83 תשובות
מייקל ג'קסון
ג'סטין ביבר הוא חיקוי עלוב של מייקל ג'קסון.
שתיהם, אבל את ג'סטין יותר😊חחח
ג'סטין ביבר
כהן@מושון
ג'סטין ביבר כזה מושלם אני מאוהבת בו קשות טוב בקול שלו בכול אופן אבל טוב הוא מושלם...
אנונימית
כל כך מייקל ג'קסון מעריצה אותו!
ג'סטין ביבר:)
למרות שאני בן
הכינוי שלי נותן את התשובה
וואו איכס! כשראיתי את השאלה הייתי בטוחה שמשווים את ג'לטין ביבר לעוד איזה מפורסם מהצעירים האלה כמו דמי סלינה אוסטין וכאלה אבל להשוות אותו למייקל ביכלל לא הגזמתם מייקל הוא אגדה לעומת ג'סטין שהוא סתם וואנבי אז זו ביכלל לא השוואה אין מה להשוות כאילו בבקשה תגידו לי שזה היה בצחוק כל הקטע השוואתי הזה לא רציני אני בשוק מה נסגר איתכם!
ברור שמייקי המלך, איכס ג'סטין מה אתם מוצאות בו הוא אפילו לא חתיך הוא נראה כמו קוקסינלית, והוא אפילו לא יודע לשיר. מייק המלך כפרה עליו
גסטין ביבר לא יגיע לקרסול של מייקל גקסון! אני פשוט חולה על מייקל גקסון. לא מפסיקה לשמוע. ולהעריץ אותו. מכירה אותו כל כך הרבה זמן. שבכלל לא חשבתי על התשובה.
ברור שמייקל ג'קסון!
השירים שלו מלאים משמעות, בשיר שלו נגיד בילי ג'ין. זה שיר מלא משמעות אני מאוהבת בשיר הזה, שלא נדבר על איך שמייקל רוקד! זה בכלל סיפור אחר!
ג'סטין. מה יש לנו? שיר עלוב על הLOLY POP שלו, BABY שקודח בראש..
התשובה שלי מספיק ברורה? ג'סטין ביבר יכול רק לחלום על להגיע לרמה של מייקל ♥
ברור שמייקל ג'קסון. אין השוואה בכלל... השירים שלו הרבה יותר יפים ועם משמעות... וג'סטין ביבר שר "בייבי בייבי"
מייקל ג'קסון ברור מה אתם משווים את הגאון הזה לביבר ההומו הזה שיחזור לשיר ביבי ביבי!
ג'יסון דירולו חח
חחח כל השירים של מייקל ג'קסון אם משמעות? כולם? אחד אחד?
תענו!
זה שמעליי כן חמוד כל שיר ושיר ואולי אתה לא מכיר מספיק את מייקל כדי להבין את המסרים והסיפורים בשירים שלו!
אנונימית
כן כולם אם משמעות הוא אפילו אמר שהוא לא ישיר משהו אם הוא לא מתכוון אליו
אני לא מבינה? אח שלי מעריץ שלו, שומע כל יום, כל כמה זמן את השירים שלו בפוול ווליום ככה שכל הבית יכול לשמוע כל מילה שמייקל שר.
ואתן בסרט אם אתן חושבות שכל השירים שלו אם משמעות. הוא אומנם היה מוכשר אבל אף אחד לא מושלם. אני מכירה את השירים שלו, ולא לכולם יש משמעות. חחח.
ניפצתי לכן בועה?
אופס..
אנונימית
מייקל עדיף על ביבר, שמעתי את מייקל והוא מעולה
מה את באמת מעדיפה את ביבר? נכון מייקל לא מושלם אבל הוא עדחיף על ביבר..
מייקל ג'קסון הוא אגדה, הגזמתם..
למרות שמייקל ג'קסון עשה דברים הרבה יותר חמורים מג'סטין ביבר אבל מבחינת שירה זה לא מתקרב, ועוד הריקודים שלא נדבר בכלל..
לא מעדיפה אותו על מייקל, אבל גם אין לי בעיה אם ג'סטין ביבר
לא מבינה בכלל מה הוא עשה לכם, מאז הפעם הראשונה שראיתם אותו על המסך שנאתם אותו.
וסתם ככה.
אין, אנשי ישראל הם אחלה אנשים.
או שלא-,-
אנונימית
חחח לא אני נקרעת מה יש לכם אתם לא יודעים לקרוא לכל שיר שלו יש משמעות וכנראה כמו שרשמתי קודם אתם לא יודעים מספיק על מייקל כדי להבין את המסרים בשירים שלו כי אני מכירה את כל השירים שלו ומבינה את כל המסרים!
אנונימית
מה הקשר? אני אפילו לא צריכה להיות מעריצה שלו כדי להבין על מה הוא שר.
אני שומעת את כל השירים שלו כל יום (בגלל האח המתחשב שלי) ואני כבר מכירה את כל השירים שלו. זה שיש לו כמה שירים אם משמעות ממש לא אומר שכל אחד ואחד מהשירים שלו כאלה.
לכל זמר יש לפחות שיר אחד אם משמעות, ושיר אחד סתם אם קצב טוב.
נכון?
אנונימית
לאנונימית, ממש לא, רק לזמרים היום 90% מהשירים זה שירי קצב מעפנים שטחיים ובלי שום עומק ורק איזה 10% מהשירים שלהם יש להם איזה סיפור מאחורה וקצת עומק ומשמעות ומוזיקה יותר מגוונת.

לאמנים של פעם כמו לדוגמא מייקל ג'קסון היה בדיוק ההפך.
איזה שיר בדיוק של מייקל אין סיפור כלשהו או משמעות
ואו. יש פה אנשים שבכלל לא מבינים מי היה מייקל גקסון. לא סתם קוראים לו מלך הפופ. הוא פשוט מלך!, אין כאלה. הוא היה יחיד. ומיוחד, בעלת אישיות מקסימה. וקול נדיר, יכולת ריקוד שבאמת אין ולא יהיה עוד כאלה. ידע לכתוב שירים כמו שצריך. משהו מעניין, לא "יפיופה בואי אליי", הוא פשוט אגדה מהלכת, (היה לצערי) וכולנו עצובים שבן אדם שעשה כל כך טוב בעולם מת.
מייקל ג'קסון.
מייקל ברור
הרגע עשיתי קעקוע חינה של מייקל גקסון
אני בליברית ואוהבת אותו אבל מייקל ג'קסון זה אגדה!
תגידו מה אתם רציניים? אתם בידיוק כמו אח שלי. אתם חושבים שרק בגלל שהוא מלך הפופ זה אומר שכל השירים שלו עם משמעות. אז שוב, אני צריכה לפוצץ עוד בועה ~בוופ~
זה שכל השירים שלו עם קצב טוב לא אומר שלכל השירים שלו יש מילים עם משמעות, ונכון, אין וגם לא יהיה רקדן כמוהו, אבל הוא גם בן אדם, וגם הוא עשה דברים ממש לא טובים ואפילו יותר גרועים מג'סטין בעצמו. אז זה שהוא יצר מוזיקה טובה מג'סטין ביבר לא אומר שהוא יותר טוב ממנו. אפילו לא ביצירת מוזיקה. שניהם בני אדם. לשניהם יש רגשות. אתם רוצים שיכבדו את מייקל ג'סקון כמו שאמורים לכבד כל בן אדם אחר. אבל אתם תמיד שוכחים שג'סטין הוא גם בן אדם. מה הקטע? אז מה אם הוא עשה כמה שטויות? יש לכם מושג כמה מהדברים האמרו עליו היו סתם שקרים של אנשים? אנשים שבדיוק כמוכם שונאים אותו סתם ככה ומנסים להרוס לו את הקריירה, נתקלו בו והחליטו להפיץ שקר.
תפסיקו כבר לזלזל בו הוא גם בן אדם, והוא עשה טעויות בידיוק כמו שאתם עושים וכמו שאתם יכולים לעשות. איזה זכות יש לכם לשפוט אותו? אתם לא כל כך שונים ממנו.
אנונימית
וואי זאת שמעליי תסתמי מייקל ג'קסון לא עשה שום דבר רע אף פעם אשמתך שאת מאמינה לכל משאת קוראת וכל אלה שאומרים שהוא התעלל בהם זה סתם כי הם רצו את הכסף שלו אנשים חמדנים ואל תגידי לי בלופ אני מפוצצת את בועה כי את חייה במיליון בועות אם זה משאת חושבת שהוא אני מעריצה ענקית שלו מספר אחת שלו יודעת אליו הכל מהכל ואם לא הכל ויודעת מה הוא עשה ומה לא אבל יודעת מה אין לי כוח לאנשים כמוך תמשיכי את לחיות בבועות ובסרט וממה שעשו את מייקל! לא מכריחה אותך לחשוב אחרת! אבל עשי טובה ואל תחשבי שאת יודעת
אסביר לך משהו. גסטין ביבר רוצה להתפרסם. המטרה של מיישל הייתה להעביר מסרים. ומוסיקה הייתה בגוף שלו. מאז שנולד. אז -בוופ- פוצצתי לך בועה?
לסתום? מה, כי פוצצתי לכם בועה? קשה לכם לקבל את זה? חחח אני רואה שהחלק של האמת שהכי עיצבן אתכם זה החלק שאמרתי "אז שוב, אני צריכה לפוצץ עוד בועה ~בוופ~" >_<
איזה כיף לפוצץ לכם את הבועה השקרית שלכם יואו..
תגידו, ומה לגבי השמועות על ג'סטין ביבר, מה, כולם ממש כולם, אחד אחד נכונות? כן? יש לכם הוכחות? יש לכם הוכחות חוץ מהאינטרנט שפשוט מלא בשקרים? אתם הייתם שם בזמן שהוא עשה את אחד מהשטויות שלו? כן? אהה. כמו שחשבתי.
אז למה לשמועות על ג'סטין אתם מאמינים ושל מייקל ג'קסון אתם ישר אומרים שזה שקר? אנשים חמדנים היו קיימים מאז ומתמיד. מה ההבדל בדיוק בין ג'סטין ביבר ומייקל ג'קסון? שאת ג'סטין אתם שונאים ככה סתם, ואתם מלקקים לג'קסון? כנראה.
אז צאו מהסרט העצוב שלכם שאתה חושבים שמישהו יותר טוב מהשני כי אין דבר כזה. תפסיקו להשפיל אנשים רק כדי לצאת גיבורים או גדולים.
כיאלו אשכרה יש לכם זכות להגיד לי לא להאמין לשמועות כשאתם בעצמכם מאמינים ישר לשמועה הראשונה שתשמעו עוד לפני שתקרא רק כי הכותרת היא "ג'סטין ביבר".
יאלה איזה פתטיים אתם איכס.
תבינו כבר שאין דבר כזה יותר טוב מהשני. תפסיקו להיות כאלה פתאטיים, זה סתם הורס אתכם
יואו
די עם הבועות שלך יואו
אנונימי
ופוצצת לי בועה? הלוואי.
מי אמר שהמטרה של מייקל ג'קסון היא להעביר מסרים? את באמת יודעת את הקורות חיים שלו? על הילדות שלו?
אם את לא יודעת אז את צריכה בכלל להתבייש שאת מנסה לדבר על משהו שאין לך מושג
...
אין מה לעשות
רק ככה תבינו.אני מקווה.
:)
חייב לומר שאי אפשר להשוות בין השתיים כי דברים משתנים
אבל לדעתי
מייקל ג'קסון ftw
למרות שהוא כבר מת.. מייקל ג'קסון.
ג'קסונית
אהובה. תראי את הסרט שלו. קראי עליו בויקיפדיה. שמעי מה הוא אומר.
הילדה עם הבועות אפה בדיוק אמרתי שאני שונאת את ג'סטין?! רק אמרתי שמייקל ג'קסון יותר טוב אני בניגוד אלייך גם אם יש מפורסמים שאני שונאת או אפילו כאלה שלא אכפת לי מהם שאני שומעת שמועות אני אף פעם לא מאמינה ואת יודעת מימי למדתי את זה כן כן מותק מייקל! אני בן אדם טוב עם כוונות טובות רק בזכותו!
make love dont fight-את סותרת את עצמך שוב ושוב.. ושוב. נתחיל בכינוי שלך. נחזור לתגובה שלך אחרי שפוצצתי לכם את הבועה המרחפת. ואז נרד עוד ונגיע לתשובה האחרונה שלך.
חחח לכי תשקרי למישהו שיאמין לך.
את כיאלו סותרת את עצמך שוב ושוב.. ושוב.
בן אדם טוב? בן אדם טוב זה אחד שלא שופט ישר לפי שמועות, של מסתכל על אנשים וקובע על פי המראה החיצוני מי יותר טוב מהשני, כי כמו שאמרתי, ואני כנראה אצטרך לחזור גם על זה, אין דבר כזה מישהו יותר טוב ממהוא. פשוט אין דבר כזה. תכניסי את זה לסרט שלך גם כן. ותכניסי לשם גם שכשמישהו רושם הערה, היא לא מופנת רק ובמיוחד אלייך, היא מופנת לכל מי שאי פעם ייקרא את זה. בסדר? יופי. חוץ מעכשיו, עכשיו היא דווקא כן מופנת אלייך.
ואיזה כוונות טובות יש לך? ללקק לאיש מת? רק כי הוא היה רקדן טוב? להשפיל איש אחר רק כי כולם עושים את זה ומפיצים עליו שקרים? לקלל אותו? אלה נראות לך כוונות טובות? אם כן, אז אני לא רוצה לדעת מה זה כוונות רעות אצלך.
אנונימית
ולאהובה שאמרה לי לקרוא עליו בויקיפדיה ולראות את הסרט שלו, כבר ראיתי וקראתי.
אם כבר תתחילו לקרוא באמת את התגובות שלי ולא סתם לרפרף כי זה לא עוזר.
ותחשבו באמת לפני שאתן רושמות משהו.
אנונימית
לא האמנתי שאפשר לשאול שאלה כל כך מפגרת, מה זה השאלה הזו?! רציני? כאילו מה עובר על מי ששואל תדבר הזה? ברור מייקל, איך אפשר להשוות אותו לג'סטין בובור הזה? שיואו זה השאלה הכי מפגרת ששמעתי בחיים שלי..
רוומי? יואו זה השם הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי..
ממתי קיים שם כך כך מזוויע?! אוי מסכנה!
אנונימית לסטייל
וואי תסתמי מתי סטרתי את עצמי בדיוק? ולפחות אני לא עונה מאנונימי והכנוי שלי זה משאני מאמינה בו אוקי! את לא מכירה אותי אז אל תגידי דברים סתם וחוץ מזה אני רואה שאת לא יודעת לקרוא כי את מוציאה דברים מהקשרם ואומרת דברים שמעולם לא אמרתי בחיים לא אמרתי שמייקל יותר יפה ממנו! מה הקשר מראה חיצוני?! והבנו שאת בליברית מה קיצוניות האלה שחושבות שכל שניה אומרים עליו דברים רעים חלאס כבר חפרת! אבל יודעת מה את מעניינת לי את התחת כי אני אנשים כמוך פוגשת מלא בחיים שלי אז אני לא יבזבז עליך כוח חחח יודעת מה הכי הצחיק אותי שאת אומרת לא לשפוט ושופטת בעצמך את הדיונים שלך תעשי בעצמך לי אין כוח להתווכח איתך אני לא אנסה ולא ניסיתי לשנות את דעתך!
וליידיעתך כמעט כל המפורסמים של היום הם וואנבי אם זה משכאב לך שאמרתי עליו
לא מכירה אותך ואני כל כך שמחה בגלל זה.
חחח את יודעת מה הכי הצחיק אותי? זה שאת אומרת לי שאני מוציאה דברים מהקשרם כשאת בעצמך עושה את זה. אני לא בליברית וזאת בדיוק הסיבה למה אין לי בעיה עם שניהם, אם הייתי בליברית, הכול היה שונה.
והעובדה שאת מנסה להוציא את עצמך מעליי, כיאלו את יותר טובה ממני מראה כמה את "בן אדם טוב". בכל תגובה שלך אפשר לראות את הפרצוף האמיתי שלך. פרצוף צבוע ושקרן שמנסה להתייפות.
אנונימית? אני אנונימית כי יש לי זכות לשמור על הזהות שלי בסוד.
לא מעניין אותי איזה איבר אצלך אמור להתעניין באנשים. ואנשים כמוך? תאמיני לי שאני פוגשת כל רגע פה באתר, ומחוץ לאתר. את גם לא נדירה
בליברית?בליברית?באמת?נו באמת
ג'סטין ביבר הוא לא וואנבי. תאמיני לי שחקרתי עליו מפסיק כדי לדעת. אין מה לעשות, אני מתעניינת במפורסמים, זה יכול להיות כל אחד.
וזה שאת מעריצה מפורסמים שהם כולם וואנבי זאת כבר בעיה שלך, כי יש עוד הרבה זמרים שהם התפרסמו כמו שהם בלי לנסות לרצות להיות מישהו אחר.
טוב?
פשוט רק רחמים עליך
רחמים? אפילו לא קראת הכול עד הסוף.
אם כבר אני מרחמת על כל האנשים ששיקרת להם. כי את פשוט צבועה.
עזבי, לכי תנשמי קצת אוויר בחוץ. תתאוורי.
יעשה לך רק טוב, מבטיחה.
יהיה טוב
רק דבר אחד אני לא מבינה מה הקטע שלך לקבל דעות אחרות זו דעתי זה משאני חושבת אני לא מנסה לשנות את התפיסות שלך את בכוח מנסה מה הבעיות שלך?!
בכוח מנסה מה?
אנונימית
"אנונימית לסטייל" תסתמי, רושמת לי באנונימי..
אנונימי הכי סטייל לא מתכוונת לסתום!
אנונימית לסטייל
וואי את בטח מרגישה מזה מעולה עכשו כי את חושבת שאת צודקת ושאת בן אדם טוב ואני לא אפילו בלי להכיר אותי סבבה שהיו לך חיים יפים ורק בריאות בואי נגמור את זה ביפה תודה לך על הדיון המעצבן הזה חחח וכל אחד ותפיסת העולם שלו את כנראה בן אדם טוב מאוד פשוט הדעות שלך והמחשבות שלך לא זהות לשלי ואני בניגוד מכבדת והדבר היחיד שהרתיח אותי זה שבכוח ניסית לשנות את משאני חושבת חוץ מזה זכותך ותעשי מה בא לך -.-
חוצמזה זה שם חיבה -.-
בכוח? את הגבת איך שאת הגבת, ורק מזה אפשר להבין איזה בן אדם את.
תגידי מה שתגידי, בסדר. נראה מי יקנה את זה.
ביוש
חמאס?
רומי את אחלה ויש לך שם יפה!:)
רואים?
מתייפיפת.
מה את בכלל קשורה לרומי? -,-
העיקר "את אפילו לא מכירה אותי" בלה בלה בלה.
תעשי טובה ותפסיקי להגיב
טוב תפסיקי להגיב
זה תיקון אוטומטי* וואי כל כך רואים שאת מהבנות האלה את חושבת שאת בן אדם מדהים וטוב יותר מימני בשמחה תהני לי אין כוחות לריב אני חולה על מייקל חיימשלי מכירה את האדם שהוא וג'סטין אני לא שונאת ולא אוהבת אותו אבל את המוזיקה שלו אני שונאת והדבר האחרון שאני יסתכל עליו זה מראה חיצוני פשוט לדעתי ההשוואה בניהם מגוחכת כי מבחינת מוזיקה ובן אדם טוב מייקל היה פי אלף בשני הדברים מג'סטין זו דעתי!
אמרתי את זה כי את רעה אלייה מה את רוצה?! זה שם יפה והיא אחלה את ישר קפצת אלייה די!
את רואה אותי מתלהבת? שמחה? לא ניראה לי.
תגידי מה שתגידי לא מאמינה לשום מילה שלך.
אמרת שנמאס לך לריב לא? אז למה את ממשיכה להגיב? כי זה נכון?
אנונימית
אלוהים אדירים! כמה תגובות! די עם הריב הזה שכל אחת תחשוב מה שהיא רוצה וזהו.
אנונימית לסטייל זאת אני מה היא קשורה אליי?! איכי!
אנונימית לסטייל זאת אני!
שואל השאלה:
מה עשיתם מהשאלה הזאת -_-
אנונימית
מה האנונימית המטומטמת הזאת עשתה מהשאלה היא הפכה הכל לריב
אנונימי
תודה לאל שמישהו שם לב לזה
אם באמת הייתי מטומטמת, לא הייתי כותבת את כל מה שרשמתי.
פשוט כואב לכם לשמוע את האמת ואין לכם מה להגיד.:)
טוב יאלה ביי פרשו
מה לעשות,האמת כואבת נכון?
האנונימית הזאת באמת הפכה את זה לריב די תפסיקו לריב ואנונימית די להתנשאות מעל כולם תודה:)
גם לי בא להיות מאנונימים :)
וואוו 76 תגובות... (אני ה76)
אנונימיתתת
זה מה שקורה שמשווים אגדה לבובה!
אנונימי
מעל כולם..
או בעצם בינכם.
תיהי אנונימית אף אחד לא אוסר
יותר נכון זה מה שקורה ששואלים שאלה כזאת.
ברור שהיא תיצור ריבים.
שואל השאלה:
אני מתחילה להצטער על כך ששאלתי את השאלה -_-
שכל אחד ישמע מה שהוא אוהב וזהו!

אה והמטרה של השאלה היא ממש לא ליצור ריבים
אנונימית
בצדק
זה שאלה מסובכת מאוד ואין עליה תשובה זה תלוי בשיר באיזה תקופה של מייקל או ג'סטין באיזה שיר באיזה מצב רוח אתה נמצא ועוד אבל שניהם זמרים ויוצרים ענקיים
מייקל גקסון אהובים