7 תשובות
לא
הוא רק צמחוני.
זה שניצל עם תוספת תירס אז מן הסתם לא.
לא, זה עשוי מבשר..
זה לא טבעוני אבל זאת עם התירס- מה הקשר? ממתי בתירס יש חלב, ביצים, בשר או כל דבר אחר שנלקח מהחיות? חח
לא ואגב זה מגעיל רצח. חח אני לא אוהב.
הסיבה לכך שהשניצל תירס לא טבעוני היא שהוא מכיל חלבון ביצה.