22 תשובות
אני לא אלך לצבא כי אני אעשה שירות לאומי..
אנונימית
אין דבר כזה לא ללכת לצבא, בתור אזרחית במדינה את חייבת למדינה הזו משהו את לא חושבת?
אבל בנוגע לקרבי או לא זה כבר סיפור אחר, יש אנשים שזה פשוט למתאים להם נפשית/פיזית.. או שעקרונית הם לא מוכנים לקחת חיים של בן אדם אחר.
איכס משתמטת. המעט שאת יכולה לעשות בשביל המדינה הזאת זה לשרת אותה שנתיים. גועל נפש שזה הדור שלנו, פשוט בושה
אנונימית
מה הבעיה להתגייס? מה בזבוז זמי תגי תודה שיש מי ששומר עליך בזנן שאתה יושב על התחת שלך ברוגע!
את פשוט צודקת! פאק למה אני צריכה ללכת לצבא ולבזבז שנתיים מה27 שנה שנשאר לי לחיות על המדינה הזאת שלא עשתה בשבילי כלום שהרסה לי את החיים! פאק שימותו -,-
"L"
שואל השאלה:
עאלק בת זונ* כי אני לא אלך לצבא איזה מסכנים אתם באמא שלי חחח
אנונימית
שואל השאלה:
אוי עשו לי טובה ותחסכו תתגובות שלכם ובאמת שאני לא צריכה שתענו לי בכלל שאלתי שאלה ורק מי שגם ככה שיענה.
חח אתם אשכרה תינוקות
אני אפילו לא יענה לכם בכלל.
אנונימית
לכי תחפשי חיים בסופר.
זאת מדינה דמוקרטית ונענה מה שבא לנו.
אנונימית
נכון העולם נהיה מסכן כנולדת?
אנונימי
מה בזבוז זמן יחתיכת חוצפןן תשרתו את המדינה שלנו בכבוד!
וואי מה אתם מתנפלים עליה זה דעתה מה אתם מקללים אותה מסכנה הילדה זה זכותה להגיד זאת אני מיתביישת בכם כי העם שלנו לא יודע לפרגן ורק לשפוט אנשים איכסס
לפרגן לה על זה שהיא לא תלך לצבא? מזל טוב, שברתם שיא חדש של אגואיסטיות.
אנונימית
סתם שתדעי-שיגפו לך החיים עם לא תתגיסי! וזאת שמעלי?! שלא תגיד תעזבו אותה! שלא תכתוב שצבר זה בזבוז זמן ושאנשים חצופים שהם רוצים שיתגיסו! חמה מי היא?! שתחפש חיים
אני גם לא הולכת, אני נוסעת לח'ול אחרי התיכון:) יש לי שם משפחה אני רוצה ללכת לאוניברסיטה שם, ושלא תחשבו - אני מודעת לזה שהם מגנים עלי ואני מודה להם אבל אין לי טעם ללכת לצבא, זה בזבוז זמן בשבילי.
אנונימית
שואל השאלה:
אנונימית שמעליי, אני בדיוק כמוך!
אני גם הולכת לחו"ל לאוניברסיטה וזה באמת בזבוז זמן בשבילי
אנונימית
חחח מה? אני אגיד לך מה חוצפה, חוצפה שככה את יורק על צה"ל ועל אותם חיילים שמתו בשביל שתחיה פה. בלי צה"ל לא הייתה מדינה. העיקר אם חרדי או דתי יגיד זאת, כל החילונים יצעקו " פרמיטיבי... עלוקה..." רק שתדע, שבלי צבא\שירות לאומי בשוק העבודה הישראלי אין לך ממש עתיד. זה עצוב שאתם רואים את צה"ל כבזבוז זמן. חבל שהעם הזה כל כך יורק על המדינה הזאת ורק בורח ממנה במקום להעריך את מה שיש לנו ביד. זה ממש עצוב. אנשים מתו, המון מתו בכדי שהמדינה הזאת תקום, בכדי שאתם כבני אדם תוכלו לחיות פה ואז אתם באים " ביזבוז זמן! חוצפה!"
אתם חוצפה! והזבזבוז פה זה האוויר שאתם נושמים, מיותר אנשים כמוכם שלא מעריכים את האנשים שנתנו את החיים שלהם בשבילכם!

( חחח מודה. עלאק מודה והולכת ללמוד בח"ול)
צודקת, זאת חוצפה של ממש. כולם ילכו לאוניברסיטה ולחו"ל ויהנו מהחיים, ואז כשלא יישארו יותר חיילים וכול החיילים שכבר יש יפרשו כי זה בזבוז זמן, ואז סוריה תפתח במלחמה ואף אחד לא ייגן עלינו כי צבא זה הרי בזבוז זמן! אז מה אם זה מגן על המדינה והאזרחים? נכון?

לפני שאת עונה לאנשים בכזאת גסות רוח, תדעי שזאת מדינה דמוקרטית עם חופש דיבור, ברגע שכתבת את השאלה היית צריכה לחשוב מראש שאנשים יכעסו עליך.
תלוי בשביל מי! מה אני כבר אעשה בצבא? יהיה לי תפקיד קטן ובשבילי זה בזבוז של זמן, ואני לא הולכת לעבוד בישראל אז לא אכפת לי.
זה שאני לא הולכת לצבא לא אומר שאני לא אסירת תודה, זה מפגר.
מה כ''כ חשוב לכן שכולם ילכו לצבא? הרוב באמת רוצים ללכת ויהיה להם תפקיד משמעותי, אבל יש חלק שזה בזבוז זמן!
אנונימית
כל תפקיד חשוב. וכן זה כולל לנקות את המסדרונות או להכין תה למפקדים. ולדעתי זה חבל ועצוב לקרוא מה שאת אומרת. וחבל.. חבל על היריקה הזאת. פגע בי אישית בתור אחת שלאבא שלה יש ברזלים בגב בעבקות פצע שקיבל צבא כי אשכרה סיקל פיגועי טרור בשביל שתחיו בכלל!
ולדעתי שישכרו מנקים ומשרתים אם זה מה שהם צריכים, זה ממש לא נקרא אפילו לשרת את המדינה שיכינו תה וינקו בעצמם -,-
אנונימית
אולי חשבת שאין להם זמן? אולי חשבת שהם קצת ברמה, משרתים את המדינה? המינימום שאפשר לעשות בשבילם זה להביא חייל שיכין להם תה. הוא לא הולך לרגל במדינה עוינת, צה"ל זה שירות חובה אז במקום לנסות להביא אותו לקרבי ואולי לגלות שזה לא מתאים לו, עדיף שהוא יכין תה. את חושבת שלצה"ל יש כסף לזה?