4 תשובות
תלוי אבל נראלי מקסימום 50 שקל לקילו
6 שקל במאפייה השכונתית בממוצע
תלוי
אני נגיד קניתי ברכבת עלה לי 18 ש"ח ועוד לא אחד כזה גדול
במאפייה בעיר שלי שזאת עיר יחסית יקרה עלה 9 ש"ח גם אחד יחסית קטן, די בטוח שאפילו יותר קטן מהרכבת
התחברות ל