9 תשובות
בשביל שנעזור תסבירי מה רע לך בבצפר. חברים? הלימודים עצמם?
בואי לפרטי אם את רוצה להסביר לי יותר.
אני מבינה אותך לגמרי. אל תחשבי שאת לבד, יש הרבה אנשים שמרגישים ככה ופשוט לא חושפים את זה.
אם בא לך לדבר את יכולה לשלוח לי הודעה פרטית (:
שואל השאלה:
חברים
אנונימית
את יכולה להחליף בית ספר או אפילו ללמוד בבית (הומסקולינג) תדברי עם זה עם ההורים שלך זה עניין רציני לגמרי
תחשבי על הדברים החיוביים..
אני לא יודעת למה רע לך שם כל כך, אבל אם תרצי לדבר בואי לפרטי
שואל השאלה:
נמאס לי כבר מהבנות מהכיתה שלי ואין עוד כיתה בשיכבה זה רק כיתה אחת כולם שם מגעילות ויש לי תעודה גרועה לא מקבלים אותי לבית ספר ואני צריכה לסבול עוד שנה שלמה וזה קשה רצח אוף: ( (
אנונימית
אני מבינה אותך. כל חופש גדול פחדתי להתחיל שנת לימודים, מהפחד שאני אשב לבד בשולחן בתחילת שנה, לא פחדתי להיות לבד. פחדתי מה אנשים יחשבו כשהם יראו שאני יושבת לבד בשיעורים, ובהפסקות לבד. במקום להתמודד עם הבעיה עצמה, התעסקתי בפחד.. ונתתי לזה להשפיע על המצב רוח שלי, וזה הכניס אותי לדיכאון ועצבים.

אני מציעה לך, להיזכר במטרה של הבית ספר: ללמוד. תכל'ס, את באה ללמוד, לעשות בגרויות וזהו. חברים זה רק בונוס. אם את תכירי אנשים נחמדים שאפשר להתחבר איתם, זכית. ואם לא? לא נורא, יש עוד מקומות לפגוש חברים. ומי שמפסיד אותך, בעיה שלו.

תנסי למצוא בנאדם אחד, בן או בת. שאת יכולה לסמוך עליו. נניח, תשבי ליד מישהו בשיעור. כשיושבים ביחד בשיעור, אפשר להתחבר. תנסי למצוא נושאי שיחה משותפים. תציעי ללמוד ביחד למבחן. תספרי על עצמך אבל תתענייני גם בבנאדם.

אני מנסה לעזור כמה שאני יכולה, אבל גם החיי חברה שלי בתיכון היו גרועים. אני מקווה שאת החברים האמיתיים אמצא בצבא. ואני מקווה שתתגברי על הפחד, ותנסי באמת למצוא מה מדהים בך ולהקרין את זה בסביבה, לשדר ביטחון עצמי ולחייך.:)
את רוצה לבוא איתי לפרטי? שמה אני יכול לדבר איתך בשקט בלי קולות מסטיפס.