14 תשובות
שואל השאלה:
כאילו אם עכשיו גבר, לא רוצה את הבחורה אחרי פרידה והיא כבר לא מתקשרת ולא רודפת, אז אחרי זמן מה, הגבר חוזר על ארבע, ומנסה לדבר?
אנונימי
זה הכללה גדולה מדי ולא נכון לגבי כל מקרה
חבל לראות את זה חוזר על ארבע כי המטרה כאן אם הייתה מריבה והייתה אהבה שנתן לגשר עליה אני לא רואה את זה כהשפלה "לחזור על 4" אלא במטרה לפתור בעיה ולתת צ'אנס וזה תלוי גם בפרטנרית.
אנונימי
למה אתה חוזר על 4והיא לא-זאת בדיוק התשובה-היא יודעת שיש לה עוד הרבה גברים מחזרים, ואתה יודע שאתה לבד-אם היתה בחור שיודע לימשוך בחורות זה היה ההפך!
שואל השאלה:
לא משנה מה היה, הגבר נטו לא רוצה כלל את הבחורה, אחרי שהיא רדפה אחריו, אבל בהתחלה הם היו חברים, ואחר כך הם נפרדו והיא לא רצתה, אז כן יש פה את העניין של הגבר שאחרי כמה זמן הוא מתעורר, והוא מתנצל ובמיוחד אחרי שהבחורה מתקדמת בחיים שלה, ואז כבר הוא "פספס את הרכבת "
אנונימי
זה יכול להיות גם הפוך שאתה רציתה ועבר זמן והיא רצתה שוב אותך בסוף (ההפך מימך)-זה קורא-כל אחד והמזל שלו-אצלך זה יצא שאתה חזרתה-אבל תחשוב כמוהה יש עוד בנות...
שואל השאלה:
אבל בתכלס, המשפט הזה כן עובד, שבאמת כל הגברים חוזרים למקום שלהם ולאיפה שהם היו, הם גם במילא חוזרים לא משנה איך אבל הם חוזרים..
היה מקרה כזה שגבר ובחורה יצאו 9 חודשים ובסוף הם נפרדו והוא ממש לא רוצה והיא התחננה וזה ובסוף היא ירדה ממנו, ולאחר כמה זמן אולי חודש וחצי שהוא חיזר אחריה כמו משוגע ודיבר איתה וניסה לשכנע אותה לחזור, והוא הצטער על זה שהוא עזב אותה
אנונימי
אם תירה ותימצא עוד בנות אתה תיצחק על שההיתה היתה-ביגלל זה הוא חוזר על4כי עדיין הוא לא מצא אחרות!
עלמתי צאי מהסרט שלך, לטובתך
Celine Dion
שואל השאלה:
למה לצאת מהסרט שלי, סלין דיון?
אנונימי
זה נכון. כל גבר חוזר על 4. אבל לא הבנתי למה רדפת אחריו? חסר לך גברים? מה את צריכה אותו? מה את גבר?
לא הבנתי
שואל השאלה:
כי יש אהבהה
אנונימי
אתה מיתכון חוזר לבחורה. או נושה אחר?
שואל השאלה:
תסביר לעומק:)
אנונימי
מי שהולך על 4 יחזור-ומי שהולך על שתים חוזרים אליו!