9 תשובות
את תזכריי שתראי אותו
לאלאללאאלאלאלל !! בא ךי
הלשון שלך נכנסת לפה שלו והלשון שלו לפה שלך בתחלה זה דיי מביך אבל עם הוא יודע לכן אין סיבה לדאגה:)
אנונימי
בואי תנסי את זה איתי
החתיך..
את למדי שתתנשקי איתי, רק ככה אפשר ללמוד.
ואוו איך אני זוכרת את עצמי ככה, אין לך שום סיבה לפחד זה יבוא לך לבד טבעי! גם אני נורא פחדתי אמרתי אני לא יודעת להתנשק וחיפשתי באינטרנט אפילו קישורים איך להתנשק אבל זה לא עוזר זה יבוא לך לבד וטבעי ואם הזמן את תשתפרי זה ממש פשוט את רק צריכה לזרום בנשיקה והבן זוג שלך יוביל אותך ותלמדי ממנו איך להתנשק!
בטח שגם לו היתה פעם ראשונה זה לגיטימי...
שואל השאלה:
איך לזרום עם אני לא יודעת איך צרפתית אנחנו מתנשקים כמו צרפתית רק בלי לשון זה הקטע עם הלשון מלחיצה אותי כאילו מה היא עושה בפנים?
אנונימית
1) לפני הכל - הגיינה!
ודאו, שלא נודף מפיכם ריח רע, לפני שאתם מתקרבים לפה של מישהו אחר. אם אתם מחפשים את הפה של בן/ת-הזוג והוא/היא "בורח/ת" מהשפתיים שלכם ומתמקד/ת במקומות אחרים בגופכם, זה יכול להיות רמז רב ערך... אם אתם חושדים, אבל לא בטוחים, אפשר פשוט לשאול. בכל מקרה, מומלץ לצחצח שיניים ולהיעזר בתרסיס-פה, אם מסתמנת איזו נשיקה צרפתית באופק. לריענון אינסטנט, כדאי להחזיק בתיק חבילה של מסטיקים או סוכריות בטעם מנטה.


2) הכן/י שפתיך לנשיקה
כדי שהשפתיים יהיו רכות ונעימות למגע, העבירו עליהן את הלשון לפני הנשיקה, רק לצורח לחלוח בסיסי. המנעו מהרטבת השפתיים בהרבה רוק. מלבד מקרים יוצאי-דופן, רוב האנשים מעדיפים, שהצרפתית לא תהייה רירית מדיי.
לנשים, שמשתמשות בשפתון - כדאי לא לחדש אותו בדיוק לפני הנשיקה, כדי שבן-הזוג יטעם את השפתיים שלכן ולא מוצר קוסמטי. גם על ליפ-גלוס מומלץ לוותר.

3) עבודה בעיניים
תביטו היישר זה לתוך עיניו/ה של זה, כשאתם מתקדמים לקראת הנשיקה, שניה לפני שהשפתיים נצמדות, עצמו עיניים. כשחוסמים את אחד החושים, האחרים מתחדדים. ניטרול הגירוי החזותי יאפשר לכם להתרכז יותר בטעם, בעוצמת המגע, בריחות ובגניחות הקלות של שניכם.

4) לפתוח פה גדול
סוף-סוף הגענו לדבר עצמו: הצמדת פה אל פה. אל תתנשקו בשפתיים סגורות, זה ישדר לבן/ת-הזוג, שאתם ממש לא בקטע. אבל, אנא, המנעו מהטעות הנפוצה ואל תפערו את לועכם, כאילו אתם נמצאים אצל רופא שיניים. כך עושים זאת נכון: פותחים את השפתיים, אבל רק קצת, מחזיקים את השפתיים פתוחות כדי סדק צר, בזמן שבן/ת-הזוג טועם אתכם בלשון במין משחק מתגרה ומעורר ציפייה. רק בהמשך, כשהעניינים יתלהטו ממש, תוכלו לעבור לנשיקה סוערת בפה פתוח.


5) רחמנות עם הלשון!
בנשיקה צרפתית, עיקר העבודה נעשית עם השפתיים ולא על-ידי הלשון. מעטים מחבבים לשון רטובה, שנתחבת עמוק לתוך פיהם ( * מה אתה רוצה, לנשק אותי או לחנוק אותי למוות?), או ליקוקים נוטפי רוק על השפתיים ובחלל הפה. אם לא קוראים לכם רקסי, ואתם לא מגזע לברדור או גולדן-רטריוור, הימנעו מפעילות כזאת.
וכך תעשו את זה, כמו שצריך: שרבבו מעט את השפתיים החוצה, כדי שבן/ת-הזוג לא ירגיש/תרגיש את השיניים שלכם. כשהפיות נצמדים, הפעילו את שרירי השפתיים בתנועות קלות של נשיקה (כי זה מה שאתם עושים בעצם - כלומר, מתנשקים, לא?), במקביל לתנועות של בן/ת-הזוג. הלשון שלכם צריכה לעבור רק מעט את קו השפתיים שלכם, כדי לטעום את השפתיים והלשון של בן/ת-זוגכם.

6) התאמנו, התאמנו, התאמנו!
כמו בכל דבר אחר, גם גם באמנות הנשיקה, הדרך הטובה ביותר להפוך למומחים היא להתאמן. מומלץ לתרגל את הטכניקה שלכם על היד שלכם (מצמידים את האגודל לאצבע ומתאמנים עליהם) - כך תוכלו לדעת מה בן/ת-הזוג מרגיש/ה, כשאתם מנשקים אותו/ה. אז תדעו גם אם הנשיקות שלכם רטובות מדיי, אם שרירי השפתיים שלכם לא עובדים חזק מספיק (כששרירי השפתיים רפויים, מרגישים בזמן הנשיקה את השיניים - וזה לא כיף), וכמה לחץ כדאי להפעיל עם הלשון. זכרו: אם זה מרגיש נעים על היד שלכם, זה ירגיש נעים גם על השפתיים של בן/ת-הזוג (ולהפך).


7) אל תשכחו לנשום
רבים נוטים לעצור נשימתם בזמן הנשיקה. זאת כמובן טעות. קודם-כל, כי אם לא תנשמו תמותו ( * לא נכון, רק תחנקו); אבל במישור המיידי יותר - עצירת הנשימה תגרום לנשיקה להיות קצרה יחסית. גם אל תנשמו דרך הפה, אתם לא עושים לפרטנר/ית שלכם הנשמה מפה לפה ( וזה לא נעים להרגיש, כאילו עושים לכם הנשמה מפה לפה). הפתרון: לנשום דרך האף ( * אל תשכחו לקנח קודם, שלא יצאו לכם ציפצופים מהאף - יש כאלה!) ורצוי בעדינות, כדי שהנשימה תלטף בחושניות את לחיו/ה של בן/ת-הזוג ולא תכה בו, כמו סופת הוריקן. אם אתם חשים צורך לגנוח ולהיאנח בלהט התשוקה, הרחיקו מעט שפתיכם משפתי בן/ת-הזוג ושחררו אנקה רכה סמוך לפיו/ה.

8) תבלעו את הרוק
והכוונה כמובן לרוק שלכם - כדי שלא תציפו בו את הפרטנר/ית. אם אתם לא יודעים לבלוע את הרוק תוך כדי הנשיקה, מפסיקים לרגע, מתרחקים, בולעים רוק, נושמים וחוזרים להצמיד שפתיים.

9) היאבקות לשונות
כשהנשיקה תופסת תאוצה, אפשר להתיר קצת ( * אבל רק קצת) את רסן הלשון. גם עכשיו אסור לתקוע אותה לתוך השקדים של בן/ת-הזוג, במקום זה מומלץ לתרגל "היאבקות לשונות". כאשר הנשיקה ממש לוהטת, הדרך לשדר לפרטנר/ית שלכם, שהוא/היא מגרה אתכם בטירוף, היא "להיאבק" עם לשונכם בלשון שלו/ה. אתם יכולים להתחיל בנעיצות קצרות של לשונכם לתוך פיו/ה (לא עמוק מדיי! - סכנת חנק!), ועל-ידי כך לגרות אותו/ה להגיב בלשון שלו/ה. כאשר גם הלשון שלו/ה נכנסת למשחק, התחילו את ההיאבקות. מכירים "היאבקות אגודלים"? זה די דומה, רק הרבה יותר מהנה!

10) אלתרו!
ואחרי הכל, אין כמו ספונטניות. אם הפנמתם את הכללים והתאמנתם על היד שלכם ( * והצלחתם לא לחנוק אותה וגם לא לעשות לה מקלחת של רוק), הגיע הזמן להשתחרר ולהסחף בכיף...

בהצלחה! ^_^

חסויה
תגידי לחברה שהתנשקה איך מתנשקים
באותו הנושא: