10 תשובות
אל תחשוב על זה!
תנסה לא לחשוב על זה! ואל תדאג שום דבר לא קרה או יקרה! רפואה שלמה!
תירגע.. אל תחשוב על זה.. צא עם חברים תעשה משהו תבלה, משהו שיעסיק אותך יגרום לך לשכוח מזה.. ולכל מקרה גם בסרטן בימינו אנחנו מצליחים להילחם!
-בהצלחה-
טוב שאתה בודק דברים שמטרידים אותך. אתה יכול לקחת רסקיו עד יום ראשון, אלה טיפות מפרחי בך שעוזרים מאוד במצבי לחץ.

תרגיש טוב
חח.. אחי גם אני שהייתי קטן הייתי פוחד מזה. פחדתי שאהיה לי סרטן באשכים אני משחק כדורגל והיה לשוער מנצסטר סרטן שם והוא הצליח לצאת מזה. ופחדתי שגם לי זה אהיה. אל תחשוב על זה ביכלל לא עלינו כמו שאומרים
ברור שאתה תחשוב על זה לא משנה מה. תנסה להיכנס לפורומים או עמותותו של חולי סרטן ותשאל אותם לגבי התסמינים שיש לך יכול להיות שהם ירגיעו את החשד שלך אבל יכול להיות שגם לא ואז תצתרך לחשוב גם על האפשרות הזאת ושתדע שכמה שיותר מוקדם יותר טוב ויש סוגי שרטן שב-90% ניתן לרפאות אותם. וחוץ מזה זה בכלל לא בטוח שיש לך יכול להיות שהתסמינים הם דומים אך הסיבה להם היא בכלל לא סרטן אולי סתם בעיה בריאותית אחרת שלא טיפלת בה. ואגב יש גידולים שהם לא ממאירים שהם שפיריים זאת אומרת שהגידול נמצא אך הוא לא מסוכן ולא יכול להתפשט (תחפש קצת הגדרה יותר מדוייקת אני לא כ"כ בקיאה בזה) לסבתא שלי היה את זה הורידו לה את זה בניתוח ממש פשוט בהרדמה מקומית וזה עובר כמו כלום. הכי חשוב זה שתיהי מודע לכל האפשרויות ולפתרונות שלהם כי היום יש המון פתרונות ותקווה לטוב... אני בטוחה שיהיה:)
היי, הכי חשוב לא לחשוב ולא לדבר מי זה. כי חבל סתם לחשוב רע. רפואה שלמה.
קודם כל תנסה להירגע.. דווקא הגורם הכי נפוץ ומה שגורם לסרטן להתפתח מהר זהו הלחץ.
תנשום עמוק ותנסה להירגע. תנסה להעסיק את עצמך עד שתגיע לרופא..
אם חס ושלום יש לך גוש או משהו כזה זה לא חייב להיות סרטני. ואין ממש 'תופעות לוואי' חותכות בנושא הזה. תופעות כאלה יכולות להיגרם מהרבה סיבות אחרות, וגם מהלחץ עצמו..
אם אתה עדיין דואג הייתי ממליצה לך לפנות לאבא שבשמיים שבכל מקרה הוא זה מביא כל מחלה והוא זה שמרפא אותה- 'רופא כל בשר ומפליא לעשות' (: ככה שתתפלל אליו שזה שום דבר, תקרא קצת תהילים אולי זה ישפר לך את המצברוח. מזמור ו' מסוגל לרפואה.
יש עוד סגולה לרפואה- ברכת אשר יצר אחרי השירותים, תחפש אותה בגוגל ותמצא.
בהצלחה (:
אומייגד על תחשוב אל זה אפילוו! זה מפחיד רצחח.. טוב תיראה, זה רפואה שלמה יש מלא תסמינים ואני חושבת שאתה אוליי טועה... כאילו זה יכול להיות משהו אחר... פשוט תלך לרופא ואני בטוחה שזה לא סרטן או לפחות מקווה.. טוב תיראה, אני לא יודעת עד כמה זה יעודד אותך אבל פעם חשבתי שאני מפסיקה לינשום.. יש כמו מחלה כזאת שעים אתה לא ישן בלילה הנשימה מתחילה להיעצר, אז נורא פחדתי שזזה כי יכולים למות מי זה בסופו של דבר! בסוף הגעתי לרופא וגיליתי שאני מצוננת בתוך הגרון ושבלוטות הלימפא שלי קצת מוגדלות 0.0^... זה הכלל... אז אני חושבת שאתה תהייה בסדר... אבל בכל זאת תלך לרופא ליתר ביטחון, אוליי אין לך סרטן אבל לפי כל התופעות אוליי אתה חולה במשו אחר.. בהצלחה:))
מה בסוף?