7 תשובות
בפרוץ את יכולה להוריד משחקים בחינם שבאפסטור עולה כסף
אם תפרוץ את האייפון, יהיה לך גישה חינם לדברים שאין לאייפון לא פרוץ
בעיקרון מה שילד רגיל צריך לדעת זה שאפשר להוריד שמה אפליקציות בחינם ועוד כל מיני דברים בחינם במקום לשלם על זה כסף.
אייפון זה פרוץ זה אייפון שאפשר להוריד לו את כל האפליקציות והמשחקים בחינם, ובאייפון לא פרוץ זה עולה כסף להוריד חלק המאפליקציות.
מחרעקעק
הפריצה נותנת לך אפליקציות שאיתן את יכולה לשנות את המראה הבסיסי של האייפון (תפריט, נעילה וכו'), וגם להוריד אפליקציות חדשות בחינם.
לעוד מידע את יכולה לפנות בפרטי~
באייפון פרוץ יש אפשריות יותר מורחבות של אפלקציות בחינם לעומת אייפון לא פרוץ שהורדת האפלקציות הוא באפ סטורי והוא מוגבל לחלוטין!
משמעות הפריצה היא להזריק תוכנה (היא נקראת סידייה) ההזרקה היא דרך חורי אבטחה של מערכת ההפעלה של אפל ( סוגי גרסאות ios). אפל לא אוהבת את התוכנה הזאת במיוחד (היא מפסידה המון כסף בגללה אני יסביר למה בהמשך) בתוכנה סידייה קיימת אפשרות להורדת אפליקצייה לא חוקית על ידי אפל
שמטרתה להביא את כל האפליקציות של האפסטור (חנות של אפל) בחינם (כאן ההסבר) (למה אפל מפסידה ולא המפתחים?) אפל מפסידה ולא המפתחים כי אפל נותנת למפתחים להעלות אפליקציות לאפסטור בתנאי שאפל תקבל 30% מהרווח כך אפל מפסידה כסף מאפליקציות פרוצות תוכנת סידייה לא רק בשביל אפליקציות פרוצות (מה שרוב הילדים שלא מבינים לא יודעים) יש בה טוויקים מגניבים ותוספות מגניבות לאייפון כמו זיהוי פנים זיהוי קולי לשנות כל מיני דברים במערכת הפעלה ערכות נושא איתור האייפון ועוד המון פיצ'רים והמון דברים מגניבים שמשפרים את חווית השימוש באייפון
לסיכום הפריצה היא מאוד עוזרת ומאוד שווה יש עוד המון לגלות התחום הזה בהצלחה!