12 תשובות
השישייה הרגו את דורי, הוא שאב מהם את כל הלמדא בבת אחת והם שינו את הכיוון של הלמדא אליו כדי לגרום לו למות (כמו שקרה בפרק האחרון של עונה 3 עם השמינייה) דורי מת ובסוף כל הזוגות היו ביחד (ניני ורוני, אבי ומיקה, דניס והגר.)
אגב, יש עונה 6. כי הפרק נגמר במתח.
השישיה ותמר וירון שלחו את הלמדא לעבר דורי והוא התמוטט (כמו שהשמיניה עשו לדניאל העונה 3) ובסוף הפרק כל הזוגות נהיו ביחד: הגר ודניס, רוני וניני, מיקה ואבי
שואל השאלה:
תודה רבה לכל מי שענה! 3>
אנונימית
בואי נראה: דורי רצה לשאוב מה שישה את הלמדא, דדי היה מהופנט, השישה גילו שאבי ומיקה מהופנטים ועובדים עם דורי, דורי עשה תרגיל שהוא הפך לניני, הפנט את איה, ניצן נפצעה, התאומים הסתתרו מדורי, דורי חיפש את התאומים, הגר מצילה את איה, לאיה יש תוכנית נגד דורי, קשור לעונה 3. והיא אומרת לו לשאוב את כל הלמדא מה שישיה ( שהם יהפכו את השאיבה ) התאומים עזרו לשישה, דורי נורה על ידי נטשה ונהיה בקומה. הגר עם דניס, ורפאל עם גילי וגם יותם עם ליאה, ניני עם רוני ואבי ומיקה ביחד. דורי מאושפז בבית חולים. הוא בקומה. התאומים חזרו לבית שלהם אבל הוא שונה קצת, השמיניה עבדו על השישיה שאמרו להם שהם רוצים למחוק להם את הלמדא אבל מתברר שעשו להם מסיבת הפעתה, איה ונטשה מדברות עד שהדלת נפתחת. המועצה התרפקה. והתאומים גילו את הטורבו טיים.
שואל השאלה:
ואוו תודה על התשובה המושקעת שמעליי ^^ 3>
אנונימית
טוב אני רק כותבת את מה שאני יודעת מה שהיה בשמיניה, הסוף היה די מאכזב. בסופו של דבר דורי נהיה בקומה אחרי זה. לא מאמינה אחרי שהוא היה בשמיניה ועזר שם, כולל כל העונות שהוא איתם, פתאום הוא בוגד בהם בגלל אבשלום ולמדא. אהבתי יותר את דורי הישן, כי דורי החדש בעונה הזאת, לא שפוי. היה מתח אבל בסוף, הייתה אכזבה, חשבתי שימצאו דרך להחזיר את דורי לשמיניה או משהו כזה. טוב נו. ואחרי כמה עונות, לא יודעת מה איתכם, אחרי כל העונות שאני ראיתי השמיניה ופתאום לראות שדורי השתנה לרעה בעונה 5, ועוד בקומה. זה מאכזב.
שואל השאלה:
גם אני לא האמנתי כשקראתי את זה... איך זה יכול להיות שהם השאירו אותו בקומה בצד של הרעים, אולי הוא בעונה הבאה יתעורר מהקומה ויבין מה קרה לו ויתחרט..
אולי בגלל זה הוא לא מת בעונה הזו, כי רצו לתת לו זמן להתחרט בעונה הבאה...
אנונימית
אם תהיה עוד עונה, ואני לא האמנתי שדורי קנה את השטות הזאת שאבשלום אמר לו, כי אחרי מה שהוא עבר עם השמיניה בעונות הקודמות, והוא עבר הרבה, פתאום לבגוד בחברים שלך רק בגלל שאיזה נבל אחד הראה לך איזה קטע ממה שאמרו עליך במצלמה ועוד שהוא שם לך איזה חומר שהוא לא אינסולין שגורם להזיות, לבגוד בהם, גם לא הסבירו מה קרה לבית הישן שלהם, כולה הראו אותו הרוס. גם הפרק של אתמול היה די צפוי עם דדי, איכשהו הייתה לי הרגשה שהוא הופנט על ידי דורי, כי באמת, הוא חזר שקט כזה ושלו, והוא אמר אני הבנתי מה צריך לעשות, שלא לדבר שהוא הביא את הדברים האלה שהוא השתמש בהם בעונות הקודמות. האל אס אר הזה. מה שהתברר כנכון אבל לא הראו את זה, גם הקטע שדורי הפך לניני. ואני הייתי כזה, אה יופי שוב כמו עונה 3, מקורי -,- אבל הכי מעצבן מה שעשו לדורי, יכלו למצוא דרך להחזיר אותו לטובים, לא יודעת, אולי שיגלו שאבשלום הוא אח של דניאל או להסביר לו שהוא טעה וכל זה, אפילו ניצן שהיא חסינה נגד היפנוט שלו. כל סוף היה יכול להתקבל, אני הייתי רוצה שהוא יחזור לשמיניה וכל זה. טוב אם תהיה עונה 6 אז שיחזרו את דורי לטובים, כי כל הקטע הזה שהוא נהיה רע, מעצבן, זה לא מתאים לדמות שלו, הפכו אותו למטורף. ועוד עם העיניים שלו שהפכו לירוקות. זה היה מפחיד. העונה התחילה בצורה די מאכזבת, המשיכה מותחת והסתיימה בצורה די מדכאת, לא הראו מי היה בדלת. וזה יכול להיות כל אחד.
שואל השאלה:
תהייה עוד עונה, תהייה, הם לא יכולים להשאיר את המצב כמו שהוא, הם נתנו לנו להבין שניצן ואיה הסתובבו וראו משהו לא ידוע, הם לא היו גומרים ככה את הסדרה..
הם השאירו הרבה דברים פתוחים, אולי אפילו יותר מידיי דברים פתוחים..
אנונימית
כן, כמו לילי ודמיות מהעבר. אם תהיה עוד, אז שדורי יחזור לשמיניה או יעשה משהו שיכפר על זה, הוא הפך לדמות השנואה פה שכולם שונאים, במילים אחרות הוא נהיה דניאל עם כל הטירוף שלו ללמדא. וזה שהוא הרג את אבשלום, די הזכיר את זה שדניאל הרג את יוליס. ושלא לומר שאבשלום איים על דורי, לא, כי לאיים על מישהו שנתת לו למדא וכוחות מזה, זה דבר דפוק. ודורי היה עוד שיכור מהכוח שלו, אם כבר, שאבשלום אמר למדא לא מזיקה ואני חשבתי לי, כן ממש לא מזיקה, אתה מביא לו עוד למדא וזה יגמר רע, וזה אכן נגמר, כי דורי רצה להרוג את אבשלום כי הוא לא צריך אותו, צפוי. גם אח שלו דניאל הרג את יוליס ולא היה צריך אותו אחרי הלמדא, אבשלום עוד אמר, עם הכוח שלו והמוח של דורי אי אפשר לעצור אותם ודורי כמו שאנו יודעים, די התנהג בצורה מפחידה ואמר אני לא צריך אותך או משהו כזה והרג אותו, כן, אבשלום יצר מפצלת. מי בכלל מאיים על אדם שיש לו כוחות למדא בכלל? ואז נהיה דורי, הדבר היחיד שחשבתי עליו זה, באמת, מה עכשיו? דורי נגד כולם? יופי, ממש אפשר להלחם במישהו שיש לו כוחות ולמדא וגם יכולת להפנט אנשים, כי הקרב שאבי ומיקה ונטשה התנגדו לדורי ממש הצליח, הוא רק השתמש בכוחות שלו והם ישר הופנטו, כי שניצן באה, נטשה הייתה כזה שקטה. ומה שגרם לחשוד בזה, אבל יותר שהיא אמרה דורי הגיע ואמר שזה בסדר ועשתה את המעשה הנכון, ואז הבנתי את מה שכל אחד הבין פה, אוקי, דורי היה פה והיפנט אותה. לא כי דורי אמר, נשמע ממש יופי יחסית לזה שהוא יודע להפנט. מהרגע שהיא אמרה דורי הגיע לפה. חשדתי בזה, גם שמיקה ואבי הגיעו ואמרו כמו שדורי אמר. היה מותח. אם תהיה עוד עונה אז בבקשה שדורי יחזור, כי הדמות שלו בעונה הזאת, כל הקטע הזה שהוא הרע לא מתאים לדמות שלו בעונות הקודמות, אני רק נזכרת בזה במה שקרה בעונות קודמות וכל זה עד שאני מגיעה לעונה הזאת ומתמלאת אכזבה גדולה. -,-
אין עוד עונה
וזאת הייתה עונה מדכאת היה עדיף כבר שלא היו עושים כלום אחרי שלוש
האמת שכבר אחרי אחד היה צריך לעצור כל השטות הזאת של המועצה והניצן המעצבת הזאת או שזרקו את איה במדבר כל זה פשוט היה נוראי
לא מבינה למה בכח לשבור למעריצים את מה שהם אהבו ולהחליף בעונה מבאסת
אנונימית
אמןשזה יהיה אדם שנכנס בדלת , למרות שאמרו שניצן רצחה אותו ואז הוא ואיה יחזרו כי אבנר אמר שהוא לא מחק לאדם את הזיכרון ואת הלמדא ואז הוא יזכור שהוא ואיה היו ביחד והם יחזרו
הם הזוג הכי מושלם אבר