6 תשובות
כן כדאי מאוד! בעתיד כולם יצטרכו לדעת את זה ואין ספק שבטכניון הוא הרבה יותר טוב מוערך ומושקע מהאויברסיטה
מדעי המחשב זה מקצוע טוב ואם אתה רוצה לעסוק בזה אז ברור שכדאי לך ללמוד. אתה יכול להיכנס לאתר לימודים אקדמיים ולקבל ייעוץ ואת ההצעות הכי טובות ללימוד כל תחום שתבחר מהמכללות ומהאוניברסיטאות המובילות
לימודים אקדמיים
הי,
מדעי המחשב באוניברסיטה ובטכניון, נלמדים כלימודי תואר ראשון לכל דבר (כולל כל המחויבויות הרגילות למוסד, כמו קורסי חובה בטכניון וכדו'). לטכניון יש את היתרונות והחסרונות שלו וכנ"ל גם לאוניברסיטת ת"א. הטכניון כנראה יעלה יותר אבל יתן לך סגל מרצים מגוון ובקיא יותר לטעמי לעומת האוניברסיטה.
אם אינך בטוח בכך שאתה רוצה לימודי תואר ראשון (4 שנים של טחינה:)) תדע שישנן מכללות שמציעות לימוד מקצועות המחשב ללא תואר. הרי גם ככה לא תמשיך לתואר שני בתחום אלא אם כן תרצה להיכנס לתחום האקדמי, ולכן אם הרצון שלך הוא ללמוד כדי לעבוד בתחום, לא הייתי פוסל לימודי מקצוע. אני חושב שג'ון ברייס הם המובילים בארץ לתחום לימודי מקצועות המחשב וההיי טק, שווה בדיקה, צירפתי קישור לנוחיותך.

שיהיה המון בהצלחה.
אני מציע לך להתרשם מהטכניון ביום פתוח שהם מקיימים.
תרשם בחינם בקישור:
השאלה היא מה אתה מחפש.

לימודי הנדסת תוכנה ניתן ללמוד גם במכללה טובה ברמה הנדרשת. כדאי לבדוק בחברות השמה להיי טק מה מעדיפים היום ובאיזה תחום.

מבחינת כדאיות ללמוד - השאלה האם זה מתאים לך. עבודה תהיה בתחום המחשבים כמעט תמיד, אם לא בתור שכיר, אז בתור עצמאי. לפחות בתור עצמאי תהיה אדון לעצמך (או שלקוחות שלך יהיו אדונים שלך..). אני באופן אישי עובד בבית תוכנה שמפתח תוכנה להנהלת חשבונות וניהול העסק, אתה מוזמן להתרשם.
דודו-כהן מומחה סטיפס
עיצוב גרפי ובניית אתרים זה התחום הכי חזק היום בשוק מצרפת לך מאמר עם סרטוני הסבר מקווה שעזרתי
חן כהן
באותו הנושא: