8 תשובות
רק לא דלי מאזניים ותאומים השאר טוב
בבקשה...

1. טלה, אריה, וקשת. ובתנאי ברור שהמאזניים יובילו את הקשר, כי המזלות האלו הם אנרגטיים מאוד וצריכים הכוונה מסויימת.

2. תאומים מאזניים ודלי. (רק שיזהרו לא לריב כי יש להם כוחות תקשורת מדהימים שלא ינצלו את זה לכסח אחד את השני).

3. סרטן עקרב ודגים. ובתנאי שהמאזניים יבין את הרגשות שלהם לא רק בשכל שלו.

מקווה שעזרתי-אורי:)
שואל השאלה:
תודדה רבה לכם!
מאזניים עם מאזניים: הם חברותיים, עליזים, מחייכים תמיד, יש להם הרבה מן המשותף. אוהבים שלמות, יופי ואמינות. ביתם יהיה מסודר בטוב טעם, הבעיה היא שאף אחד מהם לא מסוגל לקחת החלטות מעשיות.

מאזניים עם עקרב: העקרב טיפוס שתלטן וקנאי, המאזניים נוהג לפלרטט, אך קיימת ביניהם משיכה מגנטית חזקה. התפרצויות העקרב לא תמיד לרוחו של המאזניים ובכל זאת יש סיכויי הצלחה.

מאזניים עם קשת: זוגיות מעוררת קנאה. הם מבינים זה את זו ומגיבים בחום הדדי. הקשת מעריץ את סבלנותו והבנתו של המאזניים כלפיו וכלפי שאר בני המשפחה.

מאזניים עם גדי: בעיני המאזניים הגדי הוא עריץ ורודן שלא אוהב פקודות. הגדי מוקסם מהאיזון, השקט, הרוגע והאצילות של המאזניים שזקוק לרוך.

מאזניים עם דלי: התאמה נהדרת, משדרים על אותו גל, קלילים, שמחים, ונהנים יחד מזוגיות ומהחיים. הם אוהבים ומעריכים זה את זה, הם חברותיים ואנשים אוהבים להיות במחיצתם.

מאזניים עם דגים: התאמה טובה מאוד, שניהם מעט מרחפים, רומנטיים ומאמינים באהבה. מסוגלים לשבת בשקט וליהנות אחד מחברת השני. הם מתרגשים מדברים יפים ואוהבים אומנות. זיווג מוצלח.

מאזניים עם טלה: שניהם אוהבים להתפנק, לחיות חיי מותרות וחיים טובים. הטלה לא מעודן מספיק, הוא ישיר גלוי ולפעמים חסר טאקט. המאזניים לא אוהב התנהגות בוטה. זיווג שלעיתים מצליח.

מאזניים עם שור: שניהם שקטים, אוהבים אומנות, אוכל טוב. שניהם נוטים להתעצל ומאשימים זה את זה. הם לא ממלאים את חובות הבית היומיומיות, המריבות ביניהם לא רציניות.

מאזניים עם תאומים: קיימת ביניהם הבנה והתאמה. האופי הקל והפשטות של התאומים מקסים את המאזניים. שניהם בני מזל האוויר, לוקחים את החיים בקלות, שמחים ומאושרים להיות ולחיות יחד.

מאזניים עם סרטן: המאזניים מרגיש חוסר ביטחון וסיפוק בגלל מצבי הרוח של הסרטן, שדורש כל הזמן הצהרות אהבה. המאזניים מעדיף להימנע מצרות והסתבכות רגשית. שניהם אוהבים משפחה וילדים.

מאזניים עם אריה: מסוגלים ליהנות אחד מהשני, שניהם אוהבים מותרות, חיים טובים. האריה שתלטן ונותן פקודות, ואילו המאזניים לא אוהב מריבות ומוותר לו. האהבה ביניהם מנצחת. שידוך מוצלח.

מאזניים עם בתולה: מאזניים לא אוהב ביקורתיות, הבתולה מתלונן על חוסר היכולת של המאזניים לקבל החלטות. בתולה קריר ומעשי גם בענייני אהבה ומין. המאזניים להיפך.
שואל השאלה:
וואה וואה תוודה
אני מציעה לך אתר שבטוח יתן את התשובה שאת מחפשת כי מדובר על התאמת מזלות של הנשים.
יש כאן הכל על מזל מאזניים נקבה ומה המתאים לה.
בהצלחה.
יואל
לא נעים להגיד אבל מאזניים אישה טובה לכל המזלות - הגבר אך לה לא מתאימים כלל בתולה קשת ודלי סרטן פחות אסוני אבל טלה בעל חוכמת החיים והגדי הנאמן והיציב הכי טובים לה השאר פחות
מאזננננחחח\
בהמשך: ישנן עם זאת "מאזניימות" נוחות יותר מהאחרות אך אלו עם השפעה של בתולה: אסרטיביות ביקורתיות ומחפשות כמעט שלמות יכולות לקבל רק מזלות חמים יציבים המוכנים לויתורים מתוך חוכמת חיים ומנהיגות כמו גדי וטלה. האריה מקסים אותן ומנצל אך הוא חסר תקנה. הדלי פחדן ומאויים על ידן. הקשת רועד מהעוצמה שלהן וההעזה. הסרטן גם פחדן.
מאזננננחחח