3 תשובות
אוכל, הרבה בלונים, להביא מוזיקה טובה והמון חברים:) בהצלחה
איך?! תוודאי עם אמא שלה שלא מתכננים שום דבר.
אז לחברה שלכן יש יומולדת בקרוב ואתן מעוניינות להפתיע אותה? אין בעיה, בשביל זה אנחנו פה לעזור לכן לתכנן הכל.
דבר ראשון בדקו שהיא לא מארגנת בעצמה שום דבר, יהיה קצת מוזר אם היא תודיע לכל החברים שהיא חוגגת ואז אתן תודיעו שעושים לה מסיבת הפתעה.
דבר שני, עד שלא כל הפרטים סגורים ואתן בטוחות מה תעשו לא כדאי לערב יותר מדי אנשים באירגון היומולדת וזאת כדי שחלילה מישהו לא יפלוט משהו ואז הכל ייהרס.
לאחר מכן החליטו כמה אנשים אתם רוצים להזמין, האם אתן רוצות מסיבת הפתעה גדולה או רק כמה חברות טובות, לפי ההחלטה הזאת עברו לשלב הבא -
מקום. לפי כמות האנשים החליטו איפה כדאי לחגוג לה. האם בבית שלה או אולי בבית של אחד החברים, אולי במועדון או במסעדה, או אולי בים או בכל מקום. כמובן תחשבו גם האם היא תהנה במקום כזה. אם היא נורא לא אוהבת לרקוד אז לא כדאי לחגוג לה במועדון (: לאחר שיש לכן כיוון התחילו לברר על מקומות ולדבר עם בעלי המקום, או לחילופין אם אתם רוצים לעשות בבית שלה אז תשיגו את הטלפון של אמא\אבא שלה ודברו איתם. האם הם מאשרים? כמה אנשים תוכלו להזמין? וכו'
לאחר שהדברים האלו סגורים התחילו להעביר הודעה בין כל החברים. עשו זאת או במסנג'ר\אייסיקיו או בSMS.
לא כדאי לתת פתק אישי לכל אחד מחשש שילדת היומולדת תוכל למצוא אותו.
כמו כן אל תשכחו לציין בהודעה שזוהי מסיבת הפתעה! ואם צריך אז תכתבו גם מה להביא.
לגבי השעה של המסיבה, את המוזמנים צריך להזמין בערך שעה לפני שאתם מתכננים שהמסיבה תתחיל. לדוגמא אם אתם רוצים שהמסיבה תיהיה ב10 אז תגידו לכולם לבוא ב9 וחצי (במידה והם מדייקים, אם לא אז ב9).
אם המסיבה בבית, אז תקבעו מראש אם ההורים שלה על האוכל, העוגה, הקישוטים וכו'. אתם לא צריכים לשלם על הכל ובדר"כ ההורים משתתפים בהוצאות.
תחליטו מראש איך תביאו את ילדת היומולדת למקום (אם זה בבית שלה אז איך תוציאו אותה מהבית.) כדאי לערב גם את ההורים שיעזרו.
לאחר שכולם מגיעים למקום אפשר להביא את ילדת היומולדת. כבו את האורות והסתתרו כולכם. ואז.. ה-פ-ת-ע-ה!
אפשר לצלם בוידיאו את הכל, אפילו את ההכנות וככה להראות לה את זה אח"כ, זה מאוד נחמד ומרגש. כמו כן אפשר לצלם את כל החברים בזמן שהם מחכים לה מברכים אותה ואומרים לה מזל"ט. כמו כן אפשר למלא לה את כל החדר בבלונים או לזרוק עליה נצנצים כשהיא נכנסת (:
זהו, שיהיה יומולדת שמח (:
קודם כל הילדה הקודמת העתיקה מאתר שהרגע נכנסתי אליו!
אני אתן לך שלי!:
קודם כל שמתי לב שהתאריך של היומולדת עבר אבל לא נורא גם לפעם הבאה (:
קודם כל תתכנני מקום:
אם את רוצה את יכולה לארגן לה מסיבה באולם ( בקשי מההורים לשכור אולם ) כמו חלומוטרף וכל מיני כאלה... ואם אי אפשר אז לארגן מסיבה בבית ( לתכנןן עם הוריה של הילדה! )
אחר כך לרשום מה יהיו המשחקים כמה זמן יהיה כל משחק ( שהיומולדת לא תהיה איזה חמד דעות בלי להרגיש! ) אחר כך לתכנן שעה תאריך ומוזמנים
לבקש מהוריה של הילדה לארגן אוכל שתייה וכיבוד ואחר כך ללכת לקנות בעיר או בקניון את הדברים למשחקים ומתנה ואז עם יש הרבה לארגן אז לבוא איזה שעה שעה וחצי לפני האירוע ( תלוי בכמות הדברים שצריך לארגן! )
אחר כך מחכים לילד ואז הפתעה!
אנונימית