36 תשובות
למה הרבצת לחברה שלך?
תרוץ אליה. תבקש סליחה. תחבק אותה
אתה בסדר? למה לעזאזל הרבצת לחברה שלך?!
אומייגאד מסכנה בני כמה אתם? ואיזה מכות ממש חזקות? ולמה בכלל?
אנונימית
אין מה לעשות, היא זאת שאמורה להפגע לא אתה, אתה גם עדיין חושב עליך ועל זה ש*אתה* מרגיש חרא, חשבת איך היא מרגישה? אתה סתם מפחד לאבד אותה לא באמת אכפת לך. ולדעתי אין סיכוי שתחזרו.
אנונימית
למה הרבצת לה?
תבקש סליחה ותפצה אותה
שואל השאלה:
זה סתם באמת שזה התחיל הכי בקטנה ומשום מקום היא התחילה לצעוק עלי אז הבאתי לה אגרוף לאף. והיא לא יצאה מהבית שלי אני גירשתי אותה.. ולא היא לא עונה לי בפלאפון (פה אני דווקא חושב שהיא ישנה כי היא תמיד נרדמת מוקדם ). משהו למחר?
אנונימי
אבל בני כמה אתם?!?
אנונימית
תפרד מינה
אתה מגעיל

בקטנה נתת לה הגרוף
וגירשת אותה מהביית
לא נראלי שהיא תסלח היא חברה שלך והיא בת אני אם הייתי בת בחיים לא הייתי מדבר איתך יוצר אתה פשוט דוחה
אנונימי
שואל השאלה:
דיי ציפיתי לתגובות כאלה באמת שאני לא מחפש הטפות מוסר. אני מצטער על זה יותר ממכם תאמינו לי. לפחות תנסו לעזור לנו לחזור להיות ביחד
אנונימי
תטפל מה זריז אבל בשליטה בכעסים
תעזוב אותה בשקט
יש לך בושה עוד להתקשר אליה?!
אין סיכוי שתחזרו.
אנונימי
אם עוד נשאר לך טיפה של כבוד אליה אל תחשוב אפילו לחזור אליה מגיע לה מישהו יותר טוב יילדד טפוו
שואל השאלה:
דיי כבר! ידעתי שיהיו כאלה שישפטו אותי ולא ינסו לעזור, למה סטיפס לא מוחקים תשובות כאלה זה סתם כדי להרגיז? אני אומר לכם אני בוכה כאן תתנו לי עצות למחר כי אני הולך לנסות בכל זאת משהו
אנונימי
באמת תבקש סליחה והכול אבל אין לך זכות לחזור אליה איך אצה מבףסוגל להרביץ לה איך
אנונימי
לא, אתה אלים, יש לך אתה הדבר הזה גבר אלים
תפרדו
או שהיא תסבול מימך
תהיה טוב ותפרד
אל תהיה איתה אתה בן אדם שצריך טיפול ממש

בהצלחה
אתה מוזמן להתייעץ איתי למה אתה צריך טיפול
תבכה עד מחר זה טוב לבכות אל תתקרב אליה תכבד אותהה אם אתה באמת. אוהב אותה אל חשוב ל לחזור אליה
העצה היא:
אל תעז להתקשר אליה
תשפיל תמבט ותשתוק כשאתה פוגש אותה כי גם אף סליחה לא תשנה
תלך לפסיכולוג וללמוד שליטה על הקפריזות שלך
ו
אנונימי
אני אומר לך תשובה לשאלה שלך: שאלתה איך לנסות לחזור ואין סיכוי לא קשור אין סיכוי לא משנה מה תעשה איך כמה פעמים תבקש סליחה אין סיכוי זהו נגמר הייתה צריך לחשוב על זה לפני אפילו שאתה בוכה והכול
אנונימי
שואל השאלה:
אל תשחקו לי אותה כאילו כל בת שהגבר מרביץ לה עוזבת אותו, קראתי בשעה האחרונה איזה עשרות סיפורים על בנות שהגברים מרביצים להם והם עדיין אוהבות אותם, ואם היא גם אחת כזאת?
אנונימי
אם היא כזאת אז היא טיפשה, כי גבר אלים הוא תת רמה
גם אם כן לא מגיע לה מישהו שמרביץ לה לא משנה כמה אתה רוצה אותה חזרה אם אתה באמת מכבד אותה פשוט תעזוב אותה... וגם אם עוד יש לה רגשות אלייך אחרי מה שעשית זאת עדיין לא סיבה מספיק טובה שתחזרו...
בטח שזה ככה עלק לחזור עליה אחרי שהרבצתי לה אני לא הייתי מסוגל להסתכל עליך זהו. עוד חודש בערך תבקש סליחה בהודעה אבל עדין אין סיכוי שתחזרו.
אנונימי
לא יודעת מה איתך אבל אם חבר היה מעז להרביץ לי לא הייתי יורקת לכיוון שלו יותר בחיים, גם אם הייתי אוהבת אותו בטירוף.
חוץ מזה אתה חתיכת אגואיסט, לא שאלת פה פעם אחת איך לגרום לה להרגיש טוב יותר, אתה רק שאלת איך להחזיר אותה אלייך, לא אכפת לך שהיא עכשיו פגועה בבית ובוכה!
אנונימית

מי שחוזרת אל מישהו כמוך היא מי שהכניסה לראש שלה שהיא חלשה ומסכנה ומגיע לה שיתייחסו אליה ככה
אם תעז לשכנע אותה במצב כל כך שביר שלה לחזור אליך, לא רק שאתה לא יודע מהי אהבה וכבוד, אתה מנוול שמשפיל את המסכנה הזאת עד הסוף.
עשית מה שעשית, שמור מרחק עכשיו!
אנונימי
כי אין להם כבוד עצמי בגלל זה! פיי ביום שגבר ירים עלי תאצבע מה שאני יעשה לו אני יפתח לו את הפנים! ההורים שלי לא מרימים תיד עלי אז מיי כן ירים תקשיב לי ותקשיב לי טוב מאוד שחרר ממנה יאלים יחיה יבוהמה ותחשוב טוב מאוד על המעשים שלך כי בה כבר פגעתה זה טראומה לכל החיים!
אומייגאד אתה דפוק.. שום סליחה לא יעזור לך במצב כזה.. בני כמה אתם!?
שואל השאלה:
16, כיתה י'
אנונימי
בקיצור תרד מהעניין... ותפסיק לחשוב רק על התחת של עצמך!
וואו אנשים להירגע, לקחת אוויר ואז לענות. תחשבו לפני שאתם רושמים תגובה ותשקלו טוב טוב את המילים שאתם רושמים, הוא גם בן אדם וזה לא בסדר לצאת עליו בצורה כזאת. אנשים עושים טעויות בחיים, חלק מהן יותר קשות, כמו זאת. אני בטוחה שאם אתם הייתם מפרסמים שאלה, לא הייתם רוצים להגיע לרמה כזאת של זלזול.
לשואל השאלה - גם אני, כמו התגובות האלו, חושבת שמה שעשית לא בסדר. החברה שלך היא לא שק האיגרוף שלך ובטח שאתה לא יכול לגרש אותה מהבית כשאתה רוצה, היא גם לא צעצוע וזה לא משחק תפקידים פה. היא חברה שלך, אתה צריך לשמור עליה, להגן עליה ולהיות לצידה, לא נגדה. אני חושבת שלכל בעיה יש פתרון וכל טעות אפשר לתקן. תלך אליה, תשב איתה, תסביר לה איך אתה מרגיש כי זה באמת לא בסדר, תתנצל בפנייה והכי חשוב - תתכוון לזה, אל תזרוק סתם מילים. אני בטוחה שאם היא תבין שמגיע לך עוד הזדמנות, היא תתן לך.
חוץ מזה, אני חושבת שאם אתה לא יודע להשתלט על העצבים שלך, אתה יכול לקנות באמת שק איגרוף או לנסות למצוא דרך להוציא את העצבים שלך.
בהצלחה ואם אתה צריך משהו אני פה.
טוב, נגיד ככה, כול בן אדם מרביץ, אתם ואני.
בצדק אתה ברגיש חרא, הרגע הרבצת לחברה שלך, להכי חשובה לך.
תשתוף פנים, תתאפס על עצמך, תן לה זמן, לפחות עד סוף היום, שתבן שאתה מצטער:P
וואו דבר ראשון תעזור לה תקנה לה דברים שהיא אוהבת תיקח אותה למקום גדול
תכתוב לה משהו גדול וענק שאתה באמת מצטער ושלא התכוונת לעשת את זה, זה יצא לך מעצבנות ושאתה אוהב אותה כל כך ושהיא הבחורה היחידה שקיימת בחייך ושהיא האמא לילדים שלך תראה לה את כמות האהבה תביא לה אהבה ענקית תמיכה תבקש סליחה תגיד שאתה אוהב אותה תקנה לה משהו חמוד דובי או שוקולד או שניהם ביחד תוכיח לה שאתה באמת אוהב אותה! ♥
בהצלחה ♥
המשך יום נעים, ושבת שלום מבורכת
לאורין, כולם עושים טעויות וזה לא אומר שהם לא צריכים לשלם על הטעויות או להרגיש רע איתן, גם בן אדם שאנס אישה עשה טעות, אבל זה לא אומר שהוא לא יצטרך לשבת בכלא הרבה שנים כי כולם טועים והוא רק בן אדם...
אנונימית
סליחה על ההגבה בדיליי
תתקשר אליה עוד שעה, אני מניחה שאם היא אוהבת לישון מוקדם היא גם תקום מוקדם.
תסביר לה שאתה מצטער, ותדע שכמעט בטוח שהיא לא תסלח לך.. אז- תעזוב אותה. היא עברה התקפה, ולמה שהיא תרצה להיות בקשר שוב עם מי שתקף אותה..? אני מצטערת בשבילכם..
לא שמתי לב לתגובה, מצטערת. לאנונימית - את צודקת שכולם עושים טעויות ואני בטוחה שהרגשות אשמה שיהיו לו ייגרמו לו לשלם על הטעות הזאת, אבל את לא יכולה להשוות את זה לאונס. כשאיש אונס בחורה, הוא עושה את זה מתוך ידיעה, זה לא שיום אחד הוא קם בבוקר על רגל שמאל, הלך ברחוב, ראה מישהי יפה וזה קרה. הוא יודע מה הוא עושה והבחירה היא בידיו אם לעשות את זה או לא. לא קרה לך אף פעם שאת עושה משהו, לא תמיד מידיעה? שאת רבה עם בן אדם, שהוא כל כך מעצבן אותך עד שאת משתגעת? אני ממש אבל ממש לא מצדיקה את מה שהוא עשה, אבל אני חושבת שהתגובות כאן קצת תוקפניות. אף אחד מכם לא מכיר אותו באופן אישי ואף אחד מכם לא יודע מה קרה באותו הרגע או לפני במערכת היחסים שלהם חוץ ממנו. האחרונים שיצטרכו להגיד לו שהוא צריך טיפול, או לא יודעת איזה תגובות היו פה - אלו אנחנו, אנשים זרים לחלוטין מבחינתו.