12 תשובות
ברור ששלנו הצבא שלנו חזק ואף אחד לא ישבור אותנו!
צה"ל. לא לשכוח, לנו יש אטום.
שואל השאלה:
כאילו להם אין אטום בכלל? די מוזר
אנונימי
לאירן יש נשק גרעיני
לישראל יש משהו כמו 80 ראשי נפץ
זה מספיק כדי לפוצץ את כל העולם כמה פעמים
צה"ל הוא בין הצבאות החזקים בעולם, לצבא מאגרים של טילים קטלנים יותר מהגראדים הפשוטים של ארגון החמאס, לדוגמא ברשות צה"ל טילים ענקי-טווח של עד 6,000 ק"מ! לצה"ל יש טילים בעלי ראש נפץ גרעיני שיכולים להשמיד ביחד חצי עולם! לעומת ארגון החמאס שבו הרקטות הארוכות ביותר הם 80 ק"מ טווח - בערך עד אחרי תל אביב, לישראל יש יכולת צבאית שיכולה להרוס כליל את עזה, אך אנחנו צבא הומאני ודמוקרטי שפועל לפי אמנות האו"ם.

לצה"ל יש 5 חטיבות חי"ר ומספר אוגדות מילואים שכוללים 100 אלף לוחמים לפחות לעומת כמה אלפים של ארגון חמאס. (רק היום אושר לגייס 40 אלף חיילי מילואים בשלל תפקידים!) צי של מטוסים ואוניות מהגדולים והמשובחים והיוקרתיים שבעולם. מערכת כיפת ברזל מערכת שנמכרה למדינות רבות עקב הדיוק הכמעט מושלם של המערכת.

"על פי המכון למחקרים אסטרטגיים כולל סדר כוחות היבשה של ישראל, נכון לשנת 2010, 133 אלף חיילים בסדיר ועוד 380 אלף חיילי מילואים. על פי אותו מכון מחקר ברשות ישראל 516 מטוסי קרב (בתוכם לא מעט מטוסים ישנים, המצויים באחסנה, וצפויים להישלח לחזית ביום פקודה) ו- 3,340 טנקים. אלא שכאן בדיוק מתחילה הבעיה. בעוד שחיל האוויר נהנה מיתרון טכנולוגי בולט בשל מטוסי הקרב מתקדמים שברשותו, ביבשה המצב שונה לחלוטין. רק 320 מהטנקים ברשות צה"ל הנם מדגם מרכבה סימן 4. גם כאשר מוסיפים את הסימן 3 מדובר בסך הכל על 780 טנקים." הקישור לכתבה המלאה בקישור השני...
צה"ל במצמוץ אין פה מה להשוות.
ברור שצה"ל! ולא לשכוח את הקב"ה ששומר עלינו ואיתנו תמיד!
שלנו! ויש לנו את הקב"ה והצבא הוא חזק!
הצבא שלנו חזק יותר והכול בזכות הקב׳׳ה ששומר עלינו!
ברור שצהל
אי אפשר להשוות בכלל
בלחיצת כפתור ושיקול דעת נכון
ישראל מוחקת את עזה סוריה ירדן מצריים וכל מדינה שמכילה ערבים
פחח אי אפשר להשוות את "הצבא" שלהם לשלנו.
ברור שצה"ל. אף אחד לא יכול על צה"ל!