9 תשובות
מי אמר שהיא תיהיה
אם נמשיך ככה, לא תהיה ישראל
אני לא חושב שהרבה דברים ישתנו, אני לא יכול ממש לדמיין מאה שנה קדימה, שלא נדבר בכלל על לדמיין 5 שנים קדימה, שגם את זה אני לא יכול P:
בעוד 100 שנה הכל יהיה טוב, לא יהיה ריבים בין המדינות ולא שום דבר אחר, הכל יהיה רגוע ושליו, מדינת ישראל יהיה בגודל של כל העולם וירושלים יהיה בגודל של ארץ ישראל, לא יהיו מלחמות ויהיה שלום בין כולם
זה קשה לדמיין, אבל אני בטוחה שהמדינה עדיין תיהיה קיימת וצה"ל עדיין יהיה הצבא הכי חזק!
כלכלה - חזקה ויציבה. אנשים שמרוויחים מעל 15 אלף ש"ח בחודש ישלמו יותר מיסים מאלו שבקושי גומרים את החודש.
ביטחון - לא יהיה דבר כזה שקוראים לו חמאס או חיזבאללה. כל ארגוני הטרור מחוסלים ומדינות האויב שמסביבנו לא מעזות להתעסק איתנו בכלל. המצב הביטחוני רגוע ב-100 אחוז יותר מעכשיו.
חינוך - אחת המדינות עם ההוראה הטובה ביותר בעולם. כיתות עד 20 תלמידים, חכמות וטכנולוגיות, ידידותיות לכולם.
פוליטיקה - ש"ס לא עוברת את אחוז החסימה ועפה מהכנסת. מרצ יורדת במנדטים שלה ל-2, מה שגם היא נמצאת במצב של כמעט לעוף. אבל לא, היא עדיין תישאר קצת. אזרחים שמאלנים יתחילו להבין את המשמעות האמיתית של לחיות פה ויהפכו להיות ימנים. לא יהיה מצב כזה שכמות המנדטים של השמאל כמעט ועולה על כמות המנדטים של הימין. הממשלה תורכב מ-70 אחוז ימנים, 20 אחוז מרכז ו-10 אחוז שמאל.
חנין זועבי נרצחה בדם קר ע"י מפגינים פרו-ציונים, מסיבה שברורה לכולנו. יש מפלגה אחת ויחידה בכנסת שהיא מפלגה ערבית. לא אלף כמו היום: בל"ד, רע"מ-תע"ל, חד"ש... איכס.

תכלס, ארץ נחמדה לא?
בית מקדש בראבק!:-)
אם נמשיך בקצב הזה תיהיה פה מדינה קשה מאוד למחייה שהרוב בה הוא שמאל, יהיו בגידות בעם, לא תיהיה כבר אהבת אמת וחברויות, כולם מכורים לטכנולוגיה המתקדמת ולא שמים לב ליופי שהעולם יכול להביא להם, הכלכלה תיהיה במצב מתנדנד - אנשים שלא יעבוד בעבודות טובות לא יוכלו להתקיים יהיו הרבה הומלסים לעומת עשירים ולא יהיה מעמד ביניים, הצבא לא יהיה כזה חזק בחינוך - הדור נוער של היום כבר לא כזה וואו אז מה יהיה עוד 100 שנה? לא יכולה לדמיין את הזוועה... ילדים שופטים ילדים אחרים כולם נראים אותו דבר אף אחד לא מתנהג כמו מי שהוא באמת, חברה מושפעת מהטרנדים.
כל זה נשמע חלום רע אבל הוא בהחלט סיוט שיכול להתגשם אם לא ניקח את המדינה הזאת בידיים ונדאג לשלום שלנו ולא נפקיר את האחים שלנו אם זה בקרב או בכל דבר אחר ואם נמשיך לתמוך באוייבים שלנו וליצור קרע כזה בעם ישראל מה שלא היה בחיים מאז תקופת התנ"ך המצב שלנו יהיה גרוע מאוד!
ישראל תיתפתח מאוד, הערים יהיה יותר צפופות, נקים ערים חדשות, הצבא שלנו ייתחזק, לא יהיו לנו אוייבים, יהיה יותר בנייה לגובה וכמובן שלא יהיו כאן פלסטינים בע"ה
אנונימי
באותו הנושא: