7 תשובות
אם הוא מבקש להפגש פנים מול פנים
עם הוא רוצה להיפגש איתך ועם הוא מתחיל כזה לרשום חיים שלי ודברים כאלה
לפי איך שהוא מדבר אלייך. הוא מנסה להוציא ממך דברים? הוא מנסה לגרום לך לעשות משהו?
פשוט תנסי להבין מה המטרה שלו
אתה מזה לא תגיד לי עם אני צודקת או לא כי אני צודקת ועם הוא רושם לה חיים שלי או מאמי זה אומר שאולי הוא פדופיל
לא תמיד אם הוא רוצה להפגש הוא פדופיל, כשאת מכירה בן אדם שהתחבב עליך עם הזמן, את לא תרצי לראות אותו? זה לא קשור. את יכולה לשים לב בהתנהגות שלו, אם הוא פדופיל והוא בן אדם מבוגר כנראה שהוא יהיה מחובר בשעות לא רגילות, או בשעות שלאדם רגיל יש בית ספר, את יכולה לנסות לחפש אותו בפייסבוק או משהו ולראות.
חמוד אם הוא מבקשת "להפגש בקניון" זה הכי אומר שהוא פדופיל.
את אמורה להרגיש את זה, שמשהו לא בסדר. ואם את לא מרגישה יש הרבה סימנים שקשה לפרט ויש ויש... שיודעים להתחזות ולבלבל את המוח לבנות קטנות.
תפני אלי, אולי אוכל לעזור אם את מדברת עם אחד כזה.
פדופילים יש להם הרבה חוכמה, היעד שלהם הוא התחתונים שלך בדוק. ולכן כשהם מדברים הם יבקשו תמונה, אולי יבקשו שתפתחו מצלמות ושתראי לו את החזיה שלך. יש סיכוי שהוא כבר יתחיל לדבר על עניינים מיניים ויבקש ממך שלא תספרי להורים. פדופילים מצליחים לפגוע - כי הם סודיים, כי הם לא שולחים תמונה אמינה וכי הם מבטיחים לך המון דברים וזה מפתה, כסף ועוד. אם את מדברת עם מישהו והוא מאוד מסתורי איתך, את יכולה לבקש לדבר איתו בפייס - או בטלפון. את מתקשת ועושה לפני זה כוכבים ארבעים ושלוש - מה שלא מרשה לו לאתר את המספר שלך. אדם בוגר, יש לו קול בוגר. את יכולה לשמוע מה עובר לו בראש ואם על הדרך הוא נוגע בעצמו. מציעה לך להיזהר מאוד מאוד מלשוחח עם אנשים שאת לא סגורה שהם חרמנים בני ארבעים. מסוכן
titi_tubulina מומחית סטיפס