23 תשובות
כן אני גם שומעת קולות, אבל זה רק נחום הקול שבראש שלי.:)

מקרה אמיתי.
לא, יש רוחות רפאים אבל הם רפאים! אי אפשר לראותם.
לא.. אבל בגיל 9 אחותי עשתה לי תסיוט של החיים והראתה לי אתר שמראים בו רוחות רפאים וזה.. לא ישנתי שנה.. אבל אני לא חושבת שדברים כאלו באמת קיימים (:
כן.
טוב שהזכרת לי אני צריכה להוציא ספר תפילות מהתיק שלי.
אני לא בטוחה אם זאת הייתה רוח...
אך אני בהחלט מאמינה בקיומן של רוחות ובשל גלגול נשמות
כן באמצע הלילה במיטה התעוררתי וראיתי משהו כמו סדין לבן עף מולי..
אבל אז צרחתי ואמא נכנסה לחדר והוא נעלם:)
עם משהו היה יודע מה קרה לי בלילה לפני שבועיים הוא היה מאמין לא רק שיש אלה שאני על הכוונת שלה מי שרוצה תסיפור שיבוא לפרטי
אוקיי מעיין זה היה ממש מטריד:O
כן מלא פעמים:O
ראיתי לפני איזה שנה או שנתיים ובגלל זה לא ישנתי כמעט שנה לבד בחדר וגם לא הייתי לבד בבית ועכשיו אני קצת יצאתי מהעניין המלחיץ הזה..
אנונימית
כן... פעם אחת
היתי לבד בבית של סבתא שלי (בחו"ל) ושמעתי משהו נופל אחרכך הלכתי בכיוון הרעש ולקחתי קמח התחלתי לפזר על כל הבית והיה שם משהו זז כזה ושפחתו על זה עוד קמח ועוד עד שראיתי אותו.. סיפור אמיתי!..
יש דבר כזה רוחות רפאים כשעושים לא זוכרת ת'שם אבל עושים מין טקס כזה ואז רוח רודפת אחרייך ורק את רואה אותה ואחרים לא, (קרה ת'זה למישהו שאני מכירה ובסוף הוא עשה משהו כדאי לבטל ת'זה )..
אנונימי
הייתה תקופה שבה אני התעניינתי בדברים מיסטיים ורוחניים בצורה אובססיבית, ומרוב שזה נקלט לתת מודע, התחלתי לפעמים להרגיש נוכחות משונה בחדר - כנראה מהאובססיה. בסופו של דבר זה עבר לי, אבל זו הייתה תקופה קשה ומלאת חרדות.
יש רוחות רפאים אבל אין בארץ שלנו אלה בחו''ל..
אנונימי
לא ראיתי רוח רפאים,
אבל זה סיפור אמיתי ממש לפני 3 שבועות.


המשפחה יצאה לטיול בצפון ואני נשארתי בבית בגלל גבס ביד.
וכמובן שאני מנצל את הזמן לדבר עם חברים בלילה.
הייתי עם דלת פתוחה.

פתאום,
הטלוויזיה נפתחת משום מקום,
וגם חברים שלי שמעו שהיא נפתחת.
(למי שמסקרן אותו דברים קטנים, על ערוץ 55)

אני קם מהחדר,
פשוט בוהה בטלוויזיה הפתוחה,
ההד-סט שלי אלחוטיות אז עדיין הייתי שיחה עם חברים.
ופתאום אני שומע צילי שמיקרופון נכבה,
ואף אחד לא לחץ לכבות אותו.
אני מדליק אותו, אחרי חמש שניות הוא שוב נכבה.

אני אומר לחברים שלי שאני ממש לחוץ.. והטלוויזיה פתאום נסגרת.
מספר שניות אחר כך - שומעים רעש של שריקה מהקומה למעלה.
היו לי את חברים שלי שליוו אותי בסלון..
אבל למעלה? האוזניות יצאו מהטווח ואני אאבד קשר איתם,
לא העזתי אפילו לעלות לקומה למעלה..

פשוט חזרתי למיטה והמשכתי בשיחה איתם,
מאז לא היו שום צלילים מוזרים ולא כלום..
לפני שלוש שבועות רצחו איזה ידיד של אמא שלי מישהו בכפר טרומן או משהו אחרי שהיא חזרה מהבית קברות ההיתי בשיחה עם ידידה איזה שלוש שעות בערך קיצור תוך כדי השיחה אני שומע צעדים קולות דברים מוזרים וסיימנו תשיחה הלכתי לישון אני חולם חלום שאני יוצא עם חברים אני בא בחלום ואומר לחבר כול מיני דברים פתאום אני מרגיש שיש לידי מישהו בסלון ההיתי (ישנתי בסולן) אני מרגיש איך אני יספיר כול מיני דברים כמו כאב דיכאון עצב שמחה הכול ביחד הרגשה מוזרה היא ההיתה לשלוש שניות אז אני מנסה לקום לזוז לדבר לראות ואני לא יכול ואז אני פתאום מצליח לזוז ואז לדבר ואז לראות זה היה הדבר הכי מפחיד בחיים שלי פחדתי לישון אחרי זה ואני בנאדם שלא פוחד מכלום קיצור אבא שלי חושב שזה ביגלל הבית קברות הוא לקח את כול המזוזות בבית לתיקון והחלפה או משהו (הסיפור אמיתי אני לא משקר ובדקתי רוב האנשים אומרים שזה "שיתוק שינה" וזה לא זה )
מי אמר שאני לא רוח רפאים?.. *צחוק מרושע*
כן, ראיתי את המורה למתמטיקה O_O
שאני לבד בבית אני כל הזמן שומעת רעשים *~*
אנונימית
לפני חודש וחצי בערך, חברה שלי באה לישון אצלי והיינו שתינו לבד בבית.
אנחנו ישבנו בסלון ודיברנו כרגיל והחלון היה פתוח (יש לי חלון גדול מאוד בסלון) ולא הייתה רוח בחוץ או משהו היה שרב (אני גרה בדירת גן אז הרוחות לא מגיעות לבית שלי) ואז החלון נטרק בחוזקה וזה הקפיץ את שתינו, אז חברה שלי פתחה בחזרה את החלון וחצי דקה לאחר מכן הוא נטרק שוב אפילו עוד יותר חזק, התעלמנו מטריקת החלון והמשכנו לדבר וממש עשר דקות אחרי זה שמענו מן שריקה כזאת ועוד קול שדומה למחיאת כפיים (הקולות הגיעו מכיוון המטבח). זה כבר ממש הלחיץ אותנו אז עברנו לחדר שלי וראינו טלוויזיה, ושוב פעם שמענו את הקול הזה של המחיאת כפיים (משהו מלחיץ ברמות) מגיע מן המטבח! ופשוט כיבינו את הטלוויזיה והלכנו לישון,
אין לי מושג מה זה היה לעזאזל אבל אני בהחלט מאמינה הרוחות רפאים!
אנונימית
סיפור אמיתי ומטורף לגמרי! לפני שנתיים התעסקתי בכל הקטע הזה יותר מדי אז שאלתי אדם מבוגר אם זה בכלל קיים... והוא ענה לי שלא כדאי לי להתעסק בזה יותר מדי אבל כן שזה קיים ואם אני אתעסק בזה יותר מדי זה לא טוב.. (כמובן שהמשכתי להתעסק בזה) בקיצור הלכתי לישון באותו לילה עם אותם מחשבות ובשעה 5 בבוקר בערך אני שומע את הכלב שלי נובח ולא מבין על מה ואז אני שומע שמשהו דופק על החלון וזה לא היה ענף של עץ או משהו והוא פשוט הסתכל על החלון נובח!
אנונימי
^ זה ידוע שכלבים יכולים לראות רוחות
בכל מקרה אני חושבת שכדאי להפסיק להתעסק עם זה, אם זה קיים ואם זה לא, אם אנחנו לא מודעים לזה באופן מלא זה אומר שאנחנו גם לא צריכים