9 תשובות
לא תולעים כמו אילה שהן הולכים על האדמה זה סוג של מחלה
אם בטעות נכנס בוץ לפה אז יש סיכוי שיהיו תולעים בצואה... אבל זה לא תמיד קורה
אנונימית
כשאוכלים אוכל מקולקל
הדבקה נובעת מכניסה של ביצת תולעת למערכת העיכול שלנו ( הביצים מקרוסקופיות ולא נראות בעין ), ננסה להדגים. נניח שילד בגן מסוים נושא תולעים וכרגע יצא מהשירותים בלי לשטוף ידיים וסגר את דלת השירותים אחריו ( מחונך לא?). הילד הבא להשתמש בשירותים יגע בידית שעליה יש ביצי תולעים אותן דאג להשאיר מבלי משים הילד הקודם. הילד השני במקרה גם קצת הכניס את היד לפה בדרך והופ – יש לנו זוכה בתולעת. כמובן שבבית זה יכול להתרחש בצורה דומה עבור שאר בני המשפחה וגו. יש לציין בנקודה זו שביצי תולעים עמידות כשבועיים על פני משטחים שונים כגון שולחנות, בגדים, מצעים וכו כך שדי פלא שאין לנו כל הזמן תולעים.
אגב דרך הדבקה זו מתרחשת ברוב זיהומי המעיים בין עם חיידקים פרזיטים או אחר ונקראת הדבקה פקו-אוראלית.
היי אורחת 2,
בדרך כלל, תולעים (לא אלו שנמצאות באדמה, קטנות הרבה יותר, אין מה לדאוג) נכנסות לגוף דרך אוכל מקולקל או כסיסת ציפורניים. יש הרבה תכשירים ותרופות נגד תופעה זו.
בהצלחה ושבת שלום:)
תולעים לא נכנסות לגוף. ביצים נכנסות לגוף דרך אוכל שאנחנו אוכלים או סתם מכניסים לפה. הביצים בוקעות בגוף והופ! מזל טוב.. יש תולעים!
שלום
תולעים יכולים להגיע מהרבה סיבות. שרותים - ללחוץ יד למי שהיה בשרותים ולא רחץ את הידים - שרותים לא נקיים - אוכל לא נקי - אם מרבים לאכול מחוץ לבית יש מאוד אפשרות של לקבל תולעים ועוד...
תולעים נמצאים בגוף.
איך חילקת לכולם פה פרחיפ אפ אפשר עד חמש?!