5 תשובות
אם הכסף שמקבל מהנדס אלקטרוניקה אתה יכול להזמין כול חודש חמש בחורות להנאה שלך אחי
אנונימי
שואל השאלה:
כלומר הרבה?
אנונימי
יש הבדל בין תפקיד למקצוע. מהנדס אלקטרוניקה זה מקצוע שאיתו אפשר לעשות הרבה דברים.
מה שיקבע את השכר שלך יהיה מקום העבודה שיקבל אותך אליו וכאן התעודה לכשעצמה לא מספיקה.
אם אתה מוכשר ומבין את התחום - סביר להניח שתוכל למצוא עבודה טובה עם משכורת טובה מאוד. אם סתם סיימת את הלימודים וקיבלת תעודת מהנדס - זה לא מבטיח לך דבר.
בנוסף, רוב המקומות שמשלמים את המשכורות המכובדות לא רוצים מישהו שרק סיים את התואר. הם מחפשים אנשים עם ניסיון מעשי (לפעמים זה אפילו חשוב להם יותר מהתואר עצמו).
לכן, בתחילת הדרך, כמו בכל תחום אחר, סביר להניח שתתחיל בעבודות פשוטות או "משרת סטודנט" שם המשכורת כנראה לא תהיה מזהירה בהתחלה.

דבר נוסף, לימודי הנדסה הם לימודים לא פשוטים ולא בטוח שכדאי לך ללמוד את זה רק אם אתה מסתכל על המשכורות. אם אתה לא אוהב ולא מתחבר לתחום - אולי תבחר במשהו שיותר קרוב אליך.

ושיהיה בהצלחה!
מדוע לא מוחקים את תשובה מס׳ 1? התשובה לא לעיניין נכון? אם אני הייתי עונה כך מייד היו חוקים לי את התשובה מסקנה סטיפס אתר שובינסטי! עכשיו אני יודעת גם מי מוחקת לי את התשובות בעלות אופי הומוריסטי.
זה תלוי במספר גורמים: השכלה, ניסיון, ותק... בהתחלה (כמו ברוב העבודות) השכר לא תהיה גבוה כל-כך. נגיד בהתחלה השכר לא תעלה על 10,000, אלא עם הזמן והותק. וכמו שאמר התגובה, הנדסה הם לימודים מאוד קשים עם הרבה נושאים מתמטיים וסטטיסטיים. ואל תלכי דווקא על משהו שמכניס הכי הרבה כסף, אלא במשהו שמעניין אותך. אם הנדסת אלקטרוניקה מעניין אותך, סבבה. אם לא, אז חבל להשקיע במשהו שלא מעניין אותך שבסוף לא יתן לך דבר.
באותו הנושא: