4 תשובות
יש הרבה מה חסר!
את יכולה לקנות משהו שתחשבי- שיעניין ילדה בת 4, בעצם מה ילדה בת 4 באמת רוצה..
את יכולה לקנות- ספר, דפי צביעה, בגדים:שמלה, חולצה חמודה, מכנסים, אפשרי לקנות בקופסא מלא מלא ממתקים שגם זה חמוד, כנסי לחנות צעצועים זולה (אם יש בכלל כזאת חח) ותאמיני לי שתמצאי כי לא חסר!

מקווה שעזרתי..
יובל..
יובל
ספרים הם ההשקעה הכי טובה בתור מתנה מעשירה ומעצימה לילד.

הם מעשירים את הדמיון, מרגיעים, מאפשרים שיפור הקריאה, הרחבת אוצר המילים, היכרות עם העולם שמסביבו ועוד הרבה יתרונות קטנים, שביחד יוצרים אדם חושב, איכותי ותרבותי.
מערכת סטיפס
תלוי אם זה ליום הולדת או סתם ל"תשומת". ליום הולדת המלצתי בזמנו על משחקי קופסא למיניהם. אם זה ל"תשומת" אני גיליתי שדווקא הדברים הקטנים יכולים לשמח מאד מידי פעם: בלון, סוכריית מוצץ, ביצת הפתעה.
שלום אני גננת לילדים קטנים ניכנסתי לאתר זה במיקרה שרשמתי ''מתנות להכנה ילדה בת 4''
וזה האתר כי יש לי דודה שצריכה מתנה וזה היום יום הולדת אני רוצה להכין לה משהוא אולי גם את יכולה להכין משהוא לאחר שהכנתי את המתנה הזאת:ברכה וקניתי חבילת מדבקות גזרתי אותם בלי להוריד את העטיפה שהיה דבר ולקחתי סכית קלסר ושמתי הכל ביפנים.
בהיזדמנות זאת אני רוצה להמליץ לך על מתנה לאמא של הילדה שזה איזה חבילת צלחות שאני מאוד אוהבת שמביאים לי או איזה כוס אם דובי וכוס אם דובי יכולה להיות מתנה גם לילדה הקטנה והמתוקה שאני מאוד אוהבת ילדים קטנים ,
לילדה את יכולה להכין ציור וגם מדבקות או ליקנות לה דובי ענק ספר :''האריה שאהב תות''
כי בגן שאני עובדת בו יש ילדים שמאוד מיתחברים לספר זה אני אומרת לך לא כדאי לך מתנה ענקית שאת ילדה תיקני לה איזה דובי ספר או כוס אם דובי אם ברכה תני לה ''ושלום ניצנים''
שלום ניצנים זה כאלו סלמת כל טוב כמו שכול הילדים רגילים להגיד כמו הבת שלי לילך טוב אז תחשבי על האצה
נוי
line:445