3 תשובות
הנה ברכה וקישור:
למצוא מלאך כמוך
זה סיכוי של אחד למליון-
ואני כנראה חיפשתי
במקום הנכון!
4 חודשים
שנראים כמו נצח-
הם רק התחלת הדרך לבטח...
כי בכל יום שעובר
אני רק אוהב/ת אותך
יותר ויותר!
את לא צריכה ברכה כתובה. את צריכה להיות אמיתית ולכתוב את מה שאת מרגישה באמת.
פשוט תכתבי את זה על הדף, בלי יותר מדי עצירות. אחר כך תקראי את זה שוב ותשפרי את השפה, את הפרטים הקטנים.
המכתב צריך להיות שלך.
בהצלחה:)
"אתה יפה, אוצר חיי, כמה טוב שיש לי אותך!, אל תשכח לעולם שאני יאהב אותך! אוצר שלי"
אוצר שלי! החבר הכי טוב שלי! זה שתומך בי, עוזר לי, מייעץ לי, זה שקורא אותי, שמבין אותי רק ממבט, זה שאני פונה אליו כשקשה, זה שלצידי כול רגע ולא עוזב! אני אוהבת אותך עד אין סוף וללא גבולות!
תודה על ארבע חודשים שהיית שם בשבילי בטוב וברע, ועדיין אתה תמיד שם כשאני צריכה אותך - אתה יודע להקשיב, לסבול את החפירות שלי, השגעונות שלי, לעודד, לתמוך, לחבק, ללטף, לאהוב ולהגיד לי תמיד את המילים הנכונות...
ת ו ד ה - ע נ ק י ת על כול מה שעשית בשבילי! תודה על כל הארבע החודשים המדהימים שעברנו ביחד, על כל הרגעים שצחקנו, בכינו השתגענו, רבנו, למדנו, חיבקנו, אהבנו ביחד! תודה על כל מה שעשית בשבילי אני באמת הכיי מעריכה אותך ואוהבת אותך בעוללם!
תוודה על כל רגע ורגע איתך ותודה על הזכות להכיר אותך! תודה על זה שאתה שליי ולא של אף אחת אחרת!
אהבת חיי! כול בוקר אני מודה לאלוהים ששלח מלאך נדיר כמוך אלי! למדתי בזכותך מהי אהבה, אהבה אמיתית, אהבה של להרגיש איך פעימות הלב מתעצמות מכול מבט, חיבוק, ליטוף, נשיקה!
תודה על זה שאתה אוהב אותי, מעריך אותי ויודע להעניק לי האהבה ללא גבולות, תודה על שאתה מפתיע ומרגש וגורם לי הרבה לאושר בחיי, תודה שאני מרגישה איתך הכי מיוחדת בעולם כולו, תודה לך על התמיכה האין סופית, על החיבוק האוהב, על הנתינה, על האושר הענקי שאתה מכניס לתוך חיי, על הגעגוע, על המחוות הקטנות, על המחמאות, על הנשיקות, על החיבוקים, תודה על האהבה שזכיתי לאהוב וזכיתי יותר לקבל, תודה על שלימדת אותי מהי אהבה, אין כמוך בעולם כולו, אתה נותן בי את היכולת לאהוב ולהתאהב!
אתה הדבר הכי מדהים שיכולתי לבקש בחיי! אני אוהבת אותך הכי הרבה בעולם!
חצי שלי! זה משלים אותיי! כמו שהיית לצידי בכול הרגעים, גם הטובים וגם השמחים, שתמכת ולא עזבת לרגע, תדע שגם אני לצדיך בכול זמן ובכול מצב!24/7
גבר שלי, אהבה שלי, חצי שלי!
אני אוהבת אותך יותר מכול דבר בעולם הזה!
אני מאחלת לנו עוד מלא שנים, חודשים מלאים באהבה ואושר אין סופי, שנהיה זוג אוהב כמו שאנחנו, שנמשיך לתמוך אחד בשני ברגעים טובים ורעים, שנמשיך ללכת אחד אחרי השני באש ובמים, ושלרגע לא ניפרד!
שנמשיך עם הצחוקים, השיגעונות והשטויות שלנו, עם החיבוקים והנשיקות, ובעיקר שנמשיך להיות אנחנו!
אז אהובי שלי, גבר שלי, החיים שלי, הווה, העתיד, העבר אני מאושרת שהפכת להיות חלק כזה משמעותי ובלתי נפרד מחיי! כול בוקר אני מודה לקדוש ברוך שהכניס אותך לתוך חיי! אתה לא מבין איזה חלק עצום תפסת אצלי בלב!
אושר שלי, בעליי, גבר שלי האחד והיחיד! אני מאוהבת בכול חלק וחלק בך! תודה על אושר אין סופי שהכנסת לחיי בארבעת החודשים האחרונים! אני מכורה אליך יותר מכול דבר אחר בעולם!
נוניי שלי אני אוהבת אותך עד אין סוף ואחריו!
באותו הנושא: