8 תשובות
שואל השאלה:
סלח לי בן אדם אבל אתה בכלל בסדר? איפה גזענות?
אין לי שום דבר נגד סודנים שלא עושים כלום. שיחיו ויהיו מאושרים.
אין שום קשר למה שאתה אומר ולמה שכתבתי. אם אתה הוזה דברים שלא אמרתי זה כבר בעיה שלך ואני לא מעוניינת לדעת עליה תודה
שואל השאלה:
אני לא מתרחקת בגלל הצבע שלהם אלא בגלל שיש בנהם מסוכנים. תאמת אני מתרחקת מכל גבר כשאני נמצאת במקום עם מעט אנשים אפילו אם הוא הכי לבן בעולם
לטוענות נגד ''גזענות'' לא יאה ולא נאה-להוציא דברים מהקשרם די עם מילת הקסם הזו, אין כאן כל קשר לגזענות וחבל להעלות את המילה הזו בכל דיון במקום לענות לשמה.
באמת שאין כאן מקום להתחסד,
אף יהודי מעולם לא חי בקהילות כ'מסתנן לא חוקי, בארץ זרה' וכייס וגנב והיכה ופגע בבני ובנות אותה ארץ! הם יורקים לצלחת-הלכה למעשה.
הם אונסים ומכים ואף רוצחים ללא רתיעה-זו דרך חיים בשבילם, סוג של הישרדות, ושוב
אין כאן אפילו אבק גזענות!
ואנו ''יפי הנפש'' שוב מלקים את עצמנו ברוב עונג, התרגלנו?
אז בבקשה, לא שונאים אותם עקב מוצאם או צבעם, ולא בגלל שהם מטנפים את סביבת החיים של אזרחים שומרי חוק ובד''כ-העובדים קשה למחייתם-אלא אך ורק בגלל מעשיהם, וכשמעשיהם מעמידים אותנו בסכנה קיומית, חברתית ודמוגרפית, תוך כמה שנים.. (קודם הערבים ה''סובלים'') זו רק שאלה של דור אחד-לא יותר, עד שאנחנו היהודים נהפוך כאן למיעוט נרדף! השיטה הזו מצליחה להם, והיא חייבת להיגדע באיבה, אם תרצי-מסיבה כלכלית רק. המדינה נאלצת להקצות משאבי כ''א וכסף, הרבה כסף, שמנותב ל''הפסקת אש'' וכדי להשביע את עיני ה''מתחסדים'' ויתר העולם שלא אוהב את ישראל בלשון המעטה./אז מצאת איפה פה ה''גזענות''?
ואנחנו הכל כך רגילים לתת גול עצמי, שוב מתקוממים-על ה''עוולה'' והגזענות!
אין לזה בכל העולם תקדים, שיהודים סתם קמו להם יום אחד בהיר והתנפלו באלימות על תושבי המדינה שחיו בה, אלא רק מתוך הישרדות ממש. או כפרטיזנים בשואה.
ראי מה עובר על החיילים, כמה אבנים יריקות, השפלות והתגרות יומיומית הם סובלים, כמה בקבוקי תבערה מושלכים סתם כך, ע''י ערבים, ללא כל התגרות מוקדמת.
ונא אל תזכירו אפילו את עניין ה''כיבוש''-לא כבשנו משהו שלא היה שלנו מלכתחילה.
כדאי שתלמדי לא להקשיב יותר מידי לתקשורת המסיטה וחשוב שתדעי שלכל מטבע שתי צדדים השאלה שלך פגעה בי באופן אישי ואני לבן יהודי שנולד כאן וביני לבין סודאנים אין שום קשר אבל בגלל שגזענות מתחילה מאמירות כאלו קשה לי לשמוע את זה אני לא יודע בת כמה את ולמען האמת לא ממש אכפת לי תורת הגזע שאת מנסה למצוא היא לא נכונה ולא בריאה לא הייתה בריאה לפני שבעים שנה שעשו את זה לעם שלנו ולא לפני ארבעים שעשו את זה למזרחיים ואחר כך לרוסים וכן הלאה.
אם תכבדי ולא תשפטי אנשים על פי מראם תאמיני לי שחייך היו טובים יותר וזה גם יקטין את הסיכוי שלך להאנס שהפחד הזה מובן לי לכל הדעות אבל פחד לא צריך לגרום לך לומר דברים כאלו
אני מאוד מקווה שכשתגדלי ותתפכחי תזנחי את כל עניין הצבעים העדות והגנים בצד כי כולנו סך הכל בני אדם ותתני צאנס לכל אחד להתקרב אליך באופן שווה ואולי גם תשיגי ככה חברים חדשים

וואלה אני לא מבינה מה הקשר אנסים...!? כיאלו אני לא סודנית ולא שמאלית ולא כל השטיות האלה אבל מעצבנים אותי האנשים האלה שבאים להגיד הסודנים והאתראים רוצחים והם אנסים למה הרוסים לא אונסים והמרוקאים לא אונסים..? לא רוצחים..? ושלא נדסר על הערבים את כל בנות ישראל הם לקחו לכם נו ומה..? עליהם פתחתם תפה..? וואלה לא כי וואלה אתם הולכים לאוכלוסיות היותר חלשות ואתם יודעים שאם תנסו לעשות משהו לערבים אז הם יזיינו אותכם בתחת...
שואל השאלה:
מה הקשר מדבקים וחוסר כבוד? יש בנהם אונסים ואני לא רוצה להיות קורבן אז מעדיפה להתרחק למיקרה. תסתכלי יותר חדשות
לאתיופים תווי פנים עדינים יותר. לסודנים ואפריקאים אחרים תווי פנים גסות יותר. שפתיים עבות יותר, אף רחב יותר, בדר" כ גם המבנה גוף שלהם יותר גדול ורחב. יש הבדל בינהם וניתן לזהות אותו בבירור. יש סודנים שיודעים להבחין בין אריתראים לסודנים כמוהם. הם שמים לב לדקויות הרבה יותר טוב מאדם לבן שלא גדל בסביבתם וקשה לו להבחין בהבדל. מה שלא מובן בשאלתך, זה למה את מרגישה את הצורך להתרחק מהם כאילו והיו מדבקים? לא כל הסודנים רעים. מה שיפגע באתיופי יפגע גם בסודני או בכל אדם אחר שממנו תתרחקי בשל צבע עורו והתכונות אותם את משייכת אליו. לפעמים תתקלי באתיופי הדומה לסודני, ואז מה? זה לא יפה ולא מכבד כלל. כל בני האדם שווים. לא צריך לחשוש..
שואה, חיילים, נרדפים, רוב ערבי מיעוט יהודי... לך תישן על האף. מסכן ורדוף. אין טעם לענות לנרדף כמוך מרוב פחד אתה כבר לא מסוגל לחשוב נכון.
בכיין