4 תשובות
הי כמה עניינים.
אני מברך על ההחלטה להכנס למכון כושר וזה מומלץ לגילך יחד עם זאת קבל ממני עצה כותיק בתחום. ממליץ לך בחום לא להתחיל עם מנוי לשנתיים והתחייבות ארוכת טווח משום שאם תתחרט מכל סיבה שהיא: צפיפות במכון כושר, קשה מדי לא משנה מה יהיה קשה לקבל החזר.
המלצתי למתחילים תמיד להתחיל עם מנוי ל3 חודשים עד חצי שנה להתנסות. בכל שלב אפשר להאריך ולקבל ההפרש על מחיר ארוך טווח. מחיר ל3 חודשים וחצי שנה קיימים אם כי לא מפרסמים-תבקש תקבל.
כדאי לבקש וזה מקובל 3 ימים של אימונים חינם בטרם תשלם וזה על מנת להבין את המקום, תגיע פעם בבוקר, צהרים, ערב ותראה מתי מתאים לך מבחינת עומס. שים דגש בשאלות על מאמן חדר כושר זמין והכנת תכנית אימון ראשונית והסבר על המתקנים-אם לא עושים נכון לא שווה העבודה.
עניין נוסף-מחיר בחדר כושר שהוא רשת כפי שאתה מחפש יהיה תמיד יקר יותר ופחות גמיש מחיר לשנתים ינוע בסביבות 300-400 ₪ לחודש. ישנם חדרי כושר שכונתיים לא פחות טובים עם אותם מכשירים ובלי מסכים אישיים ותקבל אותו דבר ב180-220 ₪ לחודש ל3-6 חודשים.

בהצלחה
אחד שמבין במחשבים
שואל השאלה:
תודה רבה על התשובה, אבל אני יודע מה אני מחפש.
אני כבר חצי שנה משקולן לא-אולימפי תחרותי (פאוורליפטר) ואני מחפש מכון שיהיה לי נוח מבחינת תנאים, ציוד ופלטות (כלוב, הרבה מקום, מוטות איכותיים והרבה פלטות משקל. מכונות לא מעניינות אותי).
מכונים שכונתיים לא מספקים בדרך כלל אף אחד מהם וגם אם כן לא ברמה מספקת ולא מאפשרים לבצע תרגילים כמו דדליפט וסקוואט.
אני לא אפסיק בשנתיים הקרובות את האימונים, לא לפני שאגיע ל-250 ק"ג לחזרה בדדליפט ובסקוואט (וכרגע אני על דרך המלך- 140 ק"ג ל-5 חזרות בשניהם).
גו אקטיב היחיד שמתאים חוץ מאולי מכון אחד נוסף באיזור ועניין אותי לדעת מה העלות שם כי ראיתי באינטנרט שזה נע בין 200 לעד 350 וזה טווח מאד רחב.
אנונימי
אם כך אז כנראה שאתה כבר יודע מה אתה רוצה.
הסכום כפי שאמרתי יהיה בסביבות 350-400 לערך, 200-250 קשה לי להאמין. משלמים על המותג קח בחשבון.
(אגב סקווש ודד ליפט יש גם בחדר כושר שכונתי (בכל אופן היכן שאני מתאמן)-מניסיון)
אני לא בטוח שלא צפוף בחדר כושר מותג לכן עדיין ממליץ כן לפני שאתה סוגר לבקש 3 ימי אימון חינם ותבדוק את שעות העומס והצפיפות אם מתאים.

בהצלחה באימונים.
אחד שמבין במחשבים
סקווש=סקוואט:-)
אחד שמבין במחשבים
באותו הנושא: