23 תשובות
כי הוא בגד בי ולא אני ממש לא מתגעגעת
בגדו בי מול העיניים שלי ולא מתגעגע!
בן
כי הוא דחף את הז*ן שלו למקום שלא צריך!
אנונימית
אני והאקסית שלי נפרדנו כי היא עשתה לי קטע נוראי, שאותו אני לא יכול לספר בכללי, אלא רק לאלה שאני סומך עליהם, וכן. אני מתגעגע אליה יותר משאני מתגעגע לכל אחד אחר.
כי הוא בן זונה
האקסית שלי שיקרה לי בגדה בי ושלחה אנשים לאיים עלי וכן אני עדיין מתגעגע
שואל השאלה:
מאד מתגעגעת היה בחור כל כך טוב אבל בגלל האגו המפגר שלי לא עשיתי טלפון והיום פיספסתי אותו כבר יש לו מישהי:- ( אוף אני גם יודעת שהוא בכה בגללי רשם לי מכתב ולא עשיתי כלום יש יותר מזה לאכול את הלב
אנונימית
אני מנחש שמהאחרונה..
לא ממש היינו חברים לגמרי, אבל היה משהו. בקיצור כי חשבתי שאנחנו לא מתאימים ושהגיע הזמן לנתק קשר (כי היינו בקטע לקיץ והחופש עמד להסתיים). ותכלס לא יודע אם אני מתגעגע, אבל אני חושב שמיהרתי מידיי לחתוך את זה.
אני נפרדתי מהאקסית האחרונה שלי כי.. אלה היו יחסים מרחוק ואני איש עסוק, ויחסים מרחוק דורשים הרבה זמן מה שלא היה לי ואם אני מתגעגע אליה? מאווד אבל אין מה לעשות זה מה שהיה צריך לקרות
כי הוא לא כיבד את הרצון שלי וניסה להכריח אותי לעשות דברים שלא באלי.. ואני קצת מתגעגעת כי זה כבר ממש הגעיל אותי וירד לי ממנו
אנונימיתתת
היא הייתה ממש אובססיבית, היא הוסיפה את כל החברים שלי בפייסבוק ואמרה לידידות שלי לא להסתובב איתי.
והיא נהייתה ממש גועלית אז אני לא מתגעגע.
אנונימי
גם זה קרה לי...
האקס האחרון שלי היה בגיל 14 ומתגעגעת בטור ידידים
ונפרדנו כי הרגשתי שזה לא נכון ושהוא יכול למצוא מישי יותר טובה בשבילו ואחרי חודש פגשתי מישי ויצאתי מהארון..
בגלל שפחדתי לאכזב אותו ח וכן אני מתגעגעת^
כי הוא התייחס אליי מגעיל וכן אני מתגעגעת מאודד
אנונימית
גם, לא היינו חברים לגמרי, אבל נתקתי קשר כי אני פשוט כזאתי, שמנתקת קשרים סתם ככה, פתאום.
אנונימית
מתגעגעת מאוד.. הוא נפרד ממני. בגלל שחבר טוב שלו אהב אותי. שטותי מאוד.
שואל השאלה:
כי אני מפגרת סתומה שחושבת כל הזמן רק על עצמי מאד פגעתי בו הוא מאד נפגע ורצה לחזור ואני לא רציתי היום אני רוצה אבל הוא כבר לא נמצא בארץ לא יודעת לאן הוא נעלם אין לי פלא פון לא כלום כמה מפגרת אני בא לי למות וכן אין לתאר כמה אני מתגעגעת
אנונימית
שואל השאלה:
היא נפרדה ממני ושברה לי את הלב אפילו לא היה אכפת לה ממני כל כך אהבתי אותה והיא אמרה לי אתה תמצא מישהי אחרת שתתאים לך ומאז לא שמעתי ממנה:- ( היא לא עונה לי לסמסים טלפונים כלום יש יותר כואב מזה ואני מאד מתגעגע
אנונימי
כי היא ילדותית (לפחות הית עד לפני חצי שנה ככה לא ממש דיברתי איתה מאז) והיא מוזרה והיא לא אהבה את החברים שלי בגלל קטע שהיה בין כולנו לפני שנתיים בערך (היא היתה חלק מהקבוצת חברים שהיתה לנו אז) והם לא אהבו אותה והיא והידידה הכי טובה שלי שנאו אחד את השני וזה היה לי קשה והיא הצטרפה בתחילת שנה שעברה לנוער העובד והיא השתנתה בגלל זה (לרעה) ורבנו הרבה ולקראת הסוף בקושי דיברנו (זה היה קשר של שנתיים).
