8 תשובות
בלי קורס זה צריך ללמוד בספרים ובשביל תעודה צריך ללכת למשרד העבודה כדי לבוא למבחן שמתאים לתחום כדי לקבל תעודת מקצוע!
אלון הגאון מומחה סטיפס
שלום חתיכוס

רוב החומר של לימוד קידום אתרים נמצא בחינם באינטרנט קרוב ל95 %
אבל ואבל גדול רק 0.00001 מהאתרים בדף הראשון, בפער הזה נכנסים
המקצוענים שמכירים שיטה שעובדת שוב ושוב ושוב ומשאירה את "החינמיים"
הרחק מאחור.
כמו בישול כדי להיות שף אתה חייב לחבור למאסטרשף וללמוד ממנו באופן אישי
כך זה הקורס שלי מאות מילים בדף הראשון עשרות אתרים אם תרצה ללמוד את
הסוד והשיטה וולקם
אתה מוזמן לאתר
קודם כל זוהי חשיבה מאוד נכונה, קידום אתרים ושיווק באינטרנט בהחלט מידע שיש להשיג אותו באינטרנט על ידי לימוד עצמי והמון רצון טוב. יש פורום מעולה שנקרא-ask pvl
ישנו בלוג מעולה שנקרא המיליונר בפיג'מה וחוץ מזה הירשם לפורומים ובלוגים נוספים, באמת שיש המון..
רונית
קידום אתרים בגוגל (SEO) זה לא רק להיות בעמוד ה 1 בגוגל.

איך נראית המודעה שלך בתוצאות החיפוש? האם היא תואמת לעמוד באתר? האם העמוד באתר מניב לאתרך בסופו של דבר המרות?

מצורף קישור עם מידע נרחב בנושא.
יאיר
אתה יכול ללמוד לא מעט מהאינטרנט עך שיווק אונליין. יש כמות אדירה של בלוגים, פורומים, מדריכים בחינם בוידאו או מדריכים כתובים - זה רק עניין של לחפש. עם זאת, קח בחשבון שללמוד שיווק באינטרנט זה לא כל כך פשוט, מדובר בתחום מאוד דינמי, כזה שמשתנה כל הזמן כך שאתה חייב בסיס טוב כדי להבין את העיקרון מאחורי הדברים והמון 'קורסי המשך' כל הזמן. אם המטרה שלך היא לשווק את עצמך או את העסק שלך אני מציעה לפנות לחברה מקצועית, אם אתה לומד עבור עצמך אין לי ספק שתצליח ללמוד את התחום ותהנה מאוד, שיווק זה תחום מרתק. בהצלחה!
שושנה
תראה קידום זה תחום שכל הזמן משתנה בעקבות עידכונים של גוגל. יש המון חומר באינטרנט שאתה יכול לקרוא. בלי קשר אתה צריך לעבוד כמו שצריך על אופטימיזציה פנימית באתר ועל אופטימיזציה חיצונית אפקטיבית ואלה דברים שיש עליהם פחות מידע באינטרנט.
אני חושב שכן כדאי לך לבדוק על קורס כי בקורס אתה מקבל טיפים שמתאימים לעסק הפרטי שלך ולאתר שלך, אני למדתי בהאקריו במתכונת פרטית על מנת לקדם את האתר שלי ואז הבנתי שהחומר באינטרנט לא מספיק. אני עד היום מתעדכן כל הזמן וקורא המון על הנושא אבל אני מרגיש שבקורס קיבלתי מספיק כלים כדי להתמודד עם שינויים. בקשר לשיווק באינטרנט זה בכלל נושא רחב שכולל בתוכו את הקידום אבל יש בו עוד הרבה מה ללמוד מעבר כמו כל הרשתות החברתיות שכל אחת מהן היא נושא לימוד בפני עצמה. בקיצור יש לך המון מה ללמוד וחשוב מאוד שתקרא תמיד חומר מעודכן ככל שאפשר.
נתנאל
אני לא בטוחה בכלל שכדאי (למרות שאולי אפשר) ללמוד בכוחות עצמך שיווק באינטרנט וקידום אתרים. יש דברים שאתה יכול ללמוד בתחומים הללו אבל יש מגבלות לאינטרנט - הוא לא מחליף הכשרה מקצועית של מתכנת למשל שדרושה לביצוע קידום אתרים מקצועי ויסודי. אם אתה מתעניין לשם העניין אין בעיה עם לימודים אונלייןם מפורומים, בלוגים ואתרים בתחום. אם אתה מחפש להפוך את זה למקצוע, מצא לך קורס רציני או עדיף, תכנית לימודים מלאה.

המון בהצלחה!
כרמית
לא חסרים טיפים ומאמרים ברשת אבל אם אתה הולך כבר לעשות שיווק תצטרך ללמוד לפחות את תוכנת הפוטושופ כדי לעצב מודעות שיווקיות ברשת ללקוחות שלך מצרפת לך דוגמאות למה פוטושופ מסוגלת פלוס סרטוני הסבר מדהימים
רחל לוי