תשובה אחת
מסתפרים קודם כל מספרים את כל הקצוות השרופים ואת כל מה ששרוף בשיער שלך, על מנת שהוא יוכל לגדול בצורה בריאה, להסתפר מבלי להתקמצן כי אחרת הוא יגדל לא בריא ובאמת שחבל, יש תכשירים מיוחדים (הכוונה לשמופואים שמתאימים לשיער שרוף) שניתן לקנות בספור במחירים רגילים
אין שיטת קסם לטפל בקצוות שרופים מבלי לגזור אותם. ככל שתעשי זאת מהר יותר – כך הוא יצמח יותר בחזרה ואפילו יותר ארוך.
בנוגע להחלקה אני ממליצה בחום על טיפול לשיקום השיער אם הוא נהרס מהחלקה לא מקצועית. מסכות או חומרים שיעזרו לסיבי השיער יכולים לתרום.
הכול בר תיקון ואפשר לסדר גם את מה שנראה שלא ניתן לתקן.
מצב השיער שלך נשמע (לא ממש אפשר להבין על פי מה שכתבת כאן, כי לא הוספת מידע מיותר, אבל אני מאמינה שהוא לא במצב הכי טוב ואני מייחסת לו חשיבות ככזה, קראי את מה שכתבתי ובמידה וזה רלוונטי אלייך נסי את ההצעות שלי) ככזה שצריך טיפולים בריאים והמון השקעה מצדך. קודם כל חשוב לאבחן באיזה מצב בדיוק נמצא השיער ועל פיו להשתמש בשמפו ומסכה מותאמים, כאשר חופפים אחת ליומיים וסה"כ משתמשים במסכה פעמיים בשבוע.
בנוסף רצוי לפחות במשך חודש לבצע גם טיפולי אמפולה שמותאמת לשיער (במקום מסכה, אחת לשבוע). בנוסף על כל אלו אנו גם ממליצים על טיפול קארטין של החייאת שיער ושיקום שלו, זאת רק לאחר אבחון מקצועי שייבדק בו האם אכן מותאם וניתן לבצע אותו לשיערך.