10 תשובות
יצירת קשר עם הרב פירר - הנה הדרך ליצירת קשר טלפוני עם הרב פירר:

בימים א,ב,ד,ה, בטלפון שמספרו 03-5777001, בשעה 11:00 בבוקר בדיוק, נפתחת מערכת ממוחשבת. המערכת קולטת את 100 הפונים הראשונים ולאחר שהם משאירים את פרטיהם ע"פ הוראת המערכת, הרב פירר חוזר אליהם באותו יום. אין באפשרותנו לעקוף את המערכת וע"כ גם במקרים דחופים זוהי הדרך לקבוע שיחת טלפון עימו.

מכיוון שרבים הם הפונים למספר הנ"ל, המלצתנו היא להתקשר שוב ושוב (רצוי ממספר טלפונים בו זמנית) ניתוק וחיוג חוזר, עד ליצירת קשר.


2. הדרך לקביעת פגישה מהירה עם הרב פירר:
בימים מוצ"ש,א,ב,ג,ה, בשעה 22:30 בפלאפון שמספרו 052-7-650750 הפלאפון נפתח וה- 15 הפונים הראשונים יקבע להם פגישה עם הרב פירר למחרת בשעה 6:30 בבוקר במשרדי האגודה רח' חיד"א 24 (פינת רח' אריה רייך 1) בני ברק. (שוב, הרבה פונים ולכן רצוי לנהוג כמו שנכתב לגבי שיחה טלפונית). (- פגישות אלו הינןלגברים בלבד כמו"כ הינן מהירות מאוד – מתאים לשאלות קצרות)

3. הדרך לקביעת פגישה רגילה עם הרב פירר:
כל יום בין השעות 9:00-12:00 בטלפון 03-5777000 (בשלוחה: יוסי. ניתן להשאיר הודעה בתיבה הקולית). (-פגישות אלו הינן לגברים ו/או נשים הפגישות הן למשך זמן הדרוש גם לשאלה ארוכה). לתשומת לב: א. הפגישות הן רק למקרים בהן שיחה טלפונית איננה נותנת מענה. ב. ההמתנה לפגישה בדרך זו היא כשלושה שבועות! כך שאינה מתאימה למקרים דחופים מאוד.

מס' הפקס למשלוח חומר רפואי: 03-6161177. לתשומת לב, הרב פירר אינו עובר על הפקסים!!! רק לאחר קביעת שיחה באחת מהדרכים האמורות הוא עובר על הפקס תוך כדי שיחה עם הפונה.

4. במקרים דחופים מאוד:
ניתן לשוחח עם אחד מעוזרי הרב פירר כל יום לאחר השעה 17:00 כאשר הוא מקבל את השאלה ובמידת הצורך פונה אל הרב פירר וחוזר עם תשובה לפונים. טל: 03-5777000 שלוחה 0 למזכירות ולבקש את הרב וולף או אחד מהעוזרים הרפואיים.

נמצא בקישור המצורף - בתפוז.
מערכת סטיפס
1. בנוגע ליעוץ רפואי, והבנה רפואית מעמיקה.
וללא אינטרסים, אין כמו הרב פירר.
לפי מה שהעתקתי
בימים א, ב, ד, ה, בטלפון שמספרו 03-5777001, בשעה 11:00 בבוקר בדיוק, נפתחת מערכת ממוחשבת. המערכת קולטת את 100הפונים הראשונים ולאחר שהם משאירים את פרטיהם ע"פ הוראת המערכת, הרב פירר חוזר אליהם באותו יום.


2. בנוגע לברכות חינם לחולים.
הצדיקה הרבנית פועלת הישועות יפה כהן מבני ברק.
הברכות שלה מאוד עוזרות. טלפון שלה 035781553
ישראלית
יש היום גם חברה שנותנת שירות דומה לרב פירר אבל באופן פרטי, בכל תחום ברפואה מפנים לאחד הרופאים המובילים בתחום בעולם, שירות מהיר ואדיב מאוד וגם שירות מיוחד לפענוח של צילומי רנטגן, CT, MRI ע"י רדיולוגים מומחים בכל תחום.
הם לא רק נותנים שם הרופא, אלא גם דואגים לכל התהליך, לתרגום התיק הרפואי ועד קבלת חוות הדעת.
עוד דבר מיוחד הוא שיש להם לא רק רופאים בתחומי אונקולוגיה, אלא כמעט בכל תת-תחום ברפואה, רופאי כאב, אף אוזן, אורולוגיה, רפואת ספורט, מנתחי כף רגל, כף יד, כתפיים וכו'...
החברה נקראת: best-med-opinion
www.best-med-opinion.com
רן
שלום
שמי אמנון והיום היתקשרתי לעוזריו של הרב
השארתי הודעה בקשר לבעיה עם ביתי
תוך מס שעות חזרו אלי וקיבלתי תאריך לפגישה עם הרב
תודה
ושלא נדע צרות ומחלות
אמנון
הרב פירר,
אדם צנוע, נחמד, נעים ומשיב בסבלנות רבה על כל השאלות.
עוזר מכל הלב ומרגיע.
ר.
היי שמי טלי ואני ממש חייבת שיחה עם הרב יעוץ לגבי החלטות עבור בריאותה של אמא שלי
אך אני יכולה להגיע אליו אף אחד לא עונה בטלפונים
אשמח לעזרתכם
זה המייל שלי
tali.bes23@gmail.com

תודה
טלי
מישהו יודע אם הוא לוקח עלות כלשהו?!
הראל
לשואל האם יש עלות ליעוץ מהרב פירר את לפי מה ששמעתי לא הרב פירר ולא הרבנית יפה כהן אינם דורשים שום תשלום.
ואגב אמא שלי היתה צריכה בנושא רפואי גם את הרב פירר ליעוץ דחוף, וגם את הרבנית יפה כהן לברכה, היא התקשרה לבית של הרבנית יפה כהן 035781553. שם לקחו את השם שלה לתפילה וברכה חינם, וגם חיברו אותה במהירות עם העוזר של הרב פירר שסידר לה פגישה די במהירות עם הרב פירר.
עינב
הדרך הכי מהירה היא לדבר עם קלמן העוזר שלו
טלפון 052-8456456
שי
היי קוראים לי שרון אני ממש חייבת שיחה עם הרב יעוץ לגבי בריאותה של אמא שלי
איך אני יכולה להגיע אליו קשה להשיג אותו דרך טלפון
אשמח לעזרה שלכם כמה שיותר מהר
sarontosh@walla.co.il
תודה רבה

באותו הנושא:
אולי תאהב גם את: