4 תשובות
כן
הם לא יכולים לצאת משם לא דרך ישראל ולא דרך סיני..
אפילו לחול הם לא יכולים לצאת רק למי שיש אזרחות זרה
אנונימית
אם תסתכל טוב בכל מדינה אם היא כובשת ארץ היא הופכת להיות שלה חוץ מזה שעזה שייכת לנו והייתה אנחנו נתנו אותה בשביל שלום לערבים ומה המטרה שלהם רק לפגוע בנו הם בנו שם הרבה מנהרות רק כדי להכניס טילים ומשם יורים עלינו טילים
ממש אינני מכים עם הבחור הקודם, כל הפלסטינאים יכולים ללכת לאן שהם רוצים, עובדה שרובם מתחנכים בחול. אף אחד אינו מחזיקם בשבי - רק מונעים כניסתם לארץ. כמו שבארה"ב שגובלת עם מקסיקו, זה לא יהיה נכון לומר שארה"ב מחזיקה את המקסיכנים בשבי! רק שהם לא מוכנים לאפשר כניסתם. אגב כנעט כל העולם גובל עם מישהו ואף מדינה לא מאפשרת כניסה חופשית, חוץ מחלקים של האיחוד האירןפאי. חבל שגם בפורום ישראלי תמיד מוצאים מישהו שיכפיש ויסלף עובדות. אגב ויזה בינלאומית - לכולם יש ויזה בינלאומית מאחר והם נחשבים למדינת עולם שלישי. מה שמעניין פה הוא שהם (הראשות) מקבלים סיוע בגובה מילארדי דולרים בשנה, ולמרות זאת תוענים שאין להם מה לאכול?!
בזמן רגיל (שגרה) רצועת עזה אינה כבושה על ידי ישראל, יש מעברים פתוחים לאדם וסחורות ארז, כרם שלום.. יש גדר אינדיקטיבית וסיורים, יש הסגר ימי מקו מסויים בשל חשש והתראות על חדירות-מטרתנו הגנה יחד עם זאת אי אפשר להתעלם מזה שסוגרים אותם בתא שטח אך מאפשרים קיום עורק חיים בשגרה.
הדי לכיבוש מתייחס לקיומה של מדינת ישראל