6 תשובות
זה העור שלך!
אנונימי
זה שחורים את צריכה להמעיט במתוק ולשתת מים יותר
אלה הם נקודות הנקראות ראשים שחורים. זה נובע מעור שומני או מעורב בדר"כ. להחלשת המצב הזה את יכולה לעשות סאונה לפנים\ פילינג.
פילינג קונים בחנות. סאונה זה למלא קערה במים רותחים, לשים את הראש מעליה כך שהאדים יגיעו לפנייך, ולכסות את ראש עם הקערה במגבת. במשך דקה את מחכה ולאחר מכן שוטפת את הפנים, וסוג של מגרדת מעט את השחורים מהאף, את תראי שהם רכים יותר ונכנעים למגע וכך יוצאים מהעור.
בהצלחה:)
לי אמרו שהנקודות השחורות האלה הם שומן.. וצריך ללכת לטיפול פנים אצל מישהי והיא מוציאה את זה..:)
קוראים לזה שחורים ואם אתה רוצה להוריד את זה תלך לסופר פארם יש שם מבקות לאף שמשאירים איזה 10 דקות ואז מוציאים וזה מוציא את השחורים וגם את העור השומני זה בעצם מנקה לך את האף
כי לא באלי להיות נורמאלית !
אלו בלוטות החלב שיוצרות שומן ולכלוך שמתערבב וכלוא בפנים וזו הסיבה להיווצרות ה"נקודות השחורות" (קומודונים בשפת הקוסמטיקאיות). אני מציע לך ללכת לקוסמטיקאית ולעשות טיפול פנים טוב והיא תוציא לך אותם. חשוב לזכור שהם ת-מ-י-ד חוזרים ולכן אם את לא רוצה שיהיה לך אותם אז את צריכה ללכת אליה פעם בחודש וחצי ככה. אין מה לעשות כנגדם. ואל תקשיבו לכל מיני "עצות" ואל תאמיני לכל מיני "תכשירי פלא" או מדבקות שיפטרו את הבעיה (המדבקות שמדברים עליהן לא באמת עוזרות אלא רק מוציאות כמה נקודות בלבד וגם הן לא מהשורש כך שבסופו של דבר אחרי יומיים-שלושה זה חוזר). הדרך היחידה להיפטר מהן (לז\מן מוגבל) זו הדרך הישנה והטובה של הוצאה ידנית על ידי קוסמטיקאית טובה וזהו. זה משהו שטיפול פנים טוב פותר את הבעיה. אם את צריכה שם וטלפון של קוסמטיקאית מעולה בתל אביב שלוקחת מחיר מאד הוגן (כ220 שח) אז תודיעי לי ואשמח לעזור.
שרון:-)