4 תשובות
סבבי אז אממ... אני פעם התחפשתי לקשת בענן וזה היה ממש הצלחה, לקחתי מקום שני בתחרות תחפושות. לקחתי חולצה לבנה והדבקתי עליה צמר גפן (עננים..), לקחתי קשת לשיער שחורה והדבקתי עליה מנקי מקטרות בצבעי הקשת והדבקתי אותם ביחד וזה יצא מושלם, והכנתי חצאית טאטו כזאת- שמתי גומי על האגן והשחלתי דרכו בדים בצבעי הקשת. זה באמת יצא מדהים.

אז את יכולה להתחפש גם לחצי בת חצי בן- זה קצת מסובך אבל זה יוצא מגניב. באיפור תעשי שפם לבן ואודם לבת, לבת תעשי חצאית ותבקשי ממישהו שיתפור לך את זה למכנס (או שתתפרי בעצך) ואממ... תזרמי עם הדמיון..

שנה שעברה התחפשתי למריונטה (בובה על חוטים) שזה ממש קל- קחי לך איזה שמלה או בגדים של ליצן או משהו, בגלל שפורים קל למצוא בגד שיתאים לבובה, ותקחי קלקר ותחתכי אותו לשתי רצועות. תצפי אותן בטפט שחור ותדביקי אותן אחד על השנייה כך שתיווצר צורה של איקס. כל קצה של אחת הרצועות באיקס (יש 4) תקשרי לו חוט, ותקשרי לכל יד ולכל רגל בצורה שיהיה לך נוח להסתובב כל היום. את האיקס תדביקי על קשת לשיער ואז כאילו ישלך כזה חוטים ששולטים בך. יוצא ממש מגניב. לקחתי מקום 3 בתחרות תחפושות.

ואחרונה- תחפושת של גמד על עץ (לזה אני אתחפש השנה- רק פיה במקום גמד). עכשיו מה כל כך מגניב בזה? עושים אתזה בצורה מגניבה. אני אשים קישור.

טוב אז מקווה שעזרתי, השקעתי מלא חח ^.^
שואל השאלה:
אני בת ובת 12
אנונימית
בן או בת? באיזה גיל?
גם אני צריכה תשאלה...
באותו הנושא: