19 תשובות
האמת כלום.
גם אני לא מאמינה באלוהים אז מה כל אחד מה שהוא מאמין בוא (או מה שהוא לא מאמין בוא )
בו*
שתסביר לי למה אתה לא מאמין, יש ככ הרבה סיבןת להאמין
אנונימית
שאתה בן אדם שעשה בחירה שונה ממני בחיים, ושאין לי שום סיבה לשנוא אותך על זה
שונאת כאלה. אני חושבת שכל יהודי צריך להאמין לאלוהים! אני לא מבינה איך י אפשר לראות את המיסים הגלויים שקוראים לנו מול העיניים זה הרי לא קורה לבד..!
שאתה עצלן שבמקום לבדוק מה האמת מעדיף "לא להאמין"
מה הקשר מינוסים?!?!
שכיף לך שאתה יכול להיות בטוח
אני לא יודעת במה להאמין בכלל
שאתה חי בשקר, רוצה צומי ובגלל זה אתה כותב פה, שאתה לא מאמין כי לא באלך לשמור, שאתה בשבילי לא יהודי, שאתה כפוי טובה, שאתה תהיה בגיהנום, ריקני, אה ו.. אתה אומר את זה בשביל להראות לכולם שכל מי שמאמין שונא את מי שלא מאמין ולא מכבד אותו טריק של הרבה כופרים חסרי הבנה כמוך. אני יכולה להגיד לך הכל אני יהיה כנה: שאתה לא מוכן להעמק עוד קצת כדי להבין שיהודי צריך להאמין בגלל שזה האמת, שאתה מעדיף סיפורים אחרים כדי לכסות את קיום הבורא, שממש לא מתאים לך ללכת לפי היהדות ואתה עצלן, שאתה לא מעריך את מי שברא את העולם הזה, שאתה שטחי מדי, שאתה מחליא אותי ובא לי ממש לראות אותך ולהוכיח אותך כי כופר צריך להוכיח על היותו מסכן וריקני מדעת, שאתה לא יודע מה יקרה לך אחרי שתמות לכן אני מרחמת עליך, שאתה לא חכם מספיק להבין שאם העולם נברא יש לו מטרה ולא רק בשביל לאכול כמו חזיר ולישון, שאם חומר ברא אותך אז כולם חומרי ולכן רגש זה חומר ומצפון, בקיצור יש לי מלא ספקות על האמונה האתאיסטית שלך ולא משנה אם זה ממפץ הגדול או כל חרא מדעי. יש אלוקים אם אני לא מספיק מועילה להאיר לך שתמות אתה תראה. בינתיים תחיה כמו כופר חסר חיים שיודע רק לאכול ולספק תתאוות שלך בלי שום מטרה ובסוף תגיע לקבר ולא ישאר ממך כלום. בהצלחה בזה באמת. ביי כופר ריקני מסכן
אה ואני ירשום באנונימי לא מגיע לך לדעת תשם שלי שלא תתטמא אותו ישווה לחזיר
זאתי שלא סובלת כופרים חזירים
שאתה מיסכן וזו בעיה שלך
אנונימי
האמת שפעם לא היה לי שום דבר נגד אתאיסטים. אבל היום אני לא יכולה לסבול כאלו! כי הם פשוט לא מכבדים את מה שאחרים מאמינים בו וחושבים תמיד שהם צודקים!
קודם כל, לכפור זה לעשות משהו נגד האמונה *של עצמך* ואם לא עשית משהו נגד העיקרון שלך, אתה לא כופר.
אני גם אתאיסטית. ומאמינים בחיים לא יבינו איזה שחרור זה לחיות ככה.
אתה נשמע לי אחלה)
Drake, אבל שכחת מה הגמרא אומרת? "אל תשנא אחיך בלבבך", "ואהבת לרעך כמוך"...
אסור לשנוא יהודי, צריך לאהוב כול יהודי בין אם הוא שונא או אוהב את הבורא

בנוגע למה שדויד ע"ה כתב הוא כנראה התכוון לקרב רוחני, שכן אם הבנתי נכון, לילי-ת שהיא היצר הרע בהתגלמות הנשית קרויה שונאת ה', אפילו בתפילת 18 כשאומרים "שונאיך" בקטע של "למינים ולמלשינים" צריך לכוון לשם לילי-ת

אז במילים אחרות, דויד ע"ה כנראה בפשטות התכוון שהוא יילחם מאבק רוחני עם היצר הרע וינסה לנצח אותו בשביל ה'.

ושואל השאלה, אני חושב עליך שאתה פשוט מאמין במשהו אחר משאני, אין לי שום דבר נגדך
הפשט גם אומר שדויד ע"ה עודד הכנסת בני נוער לפח
"כחצים ביד גיבור כך בני הנעורים אשרי מי שמילא את אשפתו מהם"
את גם מאמינה לזה? XD

התהילים זה ספר שנוסף על היותו סוג של מחברת שירה (והרי בשירה השימוש בדימויים נפוץ) הוא גם ספר עמוק שמלא בסודות, לדעתי יש שם דברים שפשוט לא צריך לקחת כפשוטם, במיוחד לא דברים שסותרים את הגמרא
Drake da' Prince ~

חחח יש לי שאלה אלייך... את חרדיה? כי אם את חילוניה, אין לך שום זכות לבלבל את השכל על זה שאנחנו אנשים ריקים בלי רוחניות. כי בעצם, רוב היהודים עכשיו הם חילוניים.
ולא, להיות גאה בזה שאת יהודיה ולשמור חצי שבת לא נקרא רוחניות.
אבל רוב המאמינים הם במילא צבועים שמטיפים לאתאיסטים על רוחניות ודת, כשהם בעצמם לא שומרים שבת. העיקר זה לבלבל את השכל במחשב על כמה שאנחנו כופרים.
ובמקרה שאת חרדיה\דתיה... הו, באמת? אני מעדיפה לחיות עם החוקים שאני מציבה לעצמי ולחיות בחופשיות, מאשר להרגיש חנוקה בחוקים שאני לא רוצה לציית להם.
ואגב, אין לך מה לרחם על אנשים שתלויים אך ורק בעצמם. כי אם את מרחמת על אנשים כאלה, זה אומר שאת ילדה בלי עצמאות שנותנת לאחרים להכתיב לה את דרך החיים שלה. אני מרחמת על אנשים כמוך.
הו, אין לי רוחניות? חחח מצחיקה את. זה ממש לא מעניין אותי שאין בי טיפת רוחניות,
כי הדת הרוחנית שלכם יודעת רק להרוס ולעשות הפרדות.

ואגב, סתם שתדעי... אם כבר לאתאיסטים יש יותר משמעות לחיים האלה מאשר למאמינים. כי מאמינים מחזיקים באמונה שהעולם הזה לא חשוב, אלא רק העולם הבא.