וכן אני מאוד מתגעגע.. לכל דבר קטן.. לכל חיוך שהיא היתה נותנת כשהיא היתה רואה אותי בבוקר... אל כל שיחה שנמשכה אל תוך הלילה... אל כל הפעמים שהיא היתה משמחת אותי ועוזרת לי כשהייתי עצוב.. אל כל הפעמים שאני הייתי משמח אותה.. אל כל הדברים שעשינו יחד.. אל האופי שלה, אל הילדותיות המדהימה הזאת והשמחת חיים שכל כך אהבתי (שלאט לאט התפוגגה לה בשנה האחרונה)... אל המוזרות שלה שהפכה אותה לבן אדם הכי מעניין שהכרתי אי פעם..
אני כל כך מתגעגע וכל כך יודע שלעולם לא נשוב להיות יחד ושזה טוב כי מגיע לה הרבה יותר ממני מגיע לה מישהו שיהיה לו אכפת רק ממנה ולא ינטוש אותה כשקשה.. אני גם יודע שהיא לעולם לא תרצה אותי חזרה למרות שריככתי את העניינים בתחילת השנה כשהתנצלתי על איך שזה נגמר ועל כל סוף היחסים שהיו רעים..
אני גם יודע שלה יש מישהו אחר או לפחות היה לה קטע עם מישהו וגם לי היתה מישהי אפילו 2 ואחת מהן אהבתי נורא ואני עדיין מרגיש אליה משהו רציני (היא גם אחת הסיבות שנפרדתי מהחברה כי לא היה נראה לי פייר שאני אשקר לחברה ויגיד לה שאין לי מישהי אחרת בראש)..
אבל בכל זאת יש את הגעגועים.. כשמסתכלים בשיחות ישנות בפייסבוק או בתמונות נשכחות שלא נמחקו או אפילו במתנות שלא היה לי לב לזרוק אבל טוב היא היתה הראשונה שבאמת אהבתי (גם אם לא החברה הראשונה) תמיד אני אזכור אותה אני חושב...
בן 16.5 כיתה י"א
אני מבין אותך לגמרי.
אני עובר את אותו דבר...

הייתה לי חברה לפני שלוש שנים, והיינו בקשר הכי טוב שיכול להיות לזוג, היא ידעה עלי הכל, ואני עליה. ואהבנו אחד את השנייה כל כך שזה כבר היה מפחיד (היינו ביחד שנה וחצי)
אבל אחרי קצת פחות משנה היא התחילה להיות ממש מחוברת למיניות שלה, אפשר להגיד את זה ככה, והיא רצתה שאני והיא נעשה דברים, ואני לא רציתי, כי ידעתי שזה רק יהרוס וכי רציתי לשמור עליה וכי אהבתי אותה.

אז אחרי שנה וחצי שבהם היא סיננה אותי חודש, היא אמרה לי שהיא שונאת אותי, שהיא לא רוצה אותי בחיים שלה, שהיא לא רוצה איתי שום קשר, ושאם אני אנסה ליצור איתה קשר היא תגיש עלי תלונה.
אני כיכל כועס עליה, במיוחד כשחבר שלי שהוא ידיד טוב שלה אמר לי מה היא אמרה שעשיתי לה, אבל עם כמה שאני כועס, אני מתגעגע. ואני אוהב אותה. וכן הייתי מוכן לחזור להיות איתה בקשר כידידים. לא כזוג, אבל כן לחזור איתה לקשר הזה שעשינו שיחות בלתי פוסקות במשך ימים רצופים, ושהיינו מתכתבים שעות בלילות, ושהייתי מחבק אותה כל הזמן. אני מתגעגע להכל.
אבל אני יודע ומנסה להשלים עם זה שזה לא יחזור בינינו...
הוא נפרד ממני כי עשיתי לו קטע מגעיל, אני מתגעגעת אליו הוא האהבה הראשונה שלי ואין רגע שאני לא חושבת עליו.. שורדים
wot
היא נפרדה מימני כי היא חזרה לאקסית שלה.. בתכלס היא שיקרה לי והייתה איתי כדי שהאקסית שלה תקנא
ולפעמים מתגעגעת