8 תשובות
את יכולה לגלח (לא מומלץ אבל רוב הבנות עושות את זה כי זו השיטה הכי קלה ומהירה) הגילוח יחזיק לך את המפשעה נקייה משערות במשך 3 ימים גג.
אני ממליצה לך ללכת לקוסמטיקאית שתעשה לך שעווה שם. היא יכולה לעשות לך עד לאיפה שאת רוצה ואפילו מפשעה מלאה (אם יש לך כוח סבל) שזה אומר להסיר את כל שיער הארווה.
בהצלחה.
אנונימית
מה זאת אומרת? הכל מורידים
אנונימית
תורידי תורידי הכל מאמי אנחנו אוהבים את זה חלקלק, גם בישבן להוריד.. למעשה בחורה צריכה להיות עם שיער רק בראש כל השאר בלי
בתכלס השיער עוזר להגן על הנימים הקטנים שיש שם והוא חשוב תסירי אם זה בגלל שאת רוצה וכי את חושבת שזה לא אסתטי ולא אוהבת את זה.
אם את מתעקשת על שעווה אז רק אצל קוסמטיקאית טובה שיודעת מה היא עושה ושיש לה מקום נקי ומסודר.
ול mmציא, יש לך מושג איזה סבל זה לעשות את זה? גם אנחנו נשים אוהבות שגבר נקי שם אז לפני שאתה אומר גברים אוהבים את זה תנקה בעצמך ואז תהיה חופשיי לדבר על זה שאתם אוהבים את זה.
DQ כל מה שאני אומר זה עם חיוך אני לא מצפה שייקחו אותי בשיא הרצינות.. הבנות לא ירוצו עכשיו לעשות שעווה בגלל שכתבתי
אצלי הכל קצוץ אבל אם מישהי שתהיה איתי תרצה שאני אעשה שעווה אני אעשה את זה

אפרופו לרצות.. פעם הייתי רץ בתל אביב בערבי שישי גם כשלא הרגשתי טוב כי ידעתי שבנות אוהבות לראות את הישבן שלי בתנועה או בכלל בבוקסר אז השתדלתי לא לאכזב את "המעריצות" שלי
בעקרון לא מומלץ לגלח בכלל! אפשר לדלל מעט עם מספריים. אם ממש יש ג'ונגל אז לגלח עד קו הביקיני במפשעה ואת השאר לדלל! ככה הכי בריא
האם זה נכון שרוב הגברים רוצים שנשים יגלחו הכל למטה?
טבעית
לא זה לא נכון. רוב אלה שאין להם נסיון מיני רוצים שנשים תהיינה מגולחות לגמרי. גברים עם נסיון יודעים שזה לא משנה/מפריע/משפיע על כלום!