5 תשובות
שואל השאלה:
הנה הברכה:

וואו אבא.. שוב עברה שנה. איך כל כך מהר? הזמן טס.
עברה שנה, שנה שבה אני עברתי שינויים, אבל גם אתה. קודם כל, לפני הכל, אני רוצה להודות לך. אני רוצה להודות לך על מי שאתה בחיים שלי. ועל הדרך שבה אתה מחנך אותי ומלמד אותי, על הדרך שבה אתה אבא שלי, אני רוצה להודות לך על הליווי שלך, על הנוכחות שלך בחיים שלי, על כך שאתה מכוון אותי ונותן לי עצות מנסיונך, שכל כך עוזרות לי, בכל צעד שאני עושה ובכל צעד שאעשה בעתיד.
אני חושבת שאתה בן אדם נדיר. אתה לא מושלם, כמו כולנו, אבל אתה נדיר. אתה מיוחד כל כך וזכיתי להיות הבת שלך, זכיתי להיות בקרבתך, זכיתי בך כאבא שלי.
יש בך כל כך הרבה שאני לא יודעת לתאר, חוכמה, עומק יוצא דופן, נסיון חיים, אמפטיה, חדות מחשבה, כוח רצון מטורף, אין סופי, כל כך מיוחד ועוצמתי, כל כך חזק וראוי להערכה והערצה, אבל בעיקר, אני יכולה לראות את האבא והאדם המדהים שאתה, את הערכים שאתה דוגל עליהם ומחנך אותנו, החתירה למצויינות, להיות מעל הבינוני, להיות חדור מטרה, מפוקס ופיקחי, להעמיק חשיבה, תמיד לחשוב מעבר, לחשוב יותר, לעשות יותר, לתת יותר.. העזרה שאתה מעניק לאחרים, תמיד את המקסימום שאתה מסוגל, ולא כמו הרבה אנשים אחרים, את המינימום. החשיבה על הפרטים הקטנים, האתגרים שאתה מציב בפני עצמך, ובפנינו- גם אם זה אומר לנסות לפתוח סתימה לבד או כל דבר אחר. מה מבדיל בין אנשים, תמיד לחשוב על איך כן ומה כן, חשיבה כל כך מקדמת ומשמעותית. כל הדברים האלה ועוד רבים שאתה מלמד אותי ומעביר לי, שבחיים לא הייתי מוצאת בשום מקום אחר. תודה.
כל שנה אני מתרגשת לראות אותך, לראות את השינויים שאתה עובר, את הדרך שאתה עושה להיות אדם מאושר יותר, להגשים חלומות ולעשות את מה שאתה אוהב, ואני רוצה לומר לך שאני איתך לאורך כל הדרך, אני פה לתמוך בך ולהיות איתך.
אני יודעת שתחום הריצה מאוד משמעותי בחייך.
אני רואה שבתקופה האחרונה אתה יותר מקשיב לגוף שלך, וזה משמח אותי. אתה חשוב לי מאוד ואני רואה שאני יכולה להיות יותר רגועה ולדעת שאתה אחראי לגוף שלך, בלי " אמונה עיוורת" לגמרי, עם הקשבה ורגישות למצבך, יש בך מאין חדירות מלאה כזאת, חדירות מטורפת ובלתי מרוסנת, יעד שהצבת, תגיע אליו, בכל מחיר. זו תכונה שיכולה להיות נפלאה אבל לא בכל מחיר, במידה מוגזמת, זה יכול לפגוע בך, תשתמש בתכונה הזאת בחוכמה ותדע גם להקשיב לעצמך ולדעת מתי צריך לעצור ומתי צריך להמשיך.
אתה אדם מדהים, על מכלול הדברים שאתה מביא איתך. אני אוהבת אותך כל כך, ואתה בשבילי מודל לכל מי שאתה ולכל הדברים שיש בך.
אני רוצה לומר לך שוב, תודה.
אני רוצה לאחל לך את כל הטוב שבעולם, שתמשיך לעשות את מה שאתה אוהב, שתמשיך להתפתח, שתגשים חלומות, שתזכה לשנות בריאות, הייתי מאחלת שתזכה לרוגע ולמנוחה, אבל בשבילך זה יותר קללה מאשר ברכה, אז אני מאחלת לך שתמשיך לעשות את הפעילויות שאתה אוהב ושחשובות לך, אני מאחלת לך שתמשיך לרוץ תוך הקשבה לגוף שלך והתחשבות בעצמך, אני מאחלת לך שתפרוץ את הגבולות של עצמך, שתשתפר במה שתרצה, שתלמד ותמשיך להיות האדם המדהים והאהוב שאתה.
המשפט: "Winners never quit " נוצר בשבילך, אבל אני חושבת שצריך להוסיף לו " Winners never quit, but they take care of themselves so they can continue to go "
אני אוהבת אותך אבא, ואתה כל כך חשוב לי ומשמעותי בחיי, תודה רבה רבה על הכל.
שיהיה לך מזל טוב ויום הולדת מדהים.
אוהבת אותך המון..
ביתך הקטנה,
שיר ♥

אנונימית שואלת השאלה
שואל השאלה:
אגב, בדף של הברכה עצמו יש חלוקה לפסקאות והכל אבל פה זה שינה את זה..
אנונימית שואלת השאלה
הברכה מקסימה!
אבל אל תקשיבי לאף אחד, את אוהבת אותה? היא מהלב?
זה מה שהכי חשוב, מזל טוב.
איזה ברכה מושלמת אין מילים אין מה להוסיף ומזל טוב
מילה אחת: וואו. אני בוכה. ואיבדתי את חוש הספירה...