7 תשובות
ג'ונו. שמעתי עליו אבל לא ראיתי
ג'ונו
ג'ונו - נערה תיכוניסטית שנכנסת להיריון, סרט ממש יפה.
זה לא ממש סרט זה יותר סידרה, וזה בmtv קוראים לה "תיכון בהריון"
יש שתיים,
אבל זה לא סרטים,
לאחד מהם קוראים- תיכון בהריון (באמטיוי) כמו שהתגובה הראשונה אמרה,
ולשני- בגרות באימהות... שזה בעצם תיכון בהריון אבל יותר מרחיבים על החיים שלהם.
יש את הסרט פרשס...

"העלילה מתרחשת בשנת 1987. קלריס פרשס ג'ונס (גבורי סידיבי) היא נערה שחורה בת 16, כבדת משקל, אנאלפביתית, שגרה בהארלם עם אמה הלא-מתפקדת (מוניק). פרשס בהריון שני מאביה, קארל, וסובלת מהתעללות ארוכת טווח, פיזית, מנטלית, ומינית מצד אמה המובטלת. המשפחה מטופלת על ידי לשכת הרווחה וחיה מקצבה. בתה הבכורה, "מונגו" (קיצור ל"מונגולואיד"), סובלת מתסמונת דאון וסבתה מטפלת בה.
פרשס מוצאת מפלט מקיומה הטראומתי בעולם הדמיון והפנטזיה - בזמן שאביה אונס אותה, היא מביטה בתקרה ורואה את עצמה ככוכבת-על בצילומים לוידאו קליפ, כשהיא מביטה במראה היא רואה בחורה לבנה, בלונדינית ויפהפייה.
לאחר שבבית הספר מתגלה הריונה השני, פרשס מושעית, אך המנהלת של חטיבת הביניים שבה היא לא לומדת מסדרת לה מקום בתוכנית לימודים מיוחדת לקבלת תעודת גמר. שם, בהשראת מורתה החדשה מיס בלו ריין (פאולה פאטון), היא לומדת קרוא וכתוב. אחרי הלידה פרשס בורחת עם בנה מבית אמה אל הרחוב המושלג, ובעזרת מיס ריין מוצאת מקום במעון לנשים מוכות.
בזמן שהיא במעון, אמה מוצאת אותה כדי לספר לה שאביה נפטר מאיידס. היא מגלה שגם היא נשאית של הווירוס, אך בנה לא. פרשס פוגשת את אמה לעימות אחרון במשרדה של פקידת הרווחה (מריה קארי), שם שאלותיה של הפקידה לאמה חושפות פרטים רבים על הטראומות שפרשס עברה (אביה החל לאנוס אותה מאז הייתה פעוטה). בסיום הסרט פרשס מנתקת קשר עם אמה כשהיא עדיין מכוונת לשיפור עצמי, ומתכננת להשלים את הלימודים למבחן לקבלת תעודת גמר."

סרט מרגש האמתת
אנונימיתתתת
יש סרט שנקרא "הריון משותף":)