10 תשובות
בריון ברשת..
שואל השאלה:
כן אבל באיזו דרך להציג את זה (באיזה מקרה)
ילדה שמציקים לה בפייסבוק עד שהיא מתאבדת או משהו
שואל השאלה:
תודה רבה (עם למישהו יש עוד רעיונות אשמח לשמוע)
אממ אתה יכול לקחת דמות שמכירה מישהו באינטרנט, היא מספרת לו כל מיני דברים ויום אחד הוא מתגלה כבן אדם מהשכבה שלה, הוא מספר לכולם את מה שהיא סיפרה לו וכאלה.
(זה חלק מאיזה סרט שראיתי פעם)
תעשה על הילד הזה שהתאבד בגלל שהעלו סרטון שלו משתין בשירותים לפייסבוק וצחקו עליו.. כאילו את הסיפור שלו.
יש לי עוד רעיון- מישהי שמחליטה לפתוח רשת חברתית משלה, כדי לשפר את המצב החברתי שלה מכיוון שהוא ממש גרוע ובקושי יש לה חברים. ואף אחד לא נכנס אליה. הילדים מבית הספר שלה פירסמו את זה בפייסבוק וצחקו על זה ופתאום הגיע גל כניסות, היא התרגשה והכל וכל התגובות שהשאירו שם זה רק על כמה האתר שלה גרוע, ובמקום לגרום לה לתקן דברים הם גרמו לה להרוס אותו, היא סגרה את האתר ונכנסה לדיכאון כי היא אהבה כל כך מחשבים והשקיעה הרבה על האתר הזה.. בסוף הילדים האלה מחליטים לפתוח רשת חברתית נגדה מרוב שה"רעיונות שלה גרועים ולא מועילים והיא לא נראית הכי טוב", החברות הטובות שלה מושפעות מהחברה והיא פשוט לבד. בעיות בבית, בבצפר. בדבר היחידי שהיא אוהבת. ואז היא מחליטה שאין לה מקום פה יותר..
שואל השאלה:
אני צריך שזה יהיה ללימודים וגם לצלם את זה (בצורת תסריט כי זה הולך להיות סרט של הכיתה) אז גם אני צריך להסביר על הפקת לקחים
אממ,
יש ילדה, בכיתה י ( או כל כיתה. זאת דוגמא.) שהיא מרוחקת מכולם, ותמיד קראו לה בשמות כמו זונה, תמותי, מסריחה וכ'ו.. היא פתחה פייסבוק ( או כל רשת חברתיתי אחרת) והקללות הגיעו גפ לשם, היא כבר שנאה את עצמה.. ובנוסף ילדים אחרים שהיא לא מכירה רשמו לה דברים מגעילים בתמונות.. ובסוף היא התחילה להרזות כי נמאס לה, והיא הייתה בודדה, היא הגיעה לאנורקסיה.. ומשם תקח את זה לכל כיון שבאלך..
מקווה שעזרתי.
ילדה שמשתכרת במסיבה ומתחילים לרקוד איתה באגרסיביות מלא נערים בוגרים ממנה, הם עושים כל מיניי ווינים וסרטונים שהם שולחים בוואטסאפ בצחוק. אחר כך עוברים לשוט שהיא קמה בבוקר ולא זוכרת כלום והיא רואה בפייסבוק ובוואטסאפ מלא תמונות שלה מתנשקת ורוקדת באופן מגעיל עם בנים שבוגרים ממנה. כולם מתחילים לקרוא לה זונה והכל, ואתה יכול להראות את התהליך של נגיד ביום שאחרי המסיבה היא באה עם בגדים קצרים וצמדים כאלה ובמשך הזמן היא מתכסה ממש, מתחילים שמועות שהיא גם עשתה איתם אורגייה או כל מיניי. בסוף יש איזה בחור שלא מאמין לשטויות האלה ובסוף יוצא איכשהו שבטעות הוא משפיל אותה עוד יותר בלי כוונה והיא מתכננת להתאבד. פה אתה יכול לשם כזה כמו שהזאת עשתה עם הפתקים שהיא מספרת את סיפור חייה ואז או שהיא מתאבדת או שמצילים אותה. החלטה שלך.
בתוך מעריץ ענק של שובר שורות שהם תמיד מראים את הסוף של הפרק בהתחלה. אז אתה יכול לשם את הקטע של הפתקים ממש בהתחלה כאילו בלי להגיד כלום כדי לגרום לצופה להירתק לכיסא כי הוא לא מבין מה הולך שם ואז ישר לעבור לקטע שהיא הולכת למסיבה.
בפנאן אתה יכול לעשות את זה ב-10 דקות או אפילו 3 דקות מינימום.