6 תשובות
בסטיפס מבוגרים יש מבוגרים כאלו שנותנים מזמנם או שואלים שאלות שונות בנושאי היומיום השונים של החיים והוא לא יכול להיות בקטגוריה נוער הוא מחפש תמיכה ועצות ממבוגרים שיש להם דעה או ניסיון.
קיימת הפרדה כי סטיפס נוער יש לו גם חשיבות בתשובות של נוער עונה לנוער בנושאים הבוערים וילד בן 13 יכול להתיעץ עם בן 17 בנושאי לימודים ונושאים אישיים שאולי יקבל מענה ממשהו שקרוב בגיל.
למיטב הבנתי אכן עשו הפרדה בין אפשרות לשאול שאלות גולשים שהם נערים למבוגרים משום שהיה כאן לא שאלות לגיטימיות אלה סתם שאלות מתוך שיעמום או שאלות שהם יענו טוב ע"י נוער. והחליטו להפריד ולאשר שאלות למומחים בלבד. יחד עם זאת יש כאן הרבה נוער ששואלים שאלות לגולשים בסטיפס מבוגרים למרות זאת והם נענים על ידנו בשיא הרצינות בראייה של מבוגר, אכן יש שאלות שתשובה מרגיע ממבוגר מרגיעה יותר אני מבין אותך. יש גם מבוגרים שעונים לשאלות בנוער לעיתים.
נתחיל מזה שלא תמיד סטיפס היה מחולק לשניים.
עם הזמן, ראו שאדם בוגר הולך לאיבוד בין כל השאלות של הילדים שאין לו קשר אליהם, וכן להפך. אז הפרידו לנוער ומבוגרים.
בדרך כלל אם אתה מחובר לחלק הנוער אז לא תצטרך תשובות מבוגרים.
אבל אם בכל זאת החלטת לחפש אצלם את התשובה, אתה מוזמן לעבור רגע למבוגרים ולשאול
ההבדל הוא האנשים והנושאים.
בנוער נמצאים בעיקר ילדים ונוער, והם מדברים על נושא היומיום בחיים שלהם לדוגמה, אהבות נעורים, דייטים, לימודים (שלומדים בגיל הזה) ועוד כל מיני דברים.

במבוגרים לעומת זאת, מדברים על עבודה, בית, ראיונות ודברים מחיי היום שלהם, ובדרך כלל נמצאים שם מבוגרים.

אך עדיין כל אחד יכול להיות באזור שבא לו.
אני לדוגמה בת 12 ואני במבוגרים
סטיפס למבוגרים זה כל מיני שאלות שמבוגרים יודעים לענות עליהם, נוער זה בד"כ שאלות על מודעות עצמית קליעה למצבים מביכים אהבה והתייעצות... אתה יודע, איך להגיב למצבים שנקלעים אליהם בגיל נעורים
אייל
אם אתה נער ויש לך שאלה שאתה רוצה לקבל עליה תשובה, תוכל להפנות את שאלתך למומחים.
אנונימי
כל התשובות שניתנו כאן רציניות וברובן נכונות. 2-3 הערות לגבי המדיניות שלנו:

סטיפס לנוער מאפשר שירותים של חברים לעט, תכנים ספציפיים וכדומה - כל אלה מופרדים מהמבוגרים כיוון שאנו מנסים למנוע מקרים של ניצול לרעה של האתר למטרות שאינן מתאימות, כמו הטרדות ופיתויים. בקרוב יהיה גם סטיפס לילדים שיעסוק גם הוא בתכנים אחרים ויאפשר לילדים סביבה שרוצה להיות עוד יותר מוגנת.

בני נוער יכולים לשאול במבוגרים אך ורק את המומחים - שאלות שחשוב לקבל תשובה מאדם בוגר ומבין צריכות להיות מופנות לשם והסטיפס לנוער מאפשר זאת. כמובן שמספרן לא צריך להיות גדול, כיוון שאנו מנסים למנוע מהמבוגרים הצפה. חשוב גם לשים לב שעל שאלות מומחים עונים גם סטיפרים (אנשים שהביעו נכונות לענות בתחומים שהם חזקים בהם, גם אם אינם מוגדרים כמומחים באתר).

כשבני נוער מזייפים גיל אנו מענישים - הסיכון שבהסתובבות במקום שאינך צריך להיות בו עלול להיות גדול. כשהיינו אתר קטן היינו עוקבים ומטפלים אבל היום כבר קשה מדי לשלוט בכמויות שבאתר.

מערכת סטיפס