64 תשובות
אם את שונאת את ישראל, אז מה את עושה בישראל?
כן - זה חשוב לשרת את המדינה שלך, שבזכותה את קיימת. -,-
כן זה לא משנה בכלל
בשביל אישה זה לא ממש מסובך להשיג פטור כיום.
מספיק שאת מגיעה מרקע מסורתי, את יכולה באמצעות 40 שח לקבל פטור על רקע דתי.
קיימים עוד גורמים שניתן לקבל עליהם פטור, שקצת יותר קשה להשיג.

אז בעיקרון כן, זו חובה. אף אחד לא שואל אותך שם מה את חושבת על ישראל. כאזרחית בישראל את חייבת לעשות צבא. אבל זה לא בלתי אפשרי להשיג פטור.
אם את שמאל קיצונית תקבלי פטור על רקע אידיאולוגי
אבל זה רק במקרה קיצון
רגיל יגייסו אותך וישימו אותך בגלי צה''ל או כמקפלת מצנחים
את חייבת! ותשני את הדעות מה זה שונאת את המדינה שלך? שיקצה
אנונימי
אם יש חייל ששומע מישהו שמדבר ככה, הוא עדיין יהיה חייב להגן עליו?

ברור שכן! זאת גם המדינה שלך, לא טוב לך את יותר ממוזמנת לעוף מפה
יש חובת גיוס כללית לכולם ובצדק.
רק בתנאים מסוימים אי אפשר להתגייס לצה"ל (כמו רמה מסוימת של נכות) ובמקרה הזה צריך לתרום למדינה בשנות שירות, לדעתי.
אנחנו מוקפים באויבים. אם זה היה תלוי בכל אחד מהמדינות המקסימות שמקיפות אותנו, כולנו היינו בקבר. כל אחד ואחד. ככה זה.
צה"ל עושה עבודת קודש ומציל את החיים של כולנו יום אחרי יום. זה לא שהוא מושלם, זה לא שאין שם שחיתות, הטרדות מיניות, משכורות מופרזות, אבל ככה זה בכל דבר. בסופו של היום, אין ספור חיילים יוצאים כל לילה לשמור עלינו בזמן שאנחנו מול המחשב מתלוננים.
אנחנו יהודים, אין לך מה לשנוא את ישראל. זה הבית שלנו. זה תמיד יהיה.
אם לנו ארץ אחרת, גם אם אדמתנו בוערת.
אני מצטער אבל זו הארץ היחידה שלנו ובחיים לא תהיה לנו אחת אחרת.
אירופה עדיין גועשת באנטישמיות כמו כל מקום בעולם.
ארץ ישראל היא שלנו. היא תמיד הייתה, היא תמיד תהיה.
שואל השאלה:
אני לא רוצה להיות בצבא שהורג אנשים מסכנים חפים מפשע!
אם הייתה לי הזדמנות הייתי הולכת מכאן.
אנונימית
זוועה
אנונימי
סליחה? חפים מפשע? צה"ל לא הורג בכוונה אף אחד בלי להיות בטוח לגמרי! צאי מהבועה שלך ותביני שעכשיו ממש יש חיילים שמסכנים את החיים שלהם בשביל שתוכלי ככה ללכלך עליהם!
ומה עם עשרות אלפי החיילים שלנו, והאזרחים שלנו, שכבר לא בחיים היום בגללם?
הם לא תמימים וחפים מפשע?
צה"ל הוא צבא כל כך זהיר רחמן, ומשתדל להרוג רק את מי שבאמת ראוי לזה.
יש הוראה לא להרוג נשים, לא להרוג ילדים. רק מי שבאמת פועל נגד ישראל.
לחמאס לא ממש אכפת מי ימות כל עוד הוא יהודי נושם. וזה כולל גם אותך.
כל החיילים האלה שנפלו, שיום בשנה אנחנו עומדים לכבודם ובוכים עליהם -
זה הכל בגלל האנשים האלה שאת כל כך מעודדת. אז קצת תמיכה בעם שלך.
אנונימי
תגידי לי את מפגרת אנשים חפים מפשע?
אפה את חיה את רוצה אולי גם לתת למחבל שוקולד לפני שהוא יורה בך ולהגיד לו תודה?
תקלטי ערבים שונאים אותנו הם לא יהססו להרוג אותנו בשום הזדמנות!
וכל הילדים והאנשים שמתו בגלל שערבי אחד החליט שהוא מוכן להרוג הרבה יהודים ואז הוא יכנס לגן עדן את לא מתבישת את יודעת כמה אנשים מתו בשביל המדינה הזאת וכמה אנשים הרגו ה'ערבים החפים מפשע' ואת יושבת לך בבית ואומרת שאת שונאת את המדינה ושצה''ל הורג חפים מפשע לכי לאמריקה תחיה שם חודש ותחזרי לארץ עם זנב בין הרגליים!
צה"ל ממש לא הורג חפים מפשע. אני לא מנסה להיכנס ולויכוח על המפה הפוליטית, אבל הצה"ל הוא באמת הצבא הכי מוסרי בעולם.
להשוואה קטנה, אני יתן לך כמה דוגמאות.
בצה"ל השקיעו מיליונים בפיתוח (מוצלח) של טיל, שעד כמה רגעים לפני הנחיתה הוא מסוגל לעצור, לטוס למעלה ולחוג באוויר;עד שיתנו לו הוראות כיוון חדשות. ולמה זה? בשביל למנוע מלפגוע בחפים בפשע. כל הטילים שהחמאס ומי לא זורקים עלינו הם חסרי מוצא. מה זה אומר? זה מאוד ברור, לא אכפת להם איפה זה יפגע. בית חולים, בית יתומים, מועדון, בר, אוטובוס, מלון תיירים, מרכזי תמיכה;העיקר שזה יהרוג אותנו.
החמאס, להשוואה נוספת, מחביאים מחסני נשק (נשק שישמש להריגת יהודים מלוכלכים (אני מעדן את איך שהם רואים אותנו) ליד גני ילדים, בתי חולים וכו'. הם הולכים לבתים של אזרחים חפים מפשע ונותנים להם שתי אפשרויות. תתרמו את הבית שלכם אלינו? תחיו. לא תעשו את זה? נהרוג אותם וניקח את זה ממכם. שלא תבלבלי, ערבי ישראל חיים לי כמה וכמה באיכות חיים (גם עלו בשטחי A וB, "השטחים הכבושים") ואם את לא מאמינה לי תסתכלי על תמונות מסוריה, שבה המנהיג שלהם טבח בהם והרג מאות אלפים רק בגלל שהם יצאו לרחוב להתנגד אליו.
במבצע עמוד ענן 2 (ובהרבה מהמלחמות האחרונות) אין ספור דברים נעשו בשביל למנוע הרג.
מעבר לזה שלטילים שלנו *יש כיוון*, וזה מחסני נשק וארגוני טרור, צה"ל הלך רחוק עד להשלטות בכוח על ערוצי רדיו ערביים שבהם הוא הודיע על איפה הוא יתקיף וביקש מאזרחים להתגונן, והוא אפילו שלח מטוסים שפיזרו פליירים שעשו את אותו הדבר.
צה"ל, יקירתי, הוא הצבא הכי מוסרי בעולם. אבל צבא הוא צבא, והוא צריך להרוג. הוא עושה את העבודה השחורה בשבילך, ולא בשביל אף אחד אחר.
אנחנו לא אלו ששולחים את יקירנו לזרוק אבנים בתקווה לפצוע כל מי שאפשר (קחי לדוגמא את אדל בת ה3, אחת הילדות הכי מתוקות שראיתי שנפצעה אנושות מזריקת אבנים "תמימה" על מכוניות). אנחנו לא שולחים אנשים עם פצצות במותניים להתפוצץ בתוך מועדונים ואוטובוסים (תראי מה היה פה באינתאפדות). אנחנו בחיים לא ארגנו לינץ'. אנחנו מגן. צה"ל הוא מגן. בלעדיי המגן הזה, לא היינו פה. לא היינו חיים.
את מביישת את השמאל הישראלי, שאמור לאזן אותנו הימין ולהגן על אזרחים.
את לא יודעת כלום ואת לא יודעת איך מתנהגים במצבים. צה"ל הוא הצבא הכי מוסרי בעולם.
יש גבול לכמה שצבא יכול להיות סלחן ומוסרי.
חפים מפשע? או שהם מחבלים או שהם תומכים במחבלים - הם תומכים במוות שלך ושל העם שלך, בשביל זה הם חיים.
כל שנה אלפי נערים ונערות בני 18, שרק סיימו ללמוד, מתגייסים בשביל להגן עליך ועל המשפחה שלך, את קוראת להם רוצחים? תתביישי לך.


זאת המדינה של היהודים, למרות שזאת בושה את אחת מאיתנו, זה העם שלך וזאת המדינה שלך. בלי צה"ל את והמשפחה שלך וכל העם שלך היה מושמד, בזכות החפים מפשע שאת בוכה בגללם.

את בוגדת, ובאמת היה עדיף שלא תהיי בצבא ההגנה לישראל
אבל לא מגיע לך שנתיים חופשיות בזמן שכל בני גילך מתגייסים ושומרים על המשפחה שלך והעם שלך. תעזבי את המדינה ותהיי חופשיה מהחובה להגן עלינו ועל ארץ ישראל, אבל אף פעם לא תצליחי לברוח ממי שאת. יהודיה, וישראלית.
אולי תקני כרטיס טיסה למצריים או ירדן, יקבלו אותך שם בברכה רק אל תפלטי בטעות את הזהות האמיתית שלך. חבל
אנונימית
שואל השאלה:
אתם ראיתם בכלל באיזה זבל הם גרים? הם כל כך מסכנים וחסרי ישע! למה הם צריכים להיהרג סתם ככה בגלל הצבא הלאומני שלנו? מסכנים הם לא עשו כלום, כל מלחמה מתים שם אלפי אנשים ולכם זה לא אכפת!
אנונימית
אל תהיי טיפשה ונאיבית! הם מתים כי הם תומכים במוות של עם שלם, ולהקריב את החיים בשביל הרג יהודי - זאת מטרת חיים בשבילם, מה שאללה רוצה.
כל ילד קטן שם - לומד מגיל אפס שיהודים הם חארות וגורלם למות. הוא גודל להיות מחבל - כי ככה אמא תיהיה גאה בו, והעם שלו יעשה אותו גיבור.
את לא קולטת? כל פעם שיהודי מת או נופלות פה רקטות בגן ילדים הם צוהלים משמחה, כשמחבלים שעושים פיגועים ורוצחים משתחררים הם עושים מסיבה, הם הגיבורים שלהם,
אם ההורים שלך ימותו כי רקטה נפלה להם על המכונית, המסכנים האלה יהיו מאושרים!
הם רוצים לזרוק אותנו לים או לקבור אותנו באדמה
מה קורה לך? אנשים כמוך, כאילו חדרו למוח שלהם וחירפנו אותו לגמרי אימאלה זה מפחיד
תתעשתי
אנונימי
לנו זה לא אכפת למה שיהיה לנו אכפת למה הם העם שלי?
לא הם אלה שהורגים את העם שלי ותעשי לי טובה הכל ניראה מסכן ככה הם רוצים שתחשבי וגם עם לא למה לי לדאוג לרוצחים שלי?
למה אנשים שרק נסעו לארוע משפחתי צריכים להרג בגלל ערבי שהחליט שהוא זורק דברים על האוטו א? גם אצלנו יש אנשים מסכנים אז לפני שאת הולכת לעזור להם אולי תעזרי לאל שאצלנו שמולנים לפעמים כל כך מטומטמים שזה פשוט דורש לחשוב איך מאירים אותם כבר למה שיהיה אכפת לי מהם? אני לא הייתי עוזרת למשהו שבהזדמנות הראשונה היה תוקע לי סכין בגב
את ראית את הכאב של אמא שכולה שסיפרה את הסיפור של הבן שלה? ראית משפחה שאיבדה חלק ממנה? ואת מדברת איתי עליהם?
מסכנים, ממש לרחם!
למזלינו יש לנו צבא כל כך חזק. הצבא שלנו חייב להיות חזק כשאנחנו מוקפים באנשים כמוהם, אחרת לא את ולא אף אחד היה שורד.
תגידי לי למה את חושבת שכל פעם מחדש הם תוקפים אותנו?
שיש תקופות רגיעה ופתאום איזה טיל, ופתאום הם פוצחים במלחמות? עם המדינות הנוקשות הם לא היו מעיזים להתעסק. איתנו כן, כי הם יודעים כמה אנחנו זהירים עליהם.
גם אצלינו מתים אנשים, ועשרות אלפי חיילים, ואם את היית קצת פחות אטומה בדעתך אולי היית רואה שהסיבה היחידה שאת חיה היא בגלל שהצבא שלנו כזה. את לא חייבת להיות בעד מישהו אבל לשנוא אותנו זו פשוט בושה. בושה שהם יראו בכלל שיש לנו אנשים כאלה.
רבאק את כל כך רחמנית כלפי אלה שם שמתים, אבל מה עם קצת אמפתיה לאנשים שכאן? מה עשית מאיתנו? צבא רוצחים כנגד חמאס התמים והמסכן. אלפי שנים הם נגדינו. ממש עשית שינוי בהיסטוריה עם איך שאת מציגה כאן את המצב.
בשביל מה בכלל לטרוח ולכתוב. מילא הייתי רואה שיש לך סיבה כל כך מורכבת, ואמיתית וטובה לשנוא את צה"ל. אבל הנימוקים שלך רק מראים על אטימות וחוסר הבנה בתחום. שהם מסכנים וחפים מפשע. אם היינו נותנים להם את הדבר שהם הכי רוצים, שבגללו בכלל כל השנאה הזאת שלהם אלינו, שזו המדינה שלנו, לך יקירתי לא היה איפה לחיות. אז לפני שאת מגבשת לעצמך דעה כלשהי, תבדקי טוב טוב את פני השטח ותשאלי את עצמך למה בעצם את כל כך שונאת את הצבא שלנו. למה הצבא המוסרי בעולם מצטייר בעינייך כצבא של רוצחים, והצבא השפל והנבזי שהדבר היחידי שמעסיק אותו במהלך היום זה מה לעשות היום כדי לפגוע בנו עוד יותר, מצטייר בעינייך כצבא של אנשים תמימים ומסכנים.
אנונימי
נו עוד פעם לדבר ככה על צהל? באמת תגידי מה יש לך? חפים מפשע? מה איתנו? כל יום נהרגים בערך יהודים ישראלים חפים מפשע בגלל איזה מחבל ערבי עם איזו פצצה שמחוברת אליו, משפחות שלמות, תינוקות, ילדים, חיילים שיש להם הורים או משפחה או אלה שעומדים להתחתן, מסכנים את חייהם בשבילנו, זה לא משהו שקל לעשות בכלל, האוכל לא שם ברמה טובה אבל זה מה שיש להם לאוכל, משמרות על הבוקר ולילה, כל יום, לא בבית אפילו לא בחגים, עובדים קשה ומתאמנים, נכנסים לשטח האויב ומנסים להגן עלינו, את שומעת את עצמך בכלל? מה יונתן פולראד? גלעד שליט? את יודעת שהמשפחה שלו הייתה מדואגת לגביו? האם יחזור בכלל? מזל שהוא חזר בחיים, אבל נסי להבין את זה, הורים ומשפחות שלמות שהילדים שלהם ובנות שלהם בצהל מסכנים את החיים שלהם בשביל כל ישראל פה, את יודעת מה זה לחיות בפחד שאם הילד לא יחזור בשלום הביתה? לפחד שהוא יהיה שבוי אצל האויב? זה לא קל, ושלא לדבר על יום הזכרון לחיילי צהל, לשמוע את הסיפורים על החיילים שנתנו הכל בשבילנו ובשביל ההורים שלהם, שמתו או נפצעו, יודעת איך זה? עם כל הכבוד, ילדים ומשפחות חפים מפשע שהם יהודים מתים ונרצחים כל הזמן בגלל הערבים, זה הצבא של החאמס שדוגל בלהתפוצץ מול הרבה אנשים חפים מפשע עם פצצה, הרבה לא חזרו משם וחלק כן חזרו אולי בקושי, הפיגוע באיתמר? והודו? אז סליחה אבל אם הייתי בצהל הייתי נעלבת מזה שאמרת שאנו הורגים חפים מפשע ובעוד שאנו מסכנים את חיינו כל הזמן בשבילך שאת תוכלי לשבת לך בבית בנחת ועוד את אומרת את זה, מציעה לחשוב רגע לקרוא על הסיפורים של החיילים שלנו ולשמוע את השירים של צהל. אני אמנם לא בצהל אבל אם הייתי זה היה פוגע בי מאוד. את אפילו לא יודעת מה חיילי צהל עוברים כל יום כדי לשמור עלינו, אצלם זה לא ממש גן עדן בצבא, זאת עבודת פרך קשה, אימונים כל בוקר ואוכל שצריך לאכול כי אם לא תאכל אז לא יהיה לך כוח וכל זה.
שואל השאלה:
אתם פשוט גזענים לאומנים, אתם חושבים רק על העם "המושלם" שלכם ולא עוצרים לרגע ומסתכלים על האחרים, תאמינו לי הם סובלים הרבה יותר מאיתנו בכל דבר, הם חיים במיץ של הזבל בלי שום דבר לאכול או לשתות, הם צריכים לחיות בפחד שמא יזרקו על הבית שלהם פצצה, אנשים שם נהרגים על ימין ועל שמאל ולאף אחד לא אכפת! ולי כן אכפת, אם לא היה השלטון המדיני הזה, ואם היינו נותנים גם לפלסטינים לחיות טוב כמונו, ואני מדברת על הקמת מדינה דו לאומית לשני עמים ושמתנחלים יסתייגו מהשטחים ויתנו לפלסטינים סוף סוף את האדמה שלהם- אז אולי לא הייתי שונאת את ישראל כל כך.

אין לי כוח עכשיו להתדיין איתכם, זה גם ככה חסר סיכוי להסביר אידאולוגיות שונות לאנשים טיפשים כמוכם.
להת'
אנונימית
כן בטח ואת אפילו לא יודעת על הסבל שמשפחות שכולות שעוברות בכל יום ויום שאומרים להם שילדים שלהם או קרובים שלהם מתו או נהרגו, ואנו לא טיפשים, לצערך זאת את, את לא יודעת מה עברו החיילים שלנו בצבא וכמה הם מסכנים את עצמם, מציעה לך לשמוע את הבלדה לחובש וגבעת התחמושת כדי להבין. ואיפה אנו נהיה? באירופיה? אנטישמיות, אם ניתן להם אז לנו לא יהיה איפה לגור, ואגב כבר נתנו להם יותר מדי, גוש קטיף כאילו? נתנו להם את גוש קטיף והם עוד רוצים יותר מזה, שלא לדבר על יהודים המסכנים שנאלצנו לעזוב את הבית שלהם בגלל זה, והסבל שהיה להם, וכל הדברים שהיו להם בגוש קטיף, הבתים והבית הכנסת, וכל זה נהרסו, גם נתנו להם יותר מדי ומה קרה בשנה הקדומת? פיגועים ופצצות. גלעד שליט. מה יוצא לנו מזה? כלום, בסוף לנו לא יהיה איפה להיות אם ניתן להם את הכל!
את מושפעת, ואת מסכנה
לא הם, הם לפחות נאמנים לעם שלהם, את בוגדת
הם גאים בזהות שלהם, הם ימותו בשביל העם שלהם ובשביל האל שלהם,
הם לפחות.. משהו. את כלום, תתביישי בזהות שלך, תבגדי, תשקרי לעצמך, תהיי עיוורת,
אבל לא תצליחי לברוח מזה אף פעם.
אולי אם חס וחלילה אהוב שלך ישלם מחיר בגלל האנשים המסכנים שלך והתמיכה שלך בהם, אולי אז תביני.

המשפחות השכולות שלנו זה כלום, נכון?:/ תתביישי לך

אנונימי
אנשים טיפשים? להיות טיפש זה להאמין במשהו לפני שאתה בכלל מבין שהוא נכון.
את מדברת על הערבים הרגילים והחפים מפשע, אני לא מדברת עליהם!
את פשוט מדברת על האנשים שצה"ל פוגע להם, ואני מבהירה שהאנשים שהיחידים שצהל פוגע בהם הם האנשים שפוגעים בנו. על זה מדובר.
והחמאס? הסיבה היחידה שהם חיים במיץ של הזבל זה פשוט בגלל העובדה שאין להם חיים. אין להם מה להציע לעולם, אין להם מה להציע לתרבות, הדבר היחיד שהם מתעסקים בו זה איך למרר לנו את החיים. חיים כאלה באמת לא הייתי מאחלת למישהו.
ובקשר לערבים הרגילים והחפים מפשע, נכון זה לא נחמד, אבל צה"ל גם לא פוגע בהם. ואם הוא מתכוון לתקוף אז הוא נוקט באמצעי זהירות גדולים מאוד. לא חסרים מקומות בארץ ובעולם כולו שחיים בעוני. ומה מה האנשים בארץ שלו לא חיים בפחד שיפול טיל? שתיפול פצצה? שכל דקה הם צריכים לרוץ למקלטים?! כאילו מה אני לא מבינה את האטימות. את לא באמת מצפה שנשב פה בחיבוק ידיים ונחכה שיחריבו את המדינה. תעשי טובה.
ועוד דבר קטן. לשנוא את החמאס זה לא להיות גזען. זה להיות ריאלי ולהיות נאמן לשורשים שלך, לעם שלך. ואת? עושה רושם שאפילו לעצמך את לא נאמנה. את כל כך מעודדת אנשים שהיו מחפשים בכל דרך להרוג אותך ואת כל המקורבים אלייך, ואני מציינת רק את זה כי אולי זה הדבר היחיד שיעניין אותך, הרי את ישראל את במילא שונאת.
לשנוא את כל הערבים כולל כולם זו גזענות - ובזה לא מדובר פה כמו שהבהרתי בהתחלה.
אנונימי
את זו שלא מבינה קודם כל זה לא השטח שלהם! ויושבי הדרום מה איתם גם הם חיים בפחד שיזרקו עליהם רקטות! זה לא קשור לגזענות זה קשור לזה שהם רוצים להרוג אותנו מה את לא קולטת למה לי לעזור למי שבסוף יהרוג אותי?
ואת יודעת מה על גופתי המתה אנחנו נחזיר להם שטחים ונחזור לגבולות 67!-!-!-!-!-!
את יודעת מה? גם אם לא שיכנעו אותך ההסברים המאוד הגיוניים של העונים, תיכנסי לגוגל או ליוטיוב אני בטוח שיש שם כמה סרטונים של המחבלים ה"ידידותיים" האהובים עליך שמצהירים שכל יהודי שחי הוא יהודי מלוכלך ויש לשים קץ לכל! היהודים החל מהילדים, הנשים, הימניים, השמאלניים, העשירים, העניים, תושבי תל אביב או מטולה. ואגב, אם זה לא משכנע אותך תנסי להיכנס לעזה או לרמאללה וכל השכנועים בעולם שאת בעדם ואת אוהבת אותם עדיין לא יגרמו להם לחוס עליך וכנראה שגורלך יהיו כמו האזרחים בסוריה שאגב נהרגים על ידי מנהיגם ואני בטוח שיגיע עוד כמה זמן שהערבים יאשימו את ישראל בהרג הזה, איכשהו ימציאו סיבה אני בטוח בזה.
רוקיסט מומחה סטיפס
יודעת מה, זה עצוב, אבל אנשים כמוך בלתי אפשרי לשכנע
עד שחס וחלילה, יבוא יום שאחד מהאנשים הקרובים לך ישלם מחיר כמו שאמרו כאן, אולי משהו יתפתח במוח, אולי. רק אולי
שמאלנים - זה כמו כת. והתרופה לזה כנראה צריכה להיות מאוד קשה..
עייפתי , ביי
שואל השאלה:
אואה אני בסה"כ רוצה שלום ושלא יחיו בצד השני של הגדה בחיים של סבל ופחד.
כל הדברים וכל הסכסוכים התחילו בגלל הצד הישראלי והיהודי, הם היו פה עוד לפנינו ואנחנו דחקנו אותם לפינה, בנינו פה מדינה מודרנית עם רפואה מתפתחת וכלכלה טובה והם? הם חיים של בזבל בגללנו! אני עצובה שיש אנשים כמוכם לאומנים שחושבים שרק הלאום שלהם הוא השולט.
לא אמרתי שלא אכפת לי מהמשפחות השכולות, אבל לדעתי אם לא היה לנו צבא ומדיניות כזו, רוב הסיכויים שהם בכלל לא היו מתים.
אתם הרי יודעים שהפתרון היחידי הוא לסגת מגבולות 67, להחזזיר להם שטחים ששייכים להם, לחיות פה במדינה דו לאומית ולתת להם לחיות פה כמו שאנחנו חיים פה וכמו שמגיע להם, חיים טובים במדינה מפותחת.
אנונימית
אוח, הדעות שלך מאוד מכעיסות אותי. את לא מבינה ולו דבר אחד. מה את יודעת בכלל על החיים שלהם שם? הם פי כמה על החיים של ערבים בכל מדינה מוסלמית אחרת, כמו באיראן תימן לוב או סודן (ובכל מדינה שהאיסלאם שולט בה), שבה הומוסקסואלים מוצאים להורג על בסיס יומי מבלי שאף אחד יגיד משהו, אין בנות בפרלמנטים ובעמדות בכירות ובתימן מכריחים בנות 12-14 להינשא, בחייאת רבאק. אין שום דבר כזה בגדה. וחוץ מזה, לפני המנדט הבריטי החלק שנקרא "פלסטין" היום היה בכיבוש של סוריה. הם התלוננו אז? ברור שלא. למה? כי מה שמפריע להם זה אנחנו, היהודונים הציונים הנוראים. זו רק דרך אחת שלהם להתקדם לכיוון הפיתרון, השמדת המדינה היהודית עד היסוד.
בשביל הכיף של שנינו, אני יתן לך השוואה קטנה בין תוצאות של מלחמות ישראל.
נתחיל ממלחמת יום העצמאות! איזה כיף היה אז, הא? אחרי שסיימו להשמיד יותר מ*6,000,000* יהודים, האו"ם (אחרי אין ספור מאמצים פוליטים כאלו ואחרים של התנועה הציונית ותנועות יהודיות אחרות) סוף סוף קיבלנו ברוב, גם, מנדט על ארץ ישראל! מדינה! רק מה שהאו"ם לא טרח לעזור לנו בו, זה נגד העשר (כן, *עשר*) צבאות ערב שניסו להשמיד אותנו באותו היום שבה הכרזנו על מדינת ישראל (לאחר צ'רטר, כמו שהרצל רצה, רוב באו"ם). שתקבלי קצת יותר מושג, היישוב הישראלי הממש לא מפותח אז היה צריך להילחם נגד *תנסי לעצור רגע ולחשוב על המשמעות של זה* הצבאות של: סוריה, מצרים, ירדן, לבנון, עיראק, ערב הסעודית, 3 צבאות גרילה מאורגנית של ארגוני טרור שונים וארגון האחים המוסלמים. בצד שלנו נהרגו 4000 חיילים (שעד לפני רגע היינו נערים וגברים רגילים, כמוני וכמוך) ו2400 אזרחים. בצד השני רק חיילים. וניצחנו! קטע, הא? ממש מבאס להם. איזה באסה. זה ממש לא היה אמור לקרות.: (
במלחמת ששת הימים, שהיא באמת הייתה אגדית, שוב עשו עלינו אמבוש קטן וחמוד כזה. כמה קטן וחמוד? ישראל (שבקושי חגגה 20) VS סוריה מצרים וירדן! ייאי! ואליהם כמובן, הצטרף סיוע מאמ... לא יותר מידי מדינות מהאזור, אבל... מעיראק, ערב הסעודית, מרוקו, אלג'ירה, לוב, תוניסיה, סודן ואש"ף. כן, אש"ף AS IN "הארגון לשחרור פלסטין". מבינה כבר מה "שחרור פלסטין" אומר? רמז;מוות שלנו. אבל ניצחנו! פאק, איזה תסכול. מי חשב? הרי כל מדינה באזור התארגנה נגדנו! למה לעזאזל שרדנו, לעזאזל איתנו. למה אנחנו לא מוותרים? תראי כמה התאגדו להרגו אותנו. אוח.
נריץ קצת קדימה, למלחמה הכי נוראית שידענו, מלחמת יום כיפור. לא מזמן "חגגנו" לה 40 שנה.
מה היה קורה אם היינו תוקפים בראמדן? וואו מה היה קורה. גינוי עולמי, חרמים, הפגנות, מה לא. הכובש הציוני (אנחנו משוואים בדרך כלל לזאב!^^) הנורא. אבל לתקוף ביום כיפור? WHO GIVES A SHIT. באמת, זה לא הפריע לצבאות מצרים וסוריה (שמת לב אגב, שכל אחד מהמדינות האלו גדולות פי כמה וכמה מהשטח הפיצי של ישראל?) שקיבלו גם סיוע מעיראק ירדן לוב מרוקו כווית (זו מדינה) וסודאן? למי אכפת שזה פאקינג יום כיפור, אחד הימים הכי חשובים בדת היהודים. לאף אחד לא אכפת. אבל שרדנו. אם הייתי אחת מהמדינות המוסלמיות האלו לא הייתי יודע איפה לתקוע את עצמי. למה אנחנו שורדים?!?!?!
אני רוצה להריץ קצת קדימה, ברשותך, לאחד התזכורות הכי נוראיות שלנו לזה שאנחנו בסיכום קיומי תמידי;האיתנאפדות.
אני אתמקד בשנייה. זה היה ב2002. לא האינתפאדה השנייה, שהתחילה שנתיים לפני, מה שהיה ב2002 היה השיחת טלפון שאמא שלי קיבלה שאומר שאבא שלנו הובהל לבית חולים במצב אנוש, אחרי שנורה 3 פעמים בחזה. למה? מה למה! הייתה להם סיבה בכל מלחמה אחרת? יש להם מטרה אחרת חוץ מלהרוג אותנו? אני לא חושב. אני יתום מאב מאז גיל 3. קשה לי לזכור יותר מהתמונות, כי הוא לא היה בבית כמעט בגלל העבודה שלו (בסי-פי-אם, חברה מקסימה לניהול שטחים ביהודה ושומרון (שהם בדיוק כמו כל חברה רגילה! יהודה ושומרן היא שלנו. יש אין ספור ממצאים אריכאולוגים להתיישבויות יהודיות בעבר במקומות האלו, אז בבקשה אל תחשבי אחרת. בשנה הראשונה לאחר הרצח, הם הסיעו את אמא שלי לכל מקום וסייעו בכל דרך שיכלו (אנחנו עד היום מקבלים סלסלות לחג ומכתבים ומתנות מהם. לא כי הם חייבים, אלא כי הם רוצים)) אז אני לא זוכר יותר מידי ממנו. הבנים שלי, הנכדים שלו זאת אומרת, כבר לא יזכו לפגוש אותו בכלל.
ואני רק סיפור אחד! מתוך עשרות אלפים. מה קרה שכואב לך לרחם גם עלינו? אולי אם זה היה קורה לאחד ההורים שלך (חס ושלום אלוהים ישמור, חלילה, כמובן).
אז בקיצור על האינתפיאדה, הם עשו הכול בשביל להרוג אותנו. לפוצץ אוטובוסים, ברים, נשים בהריון וילדים מתו כאחד;והם הרגישו תחושת סיפוק עצומה. הדבר היחיד שהוריד את מניין הרוגי הטרור הייתה עבודה צבאית נוקשה ומתמשכת, ביחד עם החומה שהוקמה. כן, היא מצילה חיי אדם, אל תחשבי אחרת.
השיעור במולדת שעשיתי בצד, הרג זה דבר נורא. אין דבר יותר נורא בעולם הזה מהרג לדעתי.
אני וכל חייל בצה"ל שמחים על כל מטוס או טנק אויב שנהרס, אבל אף אחד אף פעם לא שמח על זה שנהרג בתוכו אדם. כולנו אותם אנשים. המחבלים והטרוריסטים והמחבלים המתאבדים (כפי שנקרא "שהיד", אנשים שאמא (!) שלהם שולחת להתפוצץ ולהרוג אנשים רק כי הם נולדו יהודים, והם נחשבים ***גיבורים***) הם לא בני אדם, כמובן.
את לא יודעת כלום על ההיסטוריה שלנו, על מה שהעם הזה עבר, ועל מה שהפלסטינאים ה"מסכנים" עוברים. המצב שלהם הרבה יותר טוב משל ערבי בכל מדינה מוסלמית אחרת, וזה ידוע.
אני מבקש שתנסי לפתוח את הלב שלך ולהוציא ממנו את כל השנאה.
היא לא נכונה, היא לא מוצדקת, היא פוגעת, והיא תרעיל אותך עד הסוף אם לא תוציאי אותה לפני שזה יהיה בשבילך מאוחר מידי.
אני אשמח לדבר איתך בפרטי ולהסביר לך יותר על המצב בשני הצדדים, ולשתף אותך במה שאני יודע. יש שני צדדים למטבע, אולי הגיע הזמן שתחשבי על הזמן שלנו ולא תאמיני לכל השקרים.
אני מצרף סרטונים עם מידע שיכולים לגרום לך להבין כמה דברים יותר ממני, בבקשה תראי אותם. את צריכה להכיר תמיד את שני הצדדים של המטבע, לא? אחרת אין לך זכות לטבוע את הדעה שלך.
ואת שוכחת שהתנאי שלהם לשלום הוא מחיר מאוד כבד.
להם יש המון מדינות. יש להם את ירדן, את סוריה, את לבנון, את מצריים... לא חסר.
וישראל זו האדמה היחידה שבה את יכולה להיות, וזו גם האדמה שמוקפת בכל האוייבים.
אז ברור שנתגונן ככה.
חוץ מזה, שאת לוקחת מה שמספרים לך חברייך/מקורבייך השמאלנים, אנא עארף.
פעם הם חיו פה, באנו, העפנו אותם ובנינו לנו חיים.
נסי לברר ולהבין את התמונה המלאה לכל דבר, לכל מציאות. אל תאכלי את כל הסיפורים שמספרים לך ותגידי תודה. תהיי קצת בררנית לפעמים.
ועוד דבר, הם חיים פה מדהים לעומת כל שאר המדינות שלהם. כשהייתה הצעה שתהיה מדינה חדשה בשבילם והציעו להם לעבור, הם לא הסכימו! הם יודעים שפה הם מוגנים והם בטוחים וחיים בשלום והם לא הסכימו לעבור. הם לא יודו, הם לא יגידו את זה כי זה מסכן אותם בפני שאר האוכלוסייה שם- אבל עמוק בתוכם הם יודעים שפה זה החיים הטובים ביותר שהם יוכלו לקבל.
אנונימי
לא שייכים להם שום שטחים! אנחנו יושבים בחלקת האדמה הקטנה שלנו, שה׳ העניק לנו, אין לנו מקום אחר! להם יש כל כך הרבה מדינות מסביב. הם פשוט נפלטו משם ופלשו לפה והיסטוריה שלמה נבנתה על השקרים שלהם.
תפסיקי! את משוגעת
אנונימיתתתתתתתתתתתתת
אבל ישראל היא שלנו ואין לנו איפה להיות, הרי שניסנו להיות בארצות של אחרים קורה אסון ואנחנו נרדפים על ידם תמיד, אז פה זאת הארץ שלנו, כי איפה נהיה כבר? רוב אירופיה אנטישימת ויש מחבלים ושונאי ישראל ברוב המקומות, בכל ארץ שהיינו בה דחפו אותנו לפינה, לא אותם, חוץ מזה אם לא יהיה לנו צבא אז איך נגן על עצמנו מפני האיובים שלנו? איך? שלום לא יבוא אם ניתן להם את הכל, כבר נתנו להם את גוש קטיף ותראי מה קרה, גם אם ניתן להם את הכל, אנו שוב נצטרך לחפש ארץ אחרת ולחיות שוב מה עם שחיינו פעם.
שואל השאלה:
"להם יש המון מדינות. יש להם את ירדן, את סוריה, את לבנון, את מצריים... לא חסר."
וזה למה אמרתי שאתם טיפשים בדעותכם, אם הייתם קצת מבינים עניין הייתי יודעים שפלסטינים הם פליטים ואף מדינה לא רוצה אותם.

בדיוק כמו ישראל והסודנים.

ומה הקשר שזו הארץ שלנו? אם בהמלך ההיסטוריה לא היינו נלחמים על ישראל כמו בנלחמנו, כל הבעיות היו נפתרות, הבעיה היא המיקום שלנו וזה אשמתנו שתמיד נלחמנו עליה, גם אם זה אומר להרוס עם אחר ולהשתלט לו על הבית.
ובכל מקרה, עם מדינה דו לאומית אנחנו עדיין נחיה כאן בישראל אם זה כל כך חשוב לך, אל תדאגי.

אני הלכתי.
אנונימית
דרך אגב, רק שתדעי לערבים יש עוד כ-20 ארצות בהן הם יכולים להתגורר בהן, הם חלק מעם גדול שנמצא במזרח תיכון, אנחנו חלק מעם קטן שרצה מדינה קטנטנה והסכמנו למדינה ערבית שתקום איתנו - אבל הם סירבו! ותקפו אותנו, הם התחילו בסכסוך ואנחנו לא היינו תמימים והמשכנו אותו אבל עדיין העובדות מראות שאנחנו עושים הכול כדי להשיג שלום איתם, תקראי קצת היסטוריה ותביני זה הרבה לכתוב ובאינטרנט היום יש את כל המידע רק חפשי אותו. ואגב היינו פה קודם יש הוחות ארכיאולוגיות חותכות שעם קדום עם ישראל השתכן פה לפני שהם אפילו גילו והפיצו את האיסלאם אז קצת שכל יוביל אותך למקום הטוב איתנו.
רוקיסט מומחה סטיפס
אני מצטער, אבל כואב לך לקרוא את *כל* התגובות? או לפחות להתייחס לכולם?
איך את מצפה לנהל דיון אם את נתפלת לתגובות שקל לך להסתכל עליהם ולהגיד "אתה ואתה ואת הדוגמא למה שאני אומרת" בזמן שאת לא קוראת את כולם?
את בבקשה יכולה להגיב על מה שאמרתי?
בחייאת.
שואל השאלה:
אני אגיב מחר ממש אין לי כוח לקרוא את כל מה שרשמת.
רק רציתי לשאול שאלה ותראו לאן זה התפתח
ואומרים נטפלת
אנונימית
ואת מצפה שנתייחס אלייך ברצינות?..
"אין לי כוח לקרוא את כל מה שרשמת."?
אז בשביל בכלל יש לנו צד? דעות? דברים להגיד?
איך אפשר להתייחס למישהי שלא מתייחסת אלינו?
דיי, זה כבר מעצבן. אני מבין שחטפת לינץ' בגלל הדעות הלא פופולאריות שלך ובלה בלה, אבל אם שאלת שאלה זכותנו להביע את הדעה שלנו.
אין לך שום זכות להגיב ולטעון אם את לא הולכת לקרוא את מה שאנחנו אומרים, ולהתייחס ברצינות.
אני אמור פשוט לקבל את זה ש"אין לך כוח" לצד שלי? אני ילד למשפחה שכולה ואם את רוצה להתחיל לבלבל את המוח על דברים שאת לא מבינה בהם כלום, את תקראי את מה שאני אומר. נקודה.
טיפשות? כל כך הרבה כתבו לך כאן, ורק למשפט אחד הצלחת להגיב, שגם הוא רק חלק קטן מתוך כל מה שרשמתי. את מאוד אטומה, והכי גרוע שאת אומרת שהאחרים הם טיפשים.
לא. את גדלת בדעה הזו ואין שום דרך לשכנע אותך, והלוואי שיום אחד תביני שאת טועה ושגם את כאזרחית כאן חיה בסיכון בגלל האנשים האלה שאת כל כך מגוננת עליהם.*את* בסיכון. אם שאר האנשים התמימים שחיים בישראל כל כך לא מעניינים אותך. חבל שאת מעט הרגישות שלך את מקדישה לאויבים שלך.
אנונימי
שואל השאלה:
לא, אמרתי שאין לי כוח כרגע, אבל אני אגיב אל תדאג רק לא עכשיו, אם לא שמת לב השעה רבע לשתיים בלילה, אני רציתי ללכת לישון כבר לפני שעה.
אני מצטערת...
אנונימית
אין לך כוח פתאום? כי daystar סיכם את כל האמת בתגובה אחת, ולך אין כוח.
טיפשים בדעותינו? אפילו מה להגיב על דבריו אין לך. פתאטית
אנונימית
שואל השאלה:
זה בסדר נכון? אתה לא כועס?
אני הולכת לישון, אין טעם להמשיך את הדיון
אנונימית
באמת הגזמת הפעם, להרוס עם אחר? מה עם ילדי גוש קטיף ילדי הדרום והצפון שהיו צריכים לרדת למקלטים כל פעם שנשמעת אזעקה? וסליחה אבל היינו חייבים להגן על עצמנו והלחם, אחרת מה את מצפה שלא נעשה כלום ופשוט נהיה חסרי אונים? לכי תלמדי על צבא הגנה לישראל וכל זה, תשמעי את השירים של צהל וקראי סיפורים של משפחות שכולות ותראי את המצב הכללי שלנו, באמת, ואני עם דיסאטר, באמת, אפשר להבין את הכאב של מי שגדל למשפחה שכולה, תדעי לך שזה לא קל לשמוע שאחים שלך או אבא שהיה בצבא נהרג או נורה חס ושלום, זה קשה וכואב, ולי יש עוד בני דודים בצבא, ואני יודעת עוד על צהל וכל זה, כן, אני בעד צהל תמיד, שמעתי את כל סיפורים של משפחות שכולות מאמהות שאיבדו את ילדיהן בצבא או הורים שמתו להם הילדים בפיצוץ או פיגוע, כל הסיפורים הכי עצובים, על ילדים ונערים שלא חזרו הביתה, חברים וחברות, אחים ואחיות, אבות, נפגעי פעילות האיבה, פצועי צהל, כל השירים של צהל שמעתי ועוד ביום הזכרון, שהיו בטלויזה מלא סיפורים של זה, תקראי את הספר חית החושך, ושמעי את השיר הבלדה לחובש, שמעתי את השיר וזה ממש עצוב, המילים ממש עצובות, מספר על חייל שנפצע ומת תוך כדי קרב והחבר שלו מנסה לעזור לו, ועוד קורא לחובש והחייל פשוט אומר לו לעזוב אותו וכל זה, גם גבעת התחמושת היה שיר ממש עצוב ועוד כאלה, אני יודעת שצהל ממש מוסרי.
נו תרגעו לוקח לה זמן להכין תגובה נגדית, לא קל להמציא סיפורים, לא קל
מחכה בקוצר רוח לאגדה שתספרי, אם בכלל תועילי בטובך להגיב
אנונימי
אני רק רוצה שתראי את הצד השני. את הצד שלנו.
אין לך על מה להצטער, אני רק מקווה שתעמדי במילה שלך ותתייחסי ברצינות למה שאמרנו. למה שכולנו אמרנו, אף אחד פה לא ניסה להקטין או לעצבן אותך. זה הדעות שלנו, זו ההשקפה (שאולי מושפעת מדברים שאת לא נחשפת אליהם) שלנו.
תנסי לזכור שיש לך כרית מתחת לראש ומיטה לשים עליה את הגוף שלך בזכות צה"ל. ככה זה. וגם לפסלטינאים יש. אני לא התכוונתי לכעוס, אבל את חייבת להתייחס אלינו ברצינות. את חייבת להתייחס לצד שלנו, ולעובדות שעומדות מאחורינו ברצינות.
אני מקווה שלא הרתענו אותך יותר מידי.
לילה טוב.
שואל השאלה:
יופי עכשיו אתם עושים לי רגשות אשם.
אני אקרא עכשיו הכל ואגיב אוקיי?
אוף
אוח העיניים שלי שורפות
אנונימית
ועכשיו ראיתי שהגבת "זה בסדר נכון? אתה לא כועס?"; את יכולה גם לדבר איתי בפרטי אם את רוצה (אני לא אחשוף את השם משתמש שלך אם את חוששת מזה) אבל אני לא רוצה לקבל יחס מיוחד כי אני ממשפחה שכולה. אני רק חוויתי על בשרי את מה שכל אחד מאיתנו (וגם את) יכול לחוות בכל רגע. בגלל זה, אני לא מאחל לך ולאף אחד (גם לא שם כמובן) כאב כזה אף פעם.
ברור שאין לי על מה לכעוס, לילה וכולנו עייפים, אבל בבקשה;תקראי את התגובות שלנו. תתייחסי אלינו. יש טיעונים מוצדקים לכל צד, גם לשלך, אבל את צריכה להבין ולדעת את המצב יותר טוב.
אל תרגישי רע או אשמה, רק תיקחי את הזמן באמת לנסות להבין אותנו ולא לבטל אותנו ישר. לילה טוב שוב.
את עצבנת אותנו ואמרת אוף חח יופי לילה טוב
יועיל לכולנו אם תלכי לישון. את רוצה לשלוח לי הודעה לפני שתתחילי להכריח את עצמך להישאר ערה? אני לא רוצה שתרגישי אשמה.
זה לא משנה אם זה יהיה מחר או בעוד שבוע, העיקר שבאמת תנסי להבין אותנו ואת הצד שלנו. את הצד שלך, זאת אומרת. גם אני עייף וגם לי שורפות העיניים, זה טבעי, אל תרגישי רגשות אשם.
אני לא כועס, אבל הדעות שלך מכעיסות. בעיקר בגלל התחושה שאין להם בסיס אמיתי מידי, אבל אולי אנחנו רק מרגישים ככה.
בכל מצב, תלכי לישון. את עייפה, זה היה ויכוח סוער, תלכי לישון. תתייחסי לדברים ברצינות שמגיעה להם (הרי החיים שלנו בסופו של דבר על הכף) שתוכלי ושתהיי מוכנה.
אני לא כועס, אין לי על מה. אל תרגישי רע או רגשות אשם, זה לא יתרום לאף אחד.
תנסי ללכת לישון עם חיוך, אני תמיד חושב שזה מועיל.
רק... תעמדי במילה שלך. תקראי את התגובות שתוכלי.
את תמיד יכולה לשלוח לי הודעה אם את רוצה.
בפעם האחרונה אני מקווה, לילה טוב!
לא התכווננו לעשות רגשי אשמה אבל תביני שחיילנו נותנים הכל בשביל שאת תוכלי לחיות, תחת קורת גג, אם לא, אז מי יודע מה היה קורה לנו, אני אתן לך לשמוע שיר של צהל ונסי לשמוע אותו עד הסוף. תקשיבי לשירים ותביני.
לכי תגורי ברצועת עזה ותשגרי טילים על ישראל ינעאל אבוק.. ואז הצבא יחסל אותך מהאוויר
מסתבר שלא כל כך קשה לקבל פטור וזה לא באמת יזיק לך בעתיד, בכל אופן אני לא אפרט כאן כיצד מקבלים פטור אבל יצרף קישור של עמותה שעוסקת בכך
אנונימי
הנה עוד עוכרת ישראל שבכלל לא יודעת מה זה שמאל.
וצה"ל בכלל לא הורג אף אחד. ובמיוחד לא חפים מפשע, אל תגזימי, את בכלל יהודיה? אין לך כבוד לכל האזרחים שנרצחו במלחמה ובפיגועים רק בגלל אותם פלסטינים? ועוד מה? המדינה משחררת אותם. שהפלסטינים והערבים האלה, זורקים אבנים על חיילים, החיילים לא עושים כלום. שאצלנו יש הסלמות בדרום, אולי פעם ב.. צה"ל מגיב. בלי אותם חיילים את היית מתה. האמת שאותם ערבים שרצחו יהודים היו לא מהססים לרצוח אותך למרות מה שאת אומרת.
ומי מתחיל מלחמה? אנחנו סתם ככה? לא! הם הולכים עם הראש בקיר. מנסים לרצוח לנו אנשים חפים מפשע, ועוד מצפים לכבוש את ת"א. הם זורקים אלינו טילים, והם עושים אצלנו פיגועים, ואנחנו רוצחים? את בכלל שומעת את עצמך? וזה שיש להם שמה עוני זה לא בעיה שלנו לכי תתלונני לחמאס והשלטון שלהם שהם עוד מהללים אותו, הם בכלל לא אנשים מסכנים או מנסים לצאת ככה כדי ירחמו עליהם אבל בת'כלס הם לא מסכנים בכלל. הם סתם אנשים פאתטים. והנה עובדה, לנו יש כאן מדינה לא להם. והם בכלל לא חיים בפחד הם רוצים למות. אצלהם מוות משהו עילאי, אצלהם אם מישהו רוצח יהודי הוא גיבור, ואם הוא מת בזמן שרצח יהודי אז הוא יתברך בגן עדן- ואני רצינית זה המוטו שלהם " אנחנו מאמינים במוות כמו שהיהודים מאמינים בקדושת החיים" את בן אדם טיפש. לא אנחנו. עוכרת ישראל. הייתי מתביישת בך אם היית הבת שלי, בפרינציפ הייתי זורקת אותך לפנימייה צבאית. שתלמדי ערכים וכבוד. שתלמדי מה זה נאמנות לעם שלך ולתרבות שלך ולא לערוק לאויבים שלא משנה מה תעשי יעדיפו לראות אותך תלויה על חבל. אני מכירה הרבה משפחות שכולות. יש לי שכנה שאח שלה נפל במערכות ישראל, יש לי ילד בשכבה שאח שלו נפל במערכות ישראל, הייתה תלמידה שלמדה בבית ספר שלי שנהרגה מהפיגוע בדולפנריום.. ועוד. הם לא מסכנים? כל המשפחות השכולות? משפחת פוגל? את מכירה אותם? אלן שרצחו אותם *בזמן שישנו ועוד גם ילדה בת**3 חודשים** *
הם לא חיים בזבל בגללנו הם חיים בזבל בגללם, אנשים מביאים על עצמם את גורלם. הם אנשים זבל אז מגיע להם זבל. עוכרי ישראל. רוצחי ישראל. תתביישי לך חוצפנית! אם כבר, תראי מה קורה בסוריה! הם חיים בזבל. הפלסטינים בעזה? לא נגיד גן עדן אבל הם בכלל לא מתלוננים או אכפת להם. ואל תדאגי להם הם יודעים לעשות את זה מצוין. תדאגי לאחים שלך שנצרחים כל יום רק בגלל שהם יהודים! רק בגלל שאנחנו חזרנו למולדת שלנו! להם תדאגי! לאחים שלך! יש לך דם יהודי לכל דבר! הרי אנחנו צאצאים של שבט יהודיה ובנימין שעליהם הייתה מלכות בית דויד לפני ואחרי פילוג ממלכת ישראל לישראל ויהודה. תתביישי לך! ה' מסתכל עליך ובוכה! אגב למדינה הזאת בחיים לא קראו פלסטין, קראו לה פלשתינה, והיא נתנה על ע"י הקיסר הרומי בתקופה שלארץ קראו יהודה. הרומאים היו ששלטו פה לפני הע'ותמנים והם רצו לנתק על קשר של היהדות לציון ולכן שינו את השם של יהודה לפלשתינה, ואת ירושלים לאליה קפיטולינה והם לא נתנו ליהודים להיכנס בכלל לירושלים, עשו גזרות שמד על היהודים והגלו יהודים. אם כבר, אם מדברים על מסכנים, אנחנו עם יותר מסכן מהם. יש לנו היסטוריה ממש טראגית שבה רדפו ורודפים אחרינו לחינם. וגם לא חסר להם מדינות, 22 יש להם, אבל יש מדינות שאפילו האחים שלהם לא מעוניינים בהם, ראית לאיזה מצב הגיעו הפלסטינים? אפילו האחים שלהם רואים אותם כזרים. אבסורד לא?
מה את משווה בין סודנים לבין ערבים? סודנים הם לא יהודים אין להם רשות להיות פה בכלל.
ה 22 מדינות שאנחנו מדברים עליהם זה אותו עם! זה כמו שלעם היהודי היה 22 מדינות.
מדינות ערב הם אותו עם.
ואת חושבת שלא הציעו מההתחלה מדינה ליהודים וערבים? הם לא רצו ויצאו למלחמה, וכמו שאמרתי אנשים מביאים עליהם את גורלם, ויצא שאין להם מדינה ולנו יותר גדולה, זה מוכיח עד כמה ה' מעוניין שאנחנו נהיה פה ולא הם.
אנונימית
אם את שונאת את ישראל מה את עושה פה?
אם את תמשיכי לגור בישראל עד שתקבלי צו ראשון אז כן, אם תעברי לגור במדינה אחרת עד אז אז לא.
את יותר ממוזמנת לעוף מפה
אנונימי
יש סיכוי שישחררו אותך אם תבקשי, מקסימום נישואים פיקטיביים, הצהרת דתיות
אגב, תהיי נאמנה לעצמך, את לא צריכה להתבייש במי שאת וגם אני שמאלנית "עוכרת ישראל":)
ובקשר לשחרור מצהל, אני לא מדברת סתם, בנדוד שלי הוא שמאלן אנרכיסט, הוא היה כמה חודשים בצהל ואז אמר שהוא לא מאמין בזה ועשה קצת בעיות ושחררו אותו
שואל השאלה:
את לא חייבת אפשר לבקש פטור בגלל שאת שמאלנית זה לפחות מה שאני יודע
אנונימי
לפעמים אני באמת לא מבינה את העמדה שלכם (שמאלנים), איך אפשר להיות נגד העם שלך והלאום שלך? ואני לא מדברת על דת כי אני בעצמי אתאיסטית אבל לפחות תתני את הכבוד המינימלי לעם שלך. צה"ל הוא צבא הומני, כדאי שתכניסי את זה לראש שלך. הוא לא פוגע באנשים סתם ככה כי משעמם לו בחיים, הוא מנסה להגן עלינו, אם לא היה אותו כבר מזמן היינו בקבר (כולל את).
אני מקווה שלפחות הבנת והשכלת מהאנשים שהגיבו לך קודם לכן.
בולשיט, צהל פוגע באנשים שלא עשו כלום
זאת זכות להיות במדינת ישראל, וזה מובן מאליו לשרת את המדינה שלנו.
תוכיחי, אני מבקשת לפחות 4 הוכחות, אמיתיות!
Daystar ממש אהבתי את התגובות שלך ואני משתתפת בצערך, מסכן.. איך זה קרה? מה הוא היה חייל?
:)