6 תשובות
קודם כל, רוב הסיכויים שהתשובה היא "כן" - beko הוא מותג מוכר ויחסית פופולארי בארץ, אז יש סיכוי לא רע שתוכל למצוא לו כרטיס וחלפים מקוריים באופן כללי. אתה יכול להתחיל מהיבואן והמעבדות שעובדות איתו. אם זה לא יצליח, יש המון חנויות שמוכרות חלקי חילוף למקררים. אולי מישהו מהם מחזיק את הדגם המדוייק שלך.

עם זאת, חשוב להבין מה זה "מקורי" ומה המשמעות שלו בתחום כמו מקררים. beko הוא לא יצרן של כרטיסים אלקטרוניים. הוא מזמין אותם מחברה שמתמחה בכרטיסים ובקרים. אותה חברה ככל הנראה מייצרת עבור גורמים נוספים ויש סיכוי לא רע שבמקררים של מותגים רבים אחרים מותקן אותו כרטיס בדיוק.
בנוסף, תחום האלקטרוניקה נמצא בעליה והתקדמות מטאורית. רק תנסה לחשוב על טלפונים סלולאריים משנת 2002 מול הטלפונים של היום.. הרצון שלך לקנות חלק מקורי הוא ברור, אבל קח בחשבון שיתכן וכרטיס מהשנים האחרונות יהיה לא פחות טוב (ואולי אף יותר) ממה שהיה לך.

בכל מקרה, אני מקווה שתצליח לסדר את המקרר:-)
לפי מה קבעת שצריך להחליף כרטיס?
אולי התקלה נובעת מחלק אחר.
גם לי יש מקרר של בקו ובכל בעיה אני פונה ל"ברימאג" כי הם נותני האחריות למקררים מהסוג הזה. אמנם האחריות שלי כבר נגמרה אבל הם מכירים את המוצרים של החברה הכי טוב ולכן אני מעדיפה לא להזמין איזה חאפר...
שווה להזמין אותם שיזהו את הבעיה ואם היא אכן הכרטיס אני בטוחה שהם ידעו להשיג אותו או לחילופין להפנות למקום שאפשר..

בהצלחה.
אפרת אלוני
החלק המהיר מספקים את כל סוגי הכרטיסים.
מצורף קישור.
כן אפשר גם לשפץ את הכרטיס הקיים שלך
ראשית כן אפשר לקנות מכל חנות שמתמחת בחלקים לקירור ומיזוג. אבל חבל שלא אמרת מה הבעי במקרר. יכול להיות שהבעיה לא כרטיס
באותו הנושא: