13 תשובות
ערסים לא "אוהבים"
ערסים רוצים סקס.
אז הם כמובן הולכים למטרה הכי קלה,
שהיא הפרחות
שואל השאלה:
לא נכון, גם להם יש רגשות ומשיכה לבחורות מה את חושבת
אנונימי
אין פה כללים. לפעמים הבחור רוצה בחורה טובה שתראה לו את מה שטוב בו או את מה שהוא שואף להגיע אליו בסתר או בגלוי.
ערסים הולכים עם פרחות.
את חייה בסרט אם את חושבת שליצורים האלה יש רגשות,
סרט שאת הולכת להיפגע בו, וקשה.
באמתת שזה תלוי בבן אדם איזה בן אדם מדובר יש וישש אבל רובם רוצים סקס ומחפשים את הפרחות אבל אני מכירה ערס שאוהב רק תילדות הביישניות והטובות מבית טוב וצנועות ולא תפרחות עוד פעם תלוי בבן אדם... אבל רובם לא כמוהו..
ערסים כן אוהבים הם יכולים ומותר להם ונכון אולי רוב פרחות אוהבים אבל יש כאלה אוהבים לפי יופי ואם יש ילדה טובה יפה אז למה שערס לא יפתח רגשות לי הייתה חברה שנה וחצי ילדה טובה אז מה זה אומר עלי ואהבנו ולא משנה מה קרה קרה
אנונימי שאמר תאמת
כולם בניי אדם עם רגשות וזה לא קשור לערסים כול בן אוהבת מטרה קלה אבל בסופו של דבר הם בוחרים במי שמשכה להם תעיין כמו ילדות טובות או כשות להשגה זה משתנה אצל כול בחור כמו אצל בנות..
אוי נו תעשו טובה ואל סתם תגידו דברים שאתם לא יודעים כי זה מעיד בעיקר על בורות. זה שמישהו ערס לא אומר שהוא רק רוצה ממישהי סקס וזה שמישהו לא ערס לא אומר שהוא "אוהב" אותה.
כל בנאדם והגישה שלו. אני אישית הכרתי כמה בנים שאמרו לי שהם נמצאים עם פרחות כי הן נותנות, אבל לקשר רציני הם ירצו רק ילדה טובה.
אבל ילדה טובה זה לא ילדה שמסתגרת כל היום בבית ובלי חברים, זה ילדה שיודעת איפה הגבול והיא בנאדם עם לב רחב, לזה הכוונה.
פרחה.
למה זה ככה? כי בנאדם נורמלי לא אמור להימשך לפרחה, נכון? בנאדם נורמלי אמור להימשך לאישה שיש לה את הפוטנציאל הכי גבוהה להולדת ילדים נורמליים. זה חוקי הטבע. הפרחות הולכות עם כל אחד ולא שומרות על עצמן - ככה שהסיכוי שהן יולידו ילד לא שלך יותר גבוהה. נכון? ומישהי שכן שומרת על עצמה ולא מתנהגת כמו פרחה שומרת על עצמה והסיכוי שהיא תביא לך ילד שהוא יותר מחונך וחכם עולה. נכון?
ערסים לא מחפשים פוטנציאל. הם רק מחפשים אהבלה שתעשה מה שהם יאמרו לה. נכון? זהו. סיימתי לנמק (:
באיזה סרט חיים פה? ערסים זה טייפ של בן אדם שיש לו דיבור ערסי, לבוש מסוים ודיבור מסוים והתנהגות מסוימת. מפה למה שהם אוהבים אי אפשר לדעת כל אחד והטעם שלו.
אני מכירה ערסים שמסתובבים עם פרחות וערסים שיש להם חברה שהיא ילדה טובה והם מכבדים אותה.
אנונימי
ערסים זה גם בניי אדם וואלה אז מה?!@ יש "ערסים" שאוהבים בנות נורמליות ופרחות זה פשוט עם מגעיל