7 תשובות
קודם כל שיהיה לך ביטחון עצמי זה קודם לכל.
בהתחלה נסה לשאול או לדבר איתה על משהו שנמצא באותו מקום שבו אתה נמצא ( סיטואציה).
יש מצב שהיא תאמר לך שיש לה חבר כדי לעשות לך מבחן, לדעת איך תגיב.
תתעלה מזה וישר תקפוץ לנושא אחר כאילו שלא מפריע לך.
אח"כ הכל יבוא בעצמו. מה שכן יש לשים לך לתנועות הגוף של בנות, כי אלו הן סימנים.
בונוס- נסה באותו מקום לצאת עם אותה בחורה כל פעם למקום אחר, כך שזה כאילו "יצאתם" 3 פגישות ואתם כבר לא כל כך זרים.
תגיד לה היי אפשר שניה שיחה נאבד לי האייפון ואז תעשה כאילו מצאת (שהוא יהיה בתיק או משהו) ואז תגיד לה מה דעך להביא לי את המספר שלך?
ואז כל הזמן תעשה לה עיניים כל הזמן או משהו תמצא עוד משהו מקורי
בתור בת בנות אוהבות שמחמיאים להן אז אתה יכול להתחיל במשפט כזה:. תקשיבי את הילדה הכי יפה כאן במלון פשוט הילדה הכי יפה שראיתי ועוד מחמאות אני בטוחה שהיא תמשיך לדבר איתך.
קודם כל אתה צריך ביטחון ולא להיות ביישן במיוחד כשאתה מנסה להתחיל עם בת. בנות אוהבות שמחמיאים להן. נגיד כשהייתי באילת במלון בא אחד והחמיא לי ואז התחלנו לדבר, ככה אתה יכול להתחיל, תחמיא ואז תשאל מאיפה היא ותתחיל לדבר איתה. או ישר לבוא ולהגיד היי ולדבר וזה אבל עדיף שתחמיא קודם על ההתחלה כי אז זה נותן כמו נקודות כזה אצל הבת ואז כבר יש לה יותר חשק לדבר איתך (:
תבוא אלייה בביטחון, תהיה נחמד, תציג את עצמך ותשאל איך קוראים לה מאיפה היא וכו', אל תהיה שחצן יותר מדי או מתלהב מאיך שאתה נראה, תחמיא לה ואז תראה לאן זה זורם
מנקודת מבט של בת, אני חושבת שכדאי לך להכנס לסיטואציה, תאלתר פשוט חח, ואם אין לך רעיון לסיטואציה פשוט לך אליה ותגיד שאתה צריך שיחה (איבדת תפלאפון) תתקשר בכאילו למישהו, אחרי זה תתחיל איתה שיחה, אל תבקש תמספר פלאפון שלה ישרות על השנייה שנפגשתם, ואל תשאל אותה על עצמה הרבה, פשוט תדברו קצת, כי אחרת זה עלול להרתיע אותה קצת... תחמיא לה, אבל לא בהגזמה... אם אתם בבית מלון כמו שכתבת תשאל אותה איפה היא מחר ותבוא לשם במקרה, אל תמהר! תתחילו בתור ידידים, אחרי שתפגשו שוב כבר לא תיהיו זרים, היא תבטח בך יותר! אז תמשיכו לדבר ותתחיל לשאול אותה על עצמה, תספר על עצמך, תחפש דברים משותפים שיש לשניכם... וזה כבר יתקדם מעצמו..