9 תשובות
kלמה אתה בדיכאון? יודע?
אם זה תקופה כזאת
אתה יכול לגשת (וצריך) לרופא משפחה להגיד לו שאתה בדיכאון
וויתן לך כדור להרגשה טובה יותר
ויש הרבה אופציות בחיים
גם אם כרגע נראה שהכל סגור
תלוי בגיל שלך
בן כמה אתה?
את\ה לומד\עובד?
אני באמת לא יודעת מאילו סיבות אתה מרגיש ככה ומה חסר לך בדיוק..
אבל אתה יודע..? אומרים ש 90% מאיך יראו חיים של בנאדם זה הוא בוחר לעצמו.
הכי חשוב לפני הכל זה לא להיכנס ללחץ ולמחשבות שליליות.. צריך לקחת נשימה עמוקה ולהירגע.. לחץ ופאניקה זה לא הדברים שישפרו את המצב.. בדיוק להפך... הם מגריעים אותו

תחשוב בעצמך שאתה לבד ובשקט מה הצעד הראשון שאתה יכול לעשות בשביל להתקדם לאט לאט ולהשתפר.
אומרים שקשיים הם בסך הכל תנופה אחורית של חץ וקשת שאמורה להעיף אותנו קדימה.. תזכור שבשביל להשתפר צריך לעלות מדרגה מדרגה ותמיד יהיו עליות וירידות..
תאמין בעצמך שאתה מסוגל.

בהצלחה!
זה נראה שאתה צריך קודם כל סדר.
הסדר מחולל פלאים בהסתכלות על הדברים ועושה גם סדר בראש וגם השגת יעדים משפרת מאוד את המצב רוח
אתה צריך לחשוב עם עצמך מה עושה לך טוב בחיים ואפילו לבנות עסק שכרוך סביב הרעיון שעושה לך כ"כ טוב
עצם זה שיש לך מטרה שדוחפת אותך קדימה ונותנת לך אחלה סיבה לקום בבוקר תיתן לך מרץ רב ועניין רב.
גם ללכת לאיבחון כדי לדעת מה הם החוזקות שלך ושהעבודה תהיה סביב מה שנחשבת החוזקה שלך.
אתה גם צריך למצוא אהבה. אהבה מהווה 90% מהחיים ומרפאת כל פצע ריגשי או נפשי ומרימה אותך למעלה-תצא תכיר בחורה חמודה שתכניס המון אור לחיים שלך וביחד תעבדו על מטרה משותפת ודאגה אחד לשניה עם אהבה שרק תתעצם.
תצא למקומות ותעשה דברים שיעשו לך כיף, תצחק הרבה זה רק מוסיף בריאות (הופעות סטנד-אפ למשל) תמיד תמצא דרכים יצירתיות איך לשדרג את עצמך
אתה חייב גם לטפל בדיכאון מהשורש ולהבין ע"י איש מקצוע מה הדבר שגרם לדיכאון ולהעיף אותו
יש שיטות רבות ומגוונות ומודרניות היום לטיפול בדכאון גם בבתי החולים וגם בדרכים האלטרנטיביות: דיקור סיני,eft,nlp ועוד
שיהיה לך בהצלחה בהמשך
אל תהיה מדוכא! לא משנה מה הסיבה זה כנראה לא שווה את זה! ואל תשכח שגם אנחנו האנשים שבאתר פה כדי לתמוך בך! בהצלחה ואל תשכח לחייך (:
אנונימי
תדבר איתי בפרטי, ננסה לחשוב ביחד על כיוון בחיים שלך שבו תהיה מרוצה, מה אתה אוהב לעשות? בן כמה אתה? יש משהו שהיית רוצה ללמוד? משהו שהיית רוצה לעסוק בו? תדבר איתי אני אנסה לעזור לך למצוא כיוון בחיים, כיוון שתהיה מרוצה ממנו.
חשוב לדעת שהתחושות שאתה מתאר הן חלק מהדיכאון. אנשים רבים הרגישו כך והצליחו להתגבר על כך בעזרת טיפול מתאים. מציעה שתפנה בהקדם לטיפול שיקנה לך כלים להתגבר על הדיכאון. מוזמן לקרוא באתרנו על שיטת טיפול פסיכולוגית ממוקדת המסייעת להתמודד עם הדיכאון בפרק זמן קצר. מוזמן גם לפנות במייל cognetica@gmail.com ולתאר בפירוט איך הדיכאון שלך מתבטא, אשמח לתת לך תשובה יותר מפורטת.
בהמשך לכל התשובות כאן,
אם הלחץ גדול מדיי עבורך, מומלץ לגשת לגורם מקצועי.
במיידי תמיד ניתן לחייג לער"ן (עזרה ראשונה נפשית), ניתן למצוא את המספר שלהם באינטרנט ואף לצ'וטט עם נציג באתר שלהם.
לפתרון רציני יותר, מומלץ לפנות לאיש מקצוע.
אתה מוזמן להיכנס לאחד האתרים שאני מצרף לך ולהשאיר פרטים, הם ידאגו שיחזרו אלייך 2/3 מטפלים מאזור מגורייך לתת לך הצעה והסבר לטיפול.

כך או אחרת, תסתכל על הצד החיובי ותחזיק מעמד, עוד יבואו זמנים טובים יותר!
http://www.metaplim-b.co.il/
http://www.my-psychologist.co.il/
ad1
אנונימי שלום,
לכל אחד מאיתנו יש משמעות ויש לנו כל כך הרבה בחיים, אך לעיתים אנו לא רואים זאת.
דיכאון הוא תופעה מוכרת נפוצה בקרב ילדים, נוער ומבוגרים רבים בשלב זה או אחר בחיים. אנו נוטים לחשוב כי כל עצב או דכדוך הוא דיכאון אך לא כך הדבר. דיכאון הוא מצב רגשי מוגדר המלווה בדרך כלל במגוון תסמינים כגון: מצב רוח ירוד, חוסר חשק, בעיות בריכוז, בזיכרון או בביצוע החלטות, תחושת חוסר ערך, תחושת אשמה ועוד. תופעה זו נובעת ממגוון רחב של סיבות, קיים מגוון של שיטות טיפול בדיכאון והיעיל מכולם הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי שמתמקד בהבנה ושינוי של דפוסי חשיבה לא יעילים.
הכי חשוב לזכור - ניתן לטפל ואפשר להתגבר.

בברכה,
צוות מכון חיבורים
הי..

נשמע שאתה מרגיש ממש מבוהל מהמצב הזה שתיארת.. שכאילו אתה מרגיש שאיבדת אחיזה בחיים, שאין לך שום סיבה להמשיך - וזה נורא מלחיץ אותך, כי אני שומע כמה חשוב לך להצליח למצוא משהו שימלא לך את הריקנות, שיתן לך סיבה לקום בבוקר, ואתה פוחד שלא תמצא ושהחיים שלך עלולים להיראות ככה גם בהמשך..

ואני לא יכול לתת לך סיבה לחיות, כי אני מאמין שדברים כאלו הם אישיים ובאים מתוך הנפש פנימה - הסיבה שלי לחיות לא תהיה הסיבה שלך. אבל אני כן רוצה מאד לשמוע ממך יותר על מה שאיבדת, על חוסר האונים שאתה מרגיש.. אני מתנדב של אתר סה"ר, ויש לנו צ'ט כל ערב בין תשע לחצות. אולי יתאים לך להגיע, לדבר עם אחד מאיתנו ולשתף קצת בדיכאון הזה שבולע אותך ומשאיר אותך כל כך אבוד.. נרצה להיות איתך, לנסות כמה שנוכל להקל, ואולי גם נוכל לחשוב יחד לאן תוכל לפנות לעזרה..

נחכה לך..

מתנדב סה"ר