויעזור להם, הם לא יכלו לעשות משהו ממש, ככה שכל אלה ידעו הזה, האמינו שלא עשו להם כלום, אני רוצה לומר שדווקא שבאו אנשים לשם ושאלו את הנצאים אם זה נכון באמת שהם פוגעים ביהודים אז הם פתאום היו " נחמדים" אל יהודים שהיו שם את האנשים האלה, בטוח שהם לא רצו שישפטו אותם על זה וידעו את האמת על מה שהם באמת עושים לכן הכריחו את היהודים תוך כדי איום לשקר לכולם, כן, פשוט צביעות, ועד היום האנטישמיות חוגגת, יש בעולם אנשים דפוקים כל כך שחושבים או שאומרים שלא הייתה שואה והכול היה המצאה של יהודים ועוד. כן יצא לי לראות את זה, אני אומרת, לא הייתה? ברור שהייתה, אחרת לא היו כל כך הרבה עדיות משם, סיפורים, שירים, ספרים, ניצולים, סרטים ועוד, ועוד אומרים שהיטלר היה טוב ליהודים, כן ממש טוב, היטלר היה רק מלאך משמיים שרצה לעזור ליהודים, כן בטח ממש. איך בדיוק הוא היה טוב? המילה טוב או מוסר אפילו לא מופעיה בלקסיקון שלו בכלל, אין את המילים האלה טוב ומוסר, שלא לדבר שאמרו שהיטלר צדק, כן ממש, הוא לא צדק, הוא טעה, כל מי שמכחיש שואה או בעד מה שהיטלר עשה ליהודים אז, מבחינתי הוא עיור, טיפש, וסתום, כי ברצינות, הטיפשות של האנשים פשוט הולכת וגדלה מיום ליום. -,-
נכון?
מסכימה איתך גם.
אנונימית
נחמד לדעת את זה, אני פשוט לא סובלת אנשים שמאמינים לכל שקר שהמציאו על היהודים, אני עוד לומדת על זה, אני באמת לא מבינה איך כל גרמניה האמינה לו, גם איך בכלל מישהו כמו אווה בראון התאהבה ברוצח, האהבה באמת עיורת.
וואו מתי הספקת לערוך את התשובה מעל התגובה האחרונה שלי חחח? ס_ס
אבל על איזה אהבה את מדברת?
אנונימית עם סטייל(?)
התכוונתי לאווה בראון אשתו של היטלר הרוצח. התכוותני שאהבה עיורת באמת, כי אווה לא ראתה את הרוע שהיה בו ואת הטירוף שלו והייתה בצורה מוזרה נאמנה לו, יותר מדי נאמנה לו.
כנראה היא בעצמה לא הייתה שפויה.
כנראה הדבר שהיא אהבה בו היה כמה שהוא אכזרי.. אנטישימית -,-
אני לא מאמינה שאפילו היצור הזה מצא אהבה ס_ס
אנונימית
אירוני, אני לא מבינה מה היא מצאה בו, אולי היא באמת הייתה לא שפויה, איך היא יכלה לאהוב את האכזריות שלו? 0-0, עולם דפוק -,-גם אני לא מאמינה >< למעשה לא נראה לי שזאת אהבה אולי רק משיכה או תשוקה
היא התאהבה בו בגלל שהיא אישה חלשה, בגלל שהיא אוהבת להיות נשלטת וכנועה. זה מה שהיא הייתה בשביל היטלר, שהיה עם אופי חזק, והיא התאהבה בחוזק שלו.
היטלר היה בן אדם גאון ומוח שלו היה ראוי להערצה! רק אם הוא לא היה מאמין ב"תורת הגזע" של דרווין, העולם היה מקום טוב יותר.
איינשטין היה גאון! גלילאו היה גאון! ארכימדוס היה גאון! התלמידים של פיתגורס היו גאונים! הרצל היה גאון! לאןנרדו דה ווינצ'י היה גאון! הגאונות מבוססת על קידמה! בשביל לקדם צריך שכל, אינטליגנציה מוח קצת שיגעון ושכנוע! היטלר הוא ההיפך מכל זה! הכי קל זה לשכנע כמה מסכנים שהם טובים ושהאחרים אשמים במיוחד אם הם כבר חושבים ככה! על זה מבוססת כל ההסטוריה! תפסיקו להתווכח על דברים שאין לכם שום מושג ובסיס בהם! הוויכוח שלכם הוא מצחיק! קודם תלמדו אחרי זה תדברו תפסיקו להתבסס על כמה דברים קטנים ששמעתם! אוף! ><
אנונימי
כן, אבל לרוע המזל הוא בחר ברע. ואווה באמת הייתה חלשה ללא דעה או מחשבה משלה.