16 תשובות
באמת, אמרו שאין עונה. איך יש עוד עונה אחר שהבת של כריס מורנה נפטרה היא אמרה שאין עוד עונה, אולי רק סרט. מה? אני כסאית, ובאמת אמרו שאין עונה אלא רק טלובנה לבנים
אני:')
מה עוד עונה, איך, מתי, מי כותב אותה, כולם ישתתפו?! וואו תני פרטים מאיפה הבאת את זה:>
אחרי שרומינה נפטרה כריס אמרה שאין עוד עונה והסרט אמור להגיע לארץ.. אז איך פתאום מצלמים אותה?
אומיגאד:)))))
שואל השאלה:
אבל היה כתבה בארגנטינה שכן.. אחרי שהשחקנים יסיימו את החוזה שלהם עם הסדרות הארגנטיניות האחרות אז יצלמו ויכול להיות שחסמין לא תשתתף בגלל הסכסוך שלה עם ההפקה וניקו סיילו וכל אלה שיחקו בעונה הראשונה יישתתפו.
אנונימי
אולי תהיה סדרה אחרת, טלובנלה לבנים מדע בדיוני עם גיבורי על. אוקי בואי נראה.. באמת, מה שוב? אל תבינו אותי לא נכון, אני אוהבת כמעט מלאכים, אבל באמת שזה הולך להיות מפתיע עם הדברים שם, על זה יתבוסס? על הבן של טיאגו ומר?
גם כריסטובל לוס הקטנה אללי וכולם?! וואו נו את עושה אותי מאושרת אל תאמרי סתם תני קישור לכתבה
שואל השאלה:
אל תאמיני למה שאני ישקר ובמיוחד בזה? חח
הייתה שאלה פה שלמשהיא יש דוד והוא בארגנטינה אז הוא הביא לה כתבה /אמר לה פרטים בכתבה ומה שאמרתי זה מה שיש פחות או יותר אולי פיספסתי עוד כמה שחקנים שמשתתפים אה וכמובן יש גם שחקנים חדשים.
אבל לפי ההיגיון מתחילים לצלם ב2014 עד שישדרו את זה בישראל כולל תרגום >< טוב העיקר שיש D:
אנונימי
אני לא יודעת מה לומר, אולי רק הסרט או שבאמת יש עוד, אני אוהבת כאסי אבל באמת שאני לא יודעת על תהיה העונה ה5, יכול להיות על הבן של טיאגו ומר, ושוב יהיו רעים בסיפור, עד שיהיה סוף טוב נתרגל לזה שאולי גם סיימון וולה יחזרו לעונה הזאת, כולם רוצים, אבל אני לא יודעת איך להתמודד עם העונה הבאה, היה לי קשה להתמודד עם העונה הקודמת (סיימון ומר גיי) עכשיו שוב
הלוואי שיהיה... הלוואי
שואל השאלה:
שנייה אני ינסה למצוא קישור לשאלה אשתדל למצוא בשבילכם ><
אנונימי
שואל השאלה:
תהנו חח
אנונימי
אוקי, יכול להיות שזה יקרה, אני לא יודעת מה לחשוב לי רגשות מעורבים. בטוח שיש עוד עונה? אולי זה לסרט, מי יודע? מצד ראשון אני שמחה שיש עוד עונה ומצד שני טוב קשה להתרגל לזה אחרי עונה 4. אגב השאלה ההיא הייתה מזמן והיו עוד כמוהו, אולי תהיה עוד עונה ותהיה מבוססת על הילד של טיאגו, שוב מתח ושוב יהיו רעים, אני בונה על זה, מצד ראשון אולי לא תהיה, לא יודעת, הכל מצדי יכול לקרות פתאום בשנה הזאת, אני הייתי רוצה לפגוש את טיאגו ואת כולם משם, הלוואי שאוכל לפגוש אותם יום אחד
אני כבר לא מסוגלת לראות פרקים חוזרים בלי לבכות מגעגוע,
יהיה קשה מאוד להתרגל.. אבל שווה את הכל
ואם לא תיהיה עונה, אז לפחות שיחזרו שוב לארץ למפגשי מעריצות שבאמת יהיה אפשר להיות איתם.. זה פשוט חלום
שואל השאלה:
חחח הילה תקשבי גם אני לא האמנתי כי אמרו שנגמר אין עוד אבל תחשבי על זה מלא מעריצים את הסידרה, עבר תקופה על מה שקרה לכריס מורנה, השחקנים שיש להם חוזה עם ההפקות האחרות עוד מעט נגמרים וגם בגלל זה מחכים לצלם ב2014, ניקו מלווינה סיילו הגיוני שישתתפו, הכתבה מארגנטינה (זה גם סיבה איכשהוא), חסמין באמת היה לה סכסוך עם ההפקה ושוקלים עם היא תשתתף.
בקיצור לפי ההיגיון נראלי שכן:|
אנונימי
טוב אוקי, נראה, אני יודעת שהעונה הזאת תהיה מלאה בהפתעות, אנשים להתכונן, אם תהיה עונה 5 אז על בטוח שיהיו בה הפתעות וכל זה. אני עכשיו במתח... בעצם לא בטוח שיש עוד עונה קשה לי להאמין לזה, או שכן..
שואל השאלה:
חחח גם אני! ועוד מביאים שחקנים חדשים נראה מה יהיה, וואי כמה התגעגעתי D:
אנונימי
או מיי גד איפה הכתבה שכתוב שיהיה עונה 5?!
אולי זה היה מזמן לפני שהבת שלה נפטרה וחשבו שיהיה?!
כי אם יהיה זה חלום!:)
לפחות מריאנה אספוסיטו באה לישראל בפסח הקרוב ^_^ חלום מתגשם