14 תשובות
שעווה? את רוצה למות חח אם כבר במפשעות עושים שעווה
זה מוות ואת מרגישה כמו עוף מרוט. עשיתי את זה שבוע שעבר בעצת הבנות פה- ופשוט סבלתי 12 דקות שלמות כמו שלא סבלתי בחיים. באמת ששום בגד ים או גבר לא שווה את זה!
עוף מרוט
אלה שאמרו שזה לא כואב אתם חים בסרטט
אוהוו כמה זה כואב
אני מעדיפה משיבה אבל פסדר ;)
עוף מרוט
למה את רוצה לגלח??
אנונימית
למה את רוצה לגלח?
הנשים מגלחות כי יש להם הרבה וכשהן הולכות עם ביקיני או עם שורטים שלא יראו להם..
אנונימית
שואל השאלה:
כי יש לי מלא שיערות וזה מגרד לי
אנונימית
תקשיבי, תקחי מספריים ותקצרי אותם שיהיה אסתטי, ולכי לעשות מפשעות עם שעווה אצל קוסמטיקאית. אף פעם אל תגלחי שם כי השיערות יכולות לצמוח לך בתוך העור וזה לא נעים בכלל. את לא צריכה להוריד את הכל, מנסיון- פשוט תקצרי אותם ותעשי מפשעות ותרגישי כבר הרבה יותר טוב.
בכל מקרה, אם את עדיין תרצי לעשות שעווה זה יקל עליך ממש עם השערות יהיו קצרות כי כל הקטע של המשיכה של השערה זה פחד אלוהים והרבה יותר כואב אם השיערה ארוכה - שוב, מנסיון חח.
שיהיה מלא בהצלחה!
עוף מרוט
שואל השאלה:
ברור שאני אקצר את השיערות לפני.. אבל אני יכולה לעשות את השעווה לבד בבית? בלי ללכת לקוסמטיקאית.. כי יש לי שעווה שאני עושה בבית שחי.. והחלטתי לנסות גם בכוס
אנונימית
ממש ממש לא! זה מסוכן, את יכולה לפצוע את עצמך וזה מקום ממש רגיש. יורד מהמקום של השיערות שם דם גם, מספיק שאת מושכת לא נכון ואם גודלת לך שם שערה הפוך זה מוות. ממש לא ממליצה לך להסתכן בזה. לכי לקוסמטיקאית. לי לקחו 90 ש"ח גם על כל העסק שם כולל מפשעות, זה ממש לא יקר וסביר ביותר.
עוף מרוט
כן זה מאוד כואב. אני עושה תמיד אבל זה שווה את זה בסוף (-:
אנונימית
זה לא כזה כואב.. את צריכה לדעת איך למשוך כי אם לא תימשכי בצורה הנכונה את פס השעווה את עלולה לפצוע את עצמך ויכאב לך. אני אישית מורידה לפעמים עם שעווה ולפעמים עם מכשיר. קצת כואב אבל בסופו של דבר מתרגלים. הכל עדיף על פני גילוח. כשאת מגלחת רואים נקודות שחורות וזה לא יפה, בנוסף השערות ייצמחו שחורות חזקות ומהר יותר.
שואל השאלה:
אז איך אני יכולה לדעת באיזה צורה למשוך?
אנונימית