18 תשובות
חושבים שאנחנו מזיקים -,-
למה את חושבת שכולם שונאים את היהודים? -_-
כי היהודים הסגירו את ישו לרומאים שתלו אותו
גזענות... הם לא מכירים אותנו ומחליטים לשפוט אותנו
אנונימי
כי אנחנו טובים מידי
תגובה שלישית מה הקשר?!
שונאים אותנו כי זאת שנאת חינם כמו שלפני מלחמת העולם השנייה היא פרצה בגלל שנאת חינם כלפי יהודים!
כי אנחנו שונים
ושאנו מנסים להידמות להם, שונאים אותנו מפאת ההצלחה שאנו זוכים לה
תמיד יחפשו סיבה לשנוא אותנו
קנאים
כי זה הכי קל לשנוא את המעטים..
להרגיש מעליהם..
הכי קל הם קטנים הם חלשים
הם שונים אז לשנוא אותם
-____-
האמת שמלחמת העולם השנייה פרצה בגלל שהיטלר אמר שאנחנו תופסים את כל העבודות בגרמניה, בעוד שיש מיליוני גרמנים (לא יהודים) מובטלים
מה אתם עושים לי מינוס יפולצים המורה שלנו להיסטוריה אמרה לנו אתזה -,-
אה ודרך אגב זאת קבוצת יהודים קטנה שהאמינה יותר מידי באדוני ולא אהבה את זה שכל היהודים הלכו אחרי ישו והרומאים תלו אותו כי היהודים היו אז בישראל שהייתה שייכת לרומאים והרומאים רצו שישראל תלך אחריהם ולא אחרי ישו ואז אחרי שישו מת היהודים שהאמינו באדוני המשיכו להאמין בישו ווקראו לדת נצרות וסחפו יותר ויותר אנשים שיתנצרו
מי המשועמם שעושה מינוסים?!
כיאילו שיש חכמים בסטיפס -.-
מי שתלה את י-שו זה הרומאים בעצמם. היהודים לא תלו אותו זה סתם השמצות
אחרכך מאוחר יותר התוודע שזה בכלל הרומאים שהצליבו אותו! הסטוריונים הגיעו לאמת הזאת רק לא יודעת למה עדיין מכחישים
והשנאה כלפנו רשומה בתורה כע רשום שכל עוד אנחנו חוטאים אז יד עשוו תפריע לנו (אתאיסטים?) תפציצו מינוסים מפה עד הודעה חדשה לא מזיז לי תנוש נוש
את האמת היא אי אפשר לענות על זה!
למה?
כי אנחנו לא יודעים מה באמת הסיבות רק אלוהים יודע במדויק..
אנחנו בני אדם איך להגיד "מוגבלים"
אנונימית ;)
כי הם מתקמצנים על להביא תרופות טובות לארץ רק בגלל שזה יותר מדי כסף
כי הם הורגים את החיות המשוטטות בחוץ ולא נותנים להם צ'אנס לחיות
חושבים על עצמם
קמצנים
פרחות
ערסים
וכו'..
אנונימי
כי אתם זבלים
אנונימית
אני אסביר:
שהרומאים שלטו פה, הם לא אהבו יהודים, וזה גרם להרבה הרבה צרות ליהודים. למשל ביזוי מתפללים ובית המקדש, העדפה של האוכלוסיות הנכריות על פני יהודים וחוקי שמד על היהודים. לאחר מרד בר כוכבא הוגלו הרבה יהודים מיהודיה, וגם הרבה יהודים עזבו מרצונם בגלל המצב הקשה שנוצר. הרומאים שינו את שמה של יהודה לפלשתינה ולירושלים אליה קפיטולינה מרצון לנתק כל קשר של העם היהודי לציון וירושלים.

השנאה תחילה החלה נגד יהודים בגלל שהאשימו אותנו במוות של ישו כי הלשנו על ישו לרומאים. והרומאים תלו אותו. הכהנים בבית המקדש הלשינו על ישו כי הוא עשה בלגן בבית המקדש וזה הכעיס אותם. ומאז התחילה גם שנאת ישראל שהתפשטה לאירופה כולה גם כאשר הנצרות התפשטה יותר.
האשימו את היהודים במוות של ישו, עשו עלינו עלילות כמו שאנחנו רוצחים ילדים נוצרים ומשתמשים בדם שלהם בכדי להכין מצות בפסח וכ'ו. היו הרבה רדיפות אחרי היהודים באירופה והרבה נרצחו. הפתרון להימנע משנאת ישראל היא להתנצר. היו יהודים שהתנצרו ובכך מבחינת אותם אנשים לא נחשבו ליהודים.

מהמאה ה19 שקיבלנו אמנציפציה ( מתן זכויות ) השנאה כלפי העם היהודי גבר מתוך קנאה וכעס שלמה נתנו ליהודים שוויון זכויות? וכי חצי מן היהודים הצליח. עד למאה ה 19 ליהודים לא היו זכויות ולא היה ניתן להם לעבוד בעבודות מסודרות ומקצועות שונים וללמוד, ומאז מתן האמנציפציה היהודים יותר השכילו והרוויחו כסף טוב. אחד המקצועות שהיהודים היו ידועים בהם זה בנקאות ואנחנו המצאנו את הריבית. נוצרים היו מלווים מאיתנו כסף ואז התלוננו על הריבית כי לא החזירו לנו אבל המשיכו לקחת ממנו כסף.
ומכאן התחילה אנטישמיות מודרנית - היו הרבה רדיפות אחרי יהודים, שאנחנו שתלטנים, רמאים, נוכלים, רודפי בצע, שמנים עם אף גדול, היו מכנים אותנו יהודונים או זורקים אמרות "המוח היהודי" ( כן תתפלאו זו נימה אנטישמית אין מה להתגאות בזה ) ולא משנה אם נמיר את הדת יש לנו דם של יהודי ואסור לנו להתקיים.

אז אנחנו יודעים את הסיפור עם המפלגה הנאצית שהתבססו על התאוריה של דרווין שיש בעלי חיים בטבע חזקים ויש חלשים ושהחזק ביותר ישרוד והחלש יכחד. אז הנאצים קבעו שהגזע הארי ( גרמני) הכי חזק, הסלבים אמורים להיות העבדים שלהם, השחורים גם כן עבדים או מיועדים למוות והיהודים בכלל לא נחשבו בסולם. הם קבעו שאין בכלל מה לפרט כי לדעתם היהודים הם ג'וקים שלא אמורים בכלל להתקיים. וכל הסרטים והספרים ושטיפות המוח שעשו הנאצים גרם לאנשים באמת להאמין שלא מגיע לנו לחיות.

עכשיו שחזרנו לציון ארץ ישראל, אנשים לא סובלים אותנו גם על זה כי הם טוענים "שגנבנו " לעוכרי ישראל העונים לשם פלסטינים את השטח. בעוד שמדינה בשם פלסטין בכלל לא היה קיימת והתחילו לדבר עליה כאשר נפל השלטון הבריטי פה והתחילו לדון במדינה יהודית באו"ם.
ועדיין שונאים אותנו על זה שאנחנו שולטים בכל מקום. רוב האנשים ששולטים בתעשיית הקולנוע בהוליווד הם יהודים למשל.

אז בקיצור, קנאה.
אנונימית
כי מקנאים מאיתנו